Založ si blog

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

 

 

 

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“?

… to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok …

 

 

.   Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … pokoj. Pokoj s ním a nielen s ním, (všechno sním; všechno s ním sním; … a taky sladce sním, že všechno s ním sním, aHoj, Vandičko, Lásečko Slunná 🙂 ), ale aj s nami všetkými, budeme ho celkom určite potrebovať do nasledujúcich krušných dní … do kazajky s každým, kto si myslí, že by niekto mal ísť do kazajky, teda inak povedané, nerob druhým, čo nechceš, aby robili Tebe alebo ešte inak, keď už si sa rozhodol dopriať iným takýto nádherný zážitok, nože si ho vyskúšaj aj na vlastnej koži, nech vieš, aké to je, ujovia a tety bývalé mocné premocné nedotknuteľné sa teraz po Slovensku čudujú, čože sa im to deje, že sa nehanbíte, vy … !

 

.   Zasadanie intergalaktickej Rady, na programe dňa je Úspešný postup najnovšieho vynálezu multitalentovaného programátora kdesi tam z ČiernElánej PnalÉty Q7A, je to síce CoViDalgoritmus veľmi pozvoľne upozorňujúci a éšte veľmejšie pozvoľnejšie nútiaci →→→ tvorov z kategórie Najsmiešnejších & Tragikomicky Najzábavnejších, aby tak troška zvážili svoje správanie, zamysleli sa, či nemajú hriešne chute žiť na úkor nielen jedni druhých seba samých, ale rovno spotrebovávať už aj množstvo energie nachádzajúcej sa mimo ich zdanlivo uzatvorený systém, kvantum inteligentných výkonných systémov, vynikajúcich hláv a sŕdc sa musí venovať tejto miniplanétke, ktorá napriek svojim minirozmerom spôsobuje jedny z najväčších problémov v celom dohľadnom Hmotnom Vesmíre. A keby len v celom dohľadnom! Celom! →→→ (veta rozvitá dokončená 1.11. o 23:30) ale zato je nadesignovaný tak, aby sa nedal odprevadiť zo sveta Pozemského klasickými postupmi, ktoré fungovali doteraz, toto je vyšší level, začína sa jednať o presah z hmoty do sveta ideí, niečo na spôsob rozprávkového draka, usekni mu jednu hlavu, narastú ďalšie tri, vakcínou nebude nič hmotné, bude to niečo, k čomu sa bude musieť prepracovať každý úplne sám, poctivou prácou na zmene seba samého, seba samej. K lepšiemu, samozrejme, myslené lepšiemu bližšie k dodržiavaniu Zákona, ktorý sa nedá ani okabátiť, ani ošáliť, žiadne pokrivené paragrafy, ale jasné a nemenné Pravidlá, naprosto Dokonalé … přímo z Míst Nejvyšších!!!

.   Keby si niekto myslel, že ide o trápne sci-fácke Béčko či Céčko, vedzte, že absolútne nie! Základom pre úspešné pôsobenie Jednotiek pre nápravu vecí Ľudských je heslo: „HLAVNE NENÁPADNE!“ Poznali to všetci starovekí velitelia vojsk obranných i útočných, fungovali tak partizáni u nás i maličkí Vietnamci, ktorí ako krtkovia prederavili pod nepriateľom desiatky kilometrov štvorcových, aby sa dostali, kam treba a ubránili si svoje, nechcejúc nič cudzie. Rovnako tak títo Návštevnícki loptoši InterGalaktickí, oni to majú so svojou nenápadnosťou ale že strašne jednoduché, stačilo im zasponzorovať pár desiatok filmov v HollyWoode a „vysvetliť“ všemocnou „vedou“ vyzbrojenému ľudstvu, že oni sú len dielom spisovateľskej a scenáristickej invencie chlápkov a diev, čo nemajú frajerky a frajerov, tak po nociach vymýšľajú všemožné aj nemožné príbehy, že to je všetko len farbistá fantázia a viac, či menej zábavné nápady, ktoré majú z vrecák užasnutých divákov vytiahnúť čo najväčšie množstvá bubušov a buď ich inšpirovať k veľkolepým veciam alebo naopak postrašiť a odhovoriť od nekalých vecí. Nekalých vecí Kalimera, Kaliňáka, Kalivodu (podobnosť s menami kohokoľvek čisto náhodná, ja to len preto, aby mi to ako tak do slovotvorného základu sedelo), ktorí sa najprv o to, kto viac, preteKali, potom zuteKali a teraz ich zatýKali.

.   Niektoré partičky nasadzujú v prenesenom slova zmysle Armády vedcov, ktoré majú vyskúmať, o čo ide a hlavne vynájsť vakcínu, čarovný to všeliek, ktorý nás konečne zbaví trápenia a my už znova budeme môcť všetko to, čo sme mohli a dopriavali si plnými priehrštiami a dúškami aj predtým, iní zostavujú a vysielajú medzi nešťastníkov príslušníkov Armády Spásy, ktorí ich (Ich Bin) majú vyhľadať, poskytnúť im (I’m – I Am) prvú pomoc a vysvetliť, čo a ako ďalej, aby sa už nezhoršovalo, prípadne ak je možné, aj troška polepšovalo, prípadne ak by sa dalo aj troška dosť a prípadne aj čo keby ste tu ostali a robili mi služobníctvo, ja mám prachov dosť, ja budem vaša Pani, ja budem váš Pán. Ale samozrejme, panstvo, kedyže to môžeme nastúpiť? Doklad  o Corona Negativ od Igora treba priniesť tiež?

.   Jedna partička v strede kontinentu zvanom Európa, všetci majú pekne na začiatku A, ako sa sluší a patrí, len títo musia vymýšľať a silou mocou sa odlišovať, ale pravdepodobne to bude súvisieť s anglickou výslovnosťou, Europe – Ju Rop – You Rope – ty Lano, záchranné lano (ach, to bola HessoJašterákovština at her best, gratulujem si!!!, zdravím, Mišo, Zuzka) v podobe či už vrcholných vedcov, filozofov, mudrcov, prorokov, i keď Staručkej Dáme posledné desaťročia šliapu na päty konkurenti ako z A.západu, tak z A.východu, ale E je ešte stále E, takže EE, tak rýchlo sa opraty z rúk predávať nebudú, ekonomická a vojenská sila sú síce fajn, ale sú tu aj sily silnejšie, myslite si a hovorte, čo chcete, Abd-Ru-Shin sa narodil v Strednej Európe a aj keď to Nemci troschken posrkaschľali, povolanie a vyvolenie sa dokonca priamo Najvyšším posunulo len kúsok na Východ, … SLOVOmilcom a SLOVOžijcom.

.   No a títo SlovoMilci a SlovoŽijci, samozrejme spoločne so svojimi SlovoMilkami, zdravím, Nemcová z TT, pôvodom z PO, a slovoŽijkami, momentálne zažívajú nebývalé manévre, dokonca s origo pozemskou Armádou vyzbrojenou flintičkami a prskavkami a rachejtľami, proste Buď na Vianoce pripravený! – Vždy osláviť Jezuliatko PRIPRAVENÝ!!! To je taká mierumilovná armáda, nikde neútočia, všade len vypomáhajú a v Mierových Misiách, aHoj Miki Mad, a tak! A pekní šuhaji a švárne dievky sú to! Sa choďte dnes a zajtra pozrieť!

 

KRÁSA!

 

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

redutam inauguracia

ONLINE: Pellegrini zložil slávnostný sľub, stal sa v poradí šiestym prezidentom Slovenskej republiky

15.06.2024 10:00, aktualizované: 12:02

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

Zuzana Čaputová

Čaputová odovzdáva žezlo: Odchádza noblesa, ľudskosť, ale aj váhanie. Prezidentov bolo veľa, prezidentka len jedna

15.06.2024 09:00

Ako hodnotia politológovia jej najsilnejšie a najslabšie momenty?

vojna na Ukrajine, Rusko

ONLINE: Na Ukrajine podľa Putina bojuje 700-tisíc ruských vojakov. Najhorúcejšia situácia je pri Pokrovsku

15.06.2024 06:55, aktualizované: 11:10

V súčasnosti má Rusko podľa Putina na území Ukrajiny takmer 700-tisíc vojakov.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1435132x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu