Založ si blog

Bída, Igor, na Nera nemáš! Vymenia Ťa, ak nepritvrdíš!

 

 

(pôvodne uverejnené 2. novembra 2020 o 10:10, chýbalo na blogu od jari 2021 do apríla 2024)

Prečítané 1 475x

 

 

.   Núúúdááá! Som sa tešil, že niekto pred zvedavým okom kamery jednej z celoštátnych TyVole TéVé-čiek nenávistne vytrhne testovaciu tyčinku z ruky ohromenej odberateľky biologického materiálu, stiahne si gate, brate, urobí čelom vzad, strčí si ju do ehm-ehm a s penou okolo úst bude vykrikovať: „Vieš, kam si môžeš, dilino Trnafský, strčiť tie svoje netransparentne nakúpené nástroje Sorosovej a Gatesovej snahy o svetovládu!!!“

.   Alebo aspoň niečo na spôsob Vemen Femen, že pár sličných dievčat odhalí svoj charakter a ukážu celému národu a aj svetu, že vedia písať fixkou doma pred zrkadlom, a to úplne gramaticky správne a zachovajú korektne aj strany ľavá pravá, čo sa týka jednotlivých písmenok, teda, že „d“ nedube „b“ a či naoqak.

.   No … nič, alebo aspoň zatiaľ o ničom neviem. Teda viem, že za všetky úspechy, zdravotnícke, ekonomické, morálno etické a aj všetky ostatné môžeš Ty a maličkú troška aj tí, ktorých si si vybral do svojho tímu, ale zdôrazňujem, že to budú len mizivé tisíciny promile, hlavný dôraz filantropicko verejnoprospešnej činnosti je zásadne a len na Tvojich Pleciach, o tom nikdo nepochybuje! Akoby smel! V zmysle smel, že sa mu nedá o takom niečom ani uvažovať, lebo akékoľvek pochybnosti, čo sa týka Tvojej Veľkolepej Osobnosti, nikdy nevznikajú a ani nikdy nebudú, v žiadnom prípade to nie je smel, akože mu to Ty pod nejakou vyhrážkou dovolíš. Ty a vyhrážať sa?!? Pche!

.   Veď už len tie provokácie, že vraj tá Tvoja Národu Slovenskému veľkolepo darovaná Dobrovoľnosť nebola dobrovoľnosťou naozaj, si predstav, kadejaké neprístojnosti sa po internetoch objavovali od diverzantov & nepriateľov Vlasti Igorovej. Spochybňovať Slovo Tvoje! Kacíri a zradcovia!. Komisiu na preskúmanie provokačnosti a ironickosti napísaného, časom samozrejme aj hovoreného a mysleného by si mal zriadiť! Mnohí čitatelia tohoto blogu namietnu, že momentálne týmto textom provokujem ja a ironické a štipľavé poznámky mi vraj nie sú cudzie, ale vedz, milý Igor, že ja to myslím naprosto, smrteľne vážne!

.   A keď už sme pri tom, zobral by som potom toho fleka na Okresného Predsedu Komisie na určovanie toho, čo kto ako myslel tým, čo povedal. Lebo veď vieš, kadekto Ťa aj pochváli a uznanlivo ocení všetky Tvoje veľkolepé a štátnické činy, ale ktovie, či to je od srdca, úprimné a s láskou k Tebe. Lebo vieš, … nenahráš, nerozanalyzuješ doma, nezostriháš, ani len netušíš, aké svinstvo sa RADO vyskytuje v myšlienkovom svete členov tohoto a priori zločineckého národa už len počas takej PROCHÁZKY v nedeľu k babičkinmu hrobu!!! Budem Ti pravidelne posielať reporty a rovno aj návrhy na spôsob potrestania a spolu s tým aj na ďalšie veľkolepé akcie, ktoré nás čakajú a neminú. Ľud sa nudí, treba mu pripraviť program, aby sa nezačal búriť. Celoplošné testovanie fajn, ale vyjadrujem presvedčenie, že to bola len úvodná, veľmi mierna vychytávka z nedoziernej studnice Tvojich skvelých nápadov a že sa máme na čo ešte len tešiť.

.   A všímaš si, Igor?, … schválne som začal nenávistne, nieNaši NašiĽuďovsky, teda ich NašiĽuďovsky, aby v ostrom kontrapunkte s mojou nehynúcou oddanosťou a vernosťou Tvojej Nekonečnej Veľkoleposti vynikla moja už navždy nedostatočná a prinízka až pranízka schopnosť vyjadriť, čo všetko pre mňa a pre tento Teba nehodný ľud s láskou a maximálnejšou, než maximálnou erudíciou robíš. Maximálny, maximálnejší, najmaximálnejší, Igorovský, ďakujem Ti aj týmto, že konečne viem, ako vyzerá v praxi štvrtý stupeň nestupňovateľných adjektív, Chuck Norris mi minule písal, že ho zožiera nesmierna závisť, ale že sa v ňom zároveň prebudil nekonečný, priam najnekonečnejší obdiv k niekomu, kto je konečne po nekonečne dlhých desaťtisícročiach Najmaximálnejšie Igorovsky lepšejší ako on, to malé „o“ je príliš veľké, keď je napísané v porovnaní s Tebou.

.   A na záver len malá vlezdoprdelovská poznámka, pardon, to bolo v OldWorldOrderovčine, tá Tvoja dokonalá Einglichshtina v Európskom Parlamente, žasol som, ako si zatienil a zatriasol Shake Spear ovou kopijou ostroslovnosti a určil nové smery v modernej anglickej jazykovede. S greetingom & vyjadrením svojho pohybu smerom k svetlým Igorozajtrajškom …

 

I GO, IGOR, I GO !!!

 

 

 

Vand-I 🙂

 

 

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Pellegrini ako prvý obsadil všetky najvyššie posty. Palác je vrcholom jeho kariéry. Začínal ako poslanecký asistent, aká bola jeho cesta?

15.06.2024 13:10

Prešiel si viacerými funkciami a ako prvý obsadil všetky tri najvyššie posty. Zároveň jeho inauguráciou získa prvýkrát v histórii všetky funkcie vládna koalícia.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Inauguračný prejav prezidenta SR Petra Pellegriniho

15.06.2024 12:45

Prinášame vám znenie inauguračného prejavu prezidenta SR.

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

Inaugurácia prezidenta

ONLINE: Slovensko má šiesteho prezidenta. Pellegrini: Múr pokropený kvou musíme zbúrať. Sme jedno Slovensko

15.06.2024 10:00, aktualizované: 13:05

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1435144x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu