Založ si blog

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

 

 

 

.   Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa Igor musí doslova modliť, aby tam prišlo síce dosť ľudí, aby to nebolo fiasko, ale zasa nie až tak veľa, lebo po určitej ešte únosnej hranici sa to začína všetko kaziť, sypať, Slovač pozná aj jadrnejšie výrazy ako srať, prípadne .ebať. Jebem na to, nebudem predsa písať do blogu aspoň troška nevybodkované neslušné slová, za koho ma máte?!?

.   Homo, samozrejme aj Hetero Slovacus je tvor vynaliezavý, takže si nenechá ujsť ani tú najmenšiu príležitosť, ako dať kľudne aj veľkoPanstvu najavo, Kto je tu Pánom! Samozrejme, že nie ono, ale to ani tamtí tajtrlíci, ktorí žijú mylnou predstavou, že panstvom sú. No, ako sa to vezme, vozia sa síce v drahých autách, s majáčikmi aj zajačikmi, majú na sebe obleky, čo stoja viac než ročný plat priemerňáka, ale že by k nim bežný plebs, hanba mu, vzhliadal s úctou a bázňou, ako sa sluší a patrí, to sa veru povedať nedá! Až na zopár bezhlavo zamilovaných a na smrť oddaných fanyniek v širokej vekovej škále drvivá väčšina pospolitého ľudu má takpovediac, v p..i.

.   Paži samozrejme. Homo Vulgaris, t.j. Človek Obyčajný síce z úst sem tam vulgaritu vypustí, ale zas nie pričasto, ona vyznie dobre, keď sa použije v pravý čas a na správnom mieste, najlepšie, keď ju vypustí z úst niekto, od koho by ste to v živote nečakali a takmer by ste sa zaprisahali, že také niečo nie je možné!

.   Že problémy budú, to je viac než jasné a že vinník bude jeden jediný, to je ešte jasnejšie. Veď predsa, kto je najväčší propagátor a podporovateľ, otec myšlienky a, tak potajomky on dúfajúc, svetom oslavovaný a ospevovaný Pionier, ktorý ukázal celému svetu, ako sa to robí. Aj keď, myslím, že teraz bude spokojný, ak mu v Trnave nevysypú pred dom zo tri vlečky hnoja, prípadne niekto nevyvedie ešte horšiu Matovičovčinu, na ktorej by sa Igor veľmi dobre zabával, keby jej strojcom aj exekútorom bol na cudzí účet on sám. To by boli fejsBÚkové aj fejsMÚkové statusíky, ako to on krásne tým hajzľom nandal!

.   Prosím vás pekne, nerobte mu zle! Ešte raz zopakujem, v žiadnom prípade mu, prosím, nikto nerobte zle, žiadne násilie, vyhrážky, zaťaté päste ani nasr … dené pohľady. Sú ďaleko účinnejšie zbrane, už len taká ironická pochvala a sarkastické, potleskom sprevádzané poznámky dokážu nalomiť nejedného sebaistého a neomylného. Najúčinnejšou zbraňou, ako presvedčiť niekoho o tom, či to, čo navrhuje a chystá sa realizovať, je aj správne a potrebné alebo nie, je … jednoducho to spraviť a … uvidíme. Zopár vyhodených desiatok miliónov? Ale choďte! To má ako majetok bežný okresný bohatší politik, teda … jeho manželka alebo kamoši pre istotu. A vytiahne/ú z vrecka, aby dlh vyrovnal/i, prípadne Igor pošle NAKU a nechá zhabať v prospech. Tam je bodka. Na štát zabudnite!

 

.   No len, keď už budeme vedieť na každom metri štvorcovom celého územia Slovenska, aký je tam vietor, aký teplý vzduch, ktorým smerom prúdi, či tam svieti Slnko alebo je pod mrakom, všetky možné aj nemožné údaje, tak čo?!? Čo z toho celého? Prestane vietor fúkať? Nebude už o pár sekúnd všetko inak, presne naopak? Má niekto dojem, že niečo tak subtílne, neulapiteľné, mikrorozmerové ako vírus, že to, hehe, „porazíme“ nejakými klasickými poručíme vetru dažďu nadšenými pokrikmi a vlezdoriťovskými amerikánskymi heslami #spoločnezodpovedne#, hash-tag vpredu aj vzadu pre istotu?!? Už to nášmu, vraj veriacemu, vraj kresťanskému, vraj Bohabojnému veľkopanstvu napadlo, že za tým slávnym Korona vírusom môže byť aj nejaký nenápadný, tajne šifrovaný odkaz? Od Boha, Boha jeho!!! To v závere predošlej vety, dve slovíčka, to nebolo klasické hrešenie, ako majú mnohí vo zvyku, to patrilo Igorovi, ak ešte nejakého má, akože MÁ, chce, či nechce, myslí to úprimne so svojou vierou a presvedčením alebo nie. Čo nám asi tak tá potvorka malinká chce povedať a dosť dôrazne hovorí, … už len to, že čím viac sa ju snažíme kynožiť a vymýtiť, tým viac nám dáva najavo, teda ona, niečo, niekto, že to až také jednoduché, ak nie nemožné nebude a že sa bude treba zmieriť a, … Boha Mu, zasa, to nehreším, len tak uvažujem, čo, či koho človeku najviac treba. Počúvať Ho a riadiť sa Jeho nenapodobiteľne aj mienenými, ale hlavne dokonalými radami, dodržaním ktorých … áno, kľudne sa ne môžete vytoto, no ale potom …

 

ahoj, a … HOJ! 🙂

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Matoviča Majky Gurunské i iné príhody a skúsenosti Igora mládenca.

30.10.2020

. Výborne, Igor, tlieskam Ti, tykám Ti s veľkým Té a vyslovujem uznanie a obdiv. Slová skutočného štátnika, vodcu, vzoru a Človeka hodného nasledovania. Viem, že si starý fiškus a tváril si sa, akože to je pre košického primátora … že vraj „Mudrovať do médií a nepridať ruku k dielu, tak sa nedopracujeme k tomu, aby sme mali výsledok“, [...]

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Korupcia na najvyšších miestach nie je, tvrdil Kaliňák. Keď je z nej obvinený, Slovensko si v protikorupčnom rebríčku polepšilo

03.02.2023 17:50

Zlepšenie Slovenska v rebríčku vnímania korupcie nie je ani tak zásluhou vlády, ako snahy polície a špeciálnej prokuratúry trestať „väčšie ryby“.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352796x
Priemerná čítanosť článkov: 4831x

Autor blogu