Založ si blog

Kamoša zabil Edovi Ch. Igor M. , či to on sám si?

 

 

.   Nie je nič jednoduchšie, ako obviniť za svoje vlastné poklesky, chyby a nedostatky všetkých okolo seba, poprieť akúkoľvek vinu na svojich vlastných zlyhaniach a veľkohubejšie, a to je naozaj už čo povedať, ako sám Matovič na drzovku obviniť prvého služobníka = prvého ministra = premiéra zo zabitia. Už si to mohol, ty trubiroh Edo, vyšperkovať rovno úmyselnou vraždou spáchanou v rámci organizovanej zločineckej skupiny, tam by tie pálky boli ešte vyššie a tvoje ego by, EGO-EDO, vystrelilo do nebeských výšin, takto je len niekde na úrovni slovenského provinčného tvároknihového bulváru, hojne sledovaného velikánmi tvojho typu a to vôbec nenarážam na tvoj fyzický fond, komu Gándhímu česť, tomu ešte raz tá istá.

ZABILI STE MI KAMARÁTAVo veku 65 rokov zomrel spisovateľ, literárny kritik, scenárista a novinár Bohuš Bodacz. Môj…

Uverejnil používateľ Eduard Chmelár Streda 20. mája 2020

 

.   Ó, aké patetické, človeku by slza z oka ukápla, ten dĺžeň tam byť musí, lebo … musí. Ukápla a ukapla je sakra veľký rozdiel. Rozdiel medzi tlčhubom Chmelárom a mužom činu Matovičom. Chmelár sa totiž v priamom prenose nie nepriamo, ale rovno priamo priznal k, povedzme neúmyselnému, zabitiu svojho osobného priateľa. Ako, prečo?!? … naozaj práve Ego-Edo nachmelený Chmelár a nie ten masový vrah svätuškársky SvätoDuchársky čiernoprdelník Igor? No … naozaj Edo!!! Naozaj, EDO! Ozaj, Edo, … naozaj TY SÁM!

*** TO ***

JE TÁ KRUTÁ A NEPRÍJEMNÁ PRAVDA, KTOROU OBŽALOVÁVAŠ SAMÉHO SEBA A ROBÍŠ SI NESKUTOČNÚ HANBU …

.   Ak bol Bobo naozaj už dlhší čas chorý, ty chrobák truhlík Edo, tak TY OSOBNE SI MAL PRI ŇOM SEDIEŤ DEŇ A NOC a BDIEŤ PRI ŇOM a SLEDOVAŤ KAŽDÝ JEHO DYCH a PRI NAJMENŠOM NÁZNAKU AKÝCHKOĽVEK PROBLÉMOV VOLAŤ ZÁCHRANKU!!! Takže KTO?!? tu v skutočnosti vypisuje infantilné, srdcervúce, donebavolajúce, obviňujúce a do čiernych pekiel posielajúce statusy, milý Eduarde, KTO?!?

 

Ahoj, Vandi, … Love You So Much, Dove Beau, No C(H)UTCH…       

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Benjamin Netanjahu

Netanjahu odvolal ministra, ktorý žiadal pozastavenie justičnej reformy

26.03.2023 21:33

Galant v sobotu vyzval na okamžité pozastavenie kontroverznej vládnej reformy súdnictva v Izraeli.

protest prezidentský palác peace no war

Všetci chceme mier, ale vieme, aký?

26.03.2023 19:00

Mierom sa dnes oháňa kadekto, a neraz s nekalými motívmi. Predstavte si teda, že máte moc rozhodnúť o tom, ako by mal vyzerať spravodlivý mier medzi Ukrajinou a Ruskom. Ako by vyzeral?

tula

Rusko tvrdí, že v Kirejevsku explodoval ukrajinský dron naložený trhavinou

26.03.2023 17:22, aktualizované: 22:30

V centre mesta v Tulskej oblasti mohutný výbuch vyhĺbil veľký kráter, zranili sa najmenej traja ľudia.

bielorusko

Budú Putinove taktické jadrové zbrane v bezpečí pred bieloruskými partizánmi?

26.03.2023 16:05

Po ruskej invázii na Ukrajinu začali bieloruskí partizáni vo svojej krajine vykonávať sabotáže.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1361423x
Priemerná čítanosť článkov: 4862x

Autor blogu