Založ si blog

Nová, SK „Opoziční smlouva“ OĽANO – Smer?

 

 

.   Áno, povinné okopávanie členkov, šteky Smer-om na druhú stranu, keď niekedy prekvapivo nie smer-om od Smer-u, ale smer-om na Smer … od opozičného, sic, vládneho Oľana. Ale všetci to poznáme, to neustále, dlho, strašne dlho, hrôzostrašne dlhokánsky sa tiahnúce opozičníctvo, zotrvávanie v stave „proti“ niečomu a hlavne niekomu, ba dá sa povedať, že až PROTIvnosť, nechutná u oboch pohlaví, ale u mužského, a obzvlášť v politike, veľmi rada a ochotne celkom prirodzene prechádza do TRÁPnosti a späť a takto veselo v tandeme v ostrom, buhahahaboo, protiklade s tandemom v titulku obveseľujú divákov v teátre zvanom Slovensko. V Krajinke na okraji Neba, aby som nezabudol na chalanov z ESET-u, odporných a nechutne bohatých imperialistických vlastizradcov, zato statočných krajinotvorcov a krajinkárov-krajinomaliarov.

.   Kebyže niekto ešte stále nechce veriť tamtým (hrôzo-strašným,) upokojujúco-odvážnym slovám z nadpisu článku, nech kukne pre kontrolu sem:

https://ourworldindata.org/grapher/total-covid-deaths-per-million?year=2020-04-28&country=RUS&region=Europ*E

Keď sa presuniete kurzorom nad minimapku Slovenska, objaví sa vám tam údaj 3.3 úmrtí na milión obyvateľov, ďalšie NAJ krajiny majú niečo cez 5.0 (druhá Ukrajina 5.03 a tretie Rusko 5.45), potom sú to Lotyšsko, Bielorusko, Bulharsko a Albánsko (6.89, 7.94, 8.35, 9.73) … všetko údaje pre včerajšok, 28.apríla 2020.

.   Netreba príliš veľa slov, stačí sa pozerať, vidieť, cítiť a … už vám postupne dochádza? ČO (či KTO?!?)stojí za tým skvelým, na všetky svetové strany svietiacim úspechom Slovenska?!? Také ľahké, že to ani netreba vyslovovať, či písať. A treba nechať tých, ktorým to až také jasné nie je, nech prídu na to sami, samé. Dlho to trvať nebude …

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер

 

 

Sme príliš dobrí, milí, zlatí, pekní, krásni, hlavne tam VOVNÚTRI, aby nám nejaký K-vírus nejako príliš uškodil, on nám naopak, pomáha, aby si nás svet už konečne všimol a videl, KTO! je tu najBOHatší národ celého sveta … 🙂 … my sa síce všetci jeden, jedna druhú, druhého tak troška nenávidíme, ale o čo viac sa nenávidíme, o to viac sa aj potom milujeme, to aby sme v dlžobách neostali, to my zasa véééľmi, véééľmi neradi, nerady (že jo, vy neřádi 🙂 )

 

 

p.s. Článoček vznikal už včera ráno, ale trošíčka sa jeho „uvedenie na ‚trh‘  oddialilo, teraz viem, prečo, celkom interesantné:

„Slovenskú taktiku boja analyzujú vo svete“ od … Mária Benová

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

vojna na Ukrajine, vojak, Bachmut

Neutralita neexistuje. Zelenskyj pozval šéfa MOV Bacha do Bachmutu

27.01.2023 20:53

V meste v Doneckej oblasti sa už celé mesiace odohrávajú urputné boje medzi ukrajinskými obrancami a ruskou armádou.

zoo Bojnice, karantena, vtacia chripka kačica, vták, hus

Bratislavskú zoo dočasne zatvoria, u jednej z husí potvrdili vtáčiu chrípku

27.01.2023 20:44

Zoologická záhrada bude dočasne zatvorená na 30 dní.

Británia Londýn nehoda múž pisoár usmrtenie

Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

27.01.2023 20:39

Podľa médií ide o technika, ktorý mal na starosti údržbu týchto hygienických zariadení.

Izrael koronavírus opatrenia Židia sviatok pesach

Streľba v synagóge v Jeruzaleme si vyžiadala päť obetí

27.01.2023 20:26

K streľbe došlo vo štvrti Neve Jaakov vo východnom sektore Jeruzalema, ktorú Izrael anektoval.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352139x
Priemerná čítanosť článkov: 4829x

Autor blogu