Založ si blog

Nová, SK „Opoziční smlouva“ OĽANO – Smer?

 

 

.   Áno, povinné okopávanie členkov, šteky Smer-om na druhú stranu, keď niekedy prekvapivo nie smer-om od Smer-u, ale smer-om na Smer … od opozičného, sic, vládneho Oľana. Ale všetci to poznáme, to neustále, dlho, strašne dlho, hrôzostrašne dlhokánsky sa tiahnúce opozičníctvo, zotrvávanie v stave „proti“ niečomu a hlavne niekomu, ba dá sa povedať, že až PROTIvnosť, nechutná u oboch pohlaví, ale u mužského, a obzvlášť v politike, veľmi rada a ochotne celkom prirodzene prechádza do TRÁPnosti a späť a takto veselo v tandeme v ostrom, buhahahaboo, protiklade s tandemom v titulku obveseľujú divákov v teátre zvanom Slovensko. V Krajinke na okraji Neba, aby som nezabudol na chalanov z ESET-u, odporných a nechutne bohatých imperialistických vlastizradcov, zato statočných krajinotvorcov a krajinkárov-krajinomaliarov.

.   Kebyže niekto ešte stále nechce veriť tamtým (hrôzo-strašným,) upokojujúco-odvážnym slovám z nadpisu článku, nech kukne pre kontrolu sem:

https://ourworldindata.org/grapher/total-covid-deaths-per-million?year=2020-04-28&country=RUS&region=Europ*E

Keď sa presuniete kurzorom nad minimapku Slovenska, objaví sa vám tam údaj 3.3 úmrtí na milión obyvateľov, ďalšie NAJ krajiny majú niečo cez 5.0 (druhá Ukrajina 5.03 a tretie Rusko 5.45), potom sú to Lotyšsko, Bielorusko, Bulharsko a Albánsko (6.89, 7.94, 8.35, 9.73) … všetko údaje pre včerajšok, 28.apríla 2020.

.   Netreba príliš veľa slov, stačí sa pozerať, vidieť, cítiť a … už vám postupne dochádza? ČO (či KTO?!?)stojí za tým skvelým, na všetky svetové strany svietiacim úspechom Slovenska?!? Také ľahké, že to ani netreba vyslovovať, či písať. A treba nechať tých, ktorým to až také jasné nie je, nech prídu na to sami, samé. Dlho to trvať nebude …

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер

 

 

Sme príliš dobrí, milí, zlatí, pekní, krásni, hlavne tam VOVNÚTRI, aby nám nejaký K-vírus nejako príliš uškodil, on nám naopak, pomáha, aby si nás svet už konečne všimol a videl, KTO! je tu najBOHatší národ celého sveta … 🙂 … my sa síce všetci jeden, jedna druhú, druhého tak troška nenávidíme, ale o čo viac sa nenávidíme, o to viac sa aj potom milujeme, to aby sme v dlžobách neostali, to my zasa véééľmi, véééľmi neradi, nerady (že jo, vy neřádi 🙂 )

 

 

p.s. Článoček vznikal už včera ráno, ale trošíčka sa jeho „uvedenie na ‚trh‘  oddialilo, teraz viem, prečo, celkom interesantné:

„Slovenskú taktiku boja analyzujú vo svete“ od … Mária Benová

 

 

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

Ďakovný list Peťa P. a Roba F. Igimu M.

12.04.2024

. Jedni hovoria, že nikdy nič také neexistovalo a ani existovať nebude, ale v tajných kuloároch sa povráva, že v titulku spomínaní dvaja páni mali nejedenkrát namále a takmer ho odoslali, ale vždy im niečo našepkalo, že ešte nie, ešte treba počkať na ďalšiu lekciu geniálneho pedagóga. Panovali mnohé pochybnosti a panujú dodnes, mnohí Igorovi [...]

No strašné! Ten proruSKý zlosyn Fico ide mierovo spolupracovať s Ukrajinou!

11.04.2024

. To je normálne ak nie šach-mat, tak dosť dôrazný šach mnohým opozičným krikľúňom a zároveň aj početným píšúcim a komentujúcim ochrancom „demokracie“ na ten už dosť dlho (Vlho!) čudesný spôsob, keď demokratické je zásadne to, čo za také považujeme „my“, prípadne parťáčky a parťáci z našej bublinky. Čo za kulehu to [...]

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

chrípka. pacient, lekár, prehliadka

V Bratislavskom kraji sa počas tohto roka vyskytol čierny kašeľ v 50 prípadoch

18.04.2024 19:25

Najvyššia vekovo-špecifická chorobnosť bola zistená vo vekovej skupine 15- až 19-ročných osôb.

Fico, Šefčovič

Fico: Vláda na post eurokomisára za SR opäť navrhne Šefčoviča

18.04.2024 18:30

Uviedol to predseda vlády po skončení mimoriadneho dvojdňového summitu EÚ v Bruseli.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 1418872x
Priemerná čítanosť článkov: 4927x

Autor blogu