. Aby sme to zbytočne nenaťahovali, vyriešime to do konca Augusta. Najneskôr pondelok 31.augusta 2026, čas 23:59:59 a potom bude vypracované podrobné Trestné Oznámenie za Tvoje „zábavky“ na Ubytovni.
. Ale to len v prípade, že buď nebudeš vôbec na túto ponuku reagovať, že budeš podávať odkazy po niekom, že budeš reagovať písomne. Proste, že sa budeš, ako je Tvojim „dobrým“ Zvykom, vyhýbať Zodpovednosti, serióznej Debate, ako ukončiť tú tak veľmi poučnú Epizódu Tvojho Života, epizódu o bezprecedentnom Zneužívaní zverenej moci mladou namachrovanou mudrlantkou. Miesto ešte upresním, zatiaľ sa zdá ako to najvhodnejšie Kresťanský Zbor na Cablkovej, tam to už poznáš. Kľudne si tam priveď, koho len chceš, tatka, mamku, milencov, právnikov, špecialistov na moju vraj chorú a tvoju na 100% zdravú Hlavu, kohokoľvek, koho uznáš za vhodné.
. Ja pravdepodobne dvoch-štyroch Ľudí, Ženu a Muža, niekoho z tvojich Klientov/Klientiek a niekoho z Kresťanského Zboru, možno sa ten počet troška zvýši podľa potreby.
. To nie je žiadne vyhrážanie ani pomsta, ide len o to, aby si už nikdy nepokračovala v tom, čo si predvádzala na DePaul-e. Všetko ešte bude upresnené, nemám inú možnosť ako túto, tak teda Pravda. Pravda.sk, OK? Tento Blog a potom Neutrálna Pôda, kde budú, na rozdiel od Teba, nezaujatí a po Spravodlivosti túžiaci Ľudia.
Do skorého písania, čítania, milá E.
P.S. Prípadne som ešte ochotný nebyť tam prítomný, ale to už je dosť pritiahnuté za vlasy, alebo ešte lepšie, budem v spojení na Mobile niekde dostatočne ďaleko, dajmetomu, overiteľne, v inom meste alebo inej mestskej časti Bratislavy. Možno takto. Keď už som pre Teba také strašné Strašidlo, Ty Strachopudka. Herečka. Strašné!!!
CELÝ VTIP JE TOTIŽTO V TOM, ŽE TY SA NEBOJÍŠ BRANKA, TO SÚ TVOJE BLUDY, TY SA BOJÍŠ ZODPOVEDNOSTI ZA TVOJE ZVRÁTENÉ ZÁBAVKY S KLIENTAMI DE-PAULU, ČO TI NEBOLI PO CHUTI, VŠAKŽE, SLEČNA TERAZ UŽ TROŠKA/TROSKA MENEJ NEBEZPEČNÁ.

Celá debata | RSS tejto debaty