Založ si blog

Najmocnejší oligarcha Slovenska je:

 

 

.   Keď už sme pri tej úzkej skupinke najmocnejších, najsilnejších, najbohatších, alebo poďme rovno ešte vyššie, KTO je vlastne tým/tou najvplyvnejšou postavou v zákulisí, neviditeľnou a napriek tomu veľmi mocnou, ovládajúcou ako na špagátikoch tých, ktorí nechajú toto so sebou robiť a na druhej strane pomáhajúcou, budujúcou, bojujúcou s najrôznejšími nešvármi v spoločnosti, aj keď tu premnohí namietnu, že veď to práve on produkuje to nesmierne veľké množstvo dá sa povedať že až zvráteností v politickom, hospodárskom, kultúrnom živote a aj vo všetkých ostatných.

.   Máme nejaké tipy, odhady, nádeje, že to je ona/on, prípadne nejaká iná, iný nie je, lebo to by bola hrôza hrozúca?!? Jakabovič, Tkáč, Haščák, Mečiar, Babiš?!? Sú dôkazy pre to, že práve onen dotyčný a nikto iný?!? A vlastne, kto je najBOHatší? Ten, čo má najviac peňazí? Nehnuteľností? Firiem? Akcií, či súčtu trhovej hodnoty týchto akcií?

.   Stále málo! Síce v porovnaní s bežným voličom , ktorý „VIE“, NIE „JE“ nOVNO, veľmi veľa, no nestačí to na to jediné pravé bohatstvo,

BOHATSTVO DUCHA, skutoční PRIATELIA milujúci BEZPODMIENEČNOU LÁSKOU, Č(E)LOVEK žijúci podľa SLOVA, v SLOVE!

 

.   A po ňom, poslednom z posledných a práve preto prvým z prvých v predvoji, budú už len nasledovať stovky, tisíce, milióny, miliardy … čelovekov, peňazí, radostných činov zo samotnej čistej lásky ku všetkým ostatným ľuďom, lebo predovšetkým a najprv z Lásky k Najvyššiemu, k BOHU.

 

Však, VANDA?       

 

 

 

„Zavri hubu a makaj! “ – „Hovoriť striebro, mlčať Zlato“ – Blahoslavení Tichí, lebo Oni budú Dedičmi Zeme!

03.06.2020

. Tak to dnes Janka vychytala! Že je Groot, sme viacmenej vedeli všetci, viete, ten zo Strážcov Galaxie, najmilší Stromček na Svete, ktorý súc tichým len skromné oznamuje: „Ja som Grút!“ Všetci to vedia, všetci to plne rešpektujú, všetci sa na tom ujebávajú, lebo to dokáže zabiť v tej najúžasnejšej chvíli. Pre mnohých najobľúbenejšia postavička u [...]

Čože to drží Matoviča v kresle Premiéra?

03.06.2020

. Jeho milióny, sorry Igor, „nakradnuté“ z čias podnikania a činnosti v politike za posledných necelých desať rokov? ?!? Ten otáznikovýkričnikootáznik preto, lebo … Naozaj ukradol čo i len jediný cent? Otázka uhla a výšky pohľadu. Mimochodom, na daniach odviedol za tie roky nie stovky, tisíce, bolo to rádovo podstatne vyššie číslo, šikovníci si vedia [...]

Kamoša zabil Edovi Ch. Igor M. , či to on sám si?

21.05.2020

. Nie je nič jednoduchšie, ako obviniť za svoje vlastné poklesky, chyby a nedostatky všetkých okolo seba, poprieť akúkoľvek vinu na svojich vlastných zlyhaniach a veľkohubejšie, a to je naozaj už čo povedať, ako sám Matovič na drzovku obviniť prvého služobníka = prvého ministra = premiéra zo zabitia. Už si to mohol, ty trubiroh Edo, vyšperkovať rovno [...]

čaputová

Správa o stave republiky prezidentky Čaputovej

05.06.2020 10:13

Pandémia, korupcia, podpora vedy, úprava hospodárskeho modelu, zmeny v školstve, podpora zdravotníctva, ale aj právny štát a potrebné zmeny v justícii a prokuratúre boli témami.

trebišov Posilňovňa Opatrenia

Vo štvrtok testy neodhalili žiaden nový prípad Covidu-19

05.06.2020 10:03

Spolu sa zatiaľ vykonalo 185 596 testov, počas štvrtka ich bolo 1 832.

Igor Matovič

Matovič: SMK ma podviedla

05.06.2020 08:00

Premiér Igor Matovič reagoval na Memorandum maďarskej komunity tvrdými slovami. "Podal som im priateľskú ruku a oni mi doslova do nej napľuli".

madeleine McCannová

Končí sa príbeh stratenej Madeleine?

05.06.2020 08:00

Z vraždy dievčatka, ktoré sa stratilo v máji 2007 krátko pred svojimi štvrtými narodeninami, je podozrivý 43-ročný Nemec.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 215
Celková čítanosť: 885411x
Priemerná čítanosť článkov: 4118x

Autor blogu