Založ si blog

A Polícia SR Matovičovi dôveruje? Keď už on JEJ na 100%

 

 

.   To bolo akože čo?!? Ó, od slovutného „pána“ analytika, má za sebou aspoň Základy logiky pre profesionálov, 4.ročník 5-ročnej Vysokej Analytickej Národnej, d.a.? KTO môže asi tak mať problém s detektorom lži? Ľudia, ktorí kujú nejaké pikle, … a ešte malé percento policajtov, ktorí sú síce možno čistí, ale dosť nervózni pri pomyslení na predstavu, že by takýto test mali absolvovať. Reči, ako v podcaste predviedol onen analytik, rozpráva len niekto, kto má prinajmenšom minimáslíčko na hlavě a kto by bol nerád, aby sa počas testu na detektore lži ukázali nejaké skryté veci, ktoré by boli potenciálne nebezpečné. Pre bezpečnostného analytika.

.   Analyzujem bezpečnosť a mnohé iné už nejaký ten piatok, s akým úspechom, nech posúdi INÝ, posúdia iní, drobná ukážka z mojich analýz vraJINsitného analyzátora, slovo analytik sa totižto rado pletie s analickit-om a to ja, ktorí ma poznajú nejaký ten 7-dňový týždeň, nieže nie som, ja si dokonca dovoľujem všetkých upozorniť, že to, čo oní lytici lickiti robia, (Šándor je 100% NON-ana-lickit, tedy ANA-LYTIC, extratrieda a v top 10% profíkov, takže móóc dobrý) je dosť netradičné povolanie, všeobecne pomerne odsudzované, aj keď lízaní by vám povedali svoje, túto príjemnosť za veľký peniaz je vám ochotný poskytnúť málokto, treba mať na to, takpovediac, nosík ochotný voňať všakovaké vône, onoho slávneho dňa si to dovolili aj Borat: Nakúkač do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa, … pamätáte na slávnu scénku, ktorá vzbudzovala ako rozpaky, tak aj spokojné pobrumkávanie pre znalých veci. Vecí. Analytikov. Analickitov. Proste chlapíkov, čo strčia nos aj tam, kam sa nepatrí, nesluší a … viac neprezradím, tajomstvo poskoka šéfkuchára. Ahá, ukončiť načatú myšlienku o analyzátoroch … to znie oveľa slovenskejšie, lizátor, to já rád, varešky od van(d)ilkového krému, punčovú a pistáciovú a tak po večeroch ďalej …

 

Vládni činitelia na čele s Premiérom VEĽMI NUTNE potrebujú dôverovať Vedeniu Polície SR

 

a keďže v polícii ostali mnohí z tých, čo tam boli za predchádzajúcej éry, je tento návrh prinajmenšom výborným začiatkom odbornej a, prečo nie WHY NOT, aj celonárodnej diskusie. Každý dobrý návrh sa ráta, nech ho vysloví upratovačka na základnej škole, génius s IQ 158, pastier svíň, či Marián Kočner vo svojej cele. A ten by výmenou za skrátenie doby svojho funkčného obdobia nejakú tú pikošku na chalaňov z PZ, dokonca z Veliteľstva, ako bonus veselé nahráUky pro nedoUky z nakrúcania pustiť na verejnosť mohol. Len či strana a vláda … a hlavne polícia povolia a odsúhlasia takéto bezprecedentné kroky, ten Marián by toho mohol vedieť trošku viac ako je odpustiteľné a hlavne, ktovie aké filmové majsterštyky ešte po slovenských sejfoch existujú. Oni nechránia verejnosť pred Mariánom, oni si ho chránia pred verejnosťou, ktorá by mohla niektoré videjká z jeho portfólia takpovediac zle pochopiť. A zasa by bolo treba vysvetľovať, objasňovať, uvádzať na pravú mieru. No uznajte, potrebujeme my toto všetko?!? Rezolútna odpoveď znie: !!! NIE !!!

.   Netreba IQ tak strašne vysoko nad 111, aby jeden pochopil, že Detektor Lži je len udička. Ako sa bude reagovať. Kto ako bude reagovať. Kto odíde hneď, kto až po spravodlivom rozhorčení a rezolútnom odmietnutí týchto takmer eštebáckych praktík, no kde sme, aby o bytí, či nebytí nejaký prístrojček rozhodoval, keď aj tak sa dá oblbnúť a aj tak môže „obviniť“ vystresovaného a vystrašeného skutočne nevinného, prípadne len málovinného. Ono totižto, prekvapivo, už zlé riešenie neexistuje … detektor bude, budú lietať tresky triesky hromy blesky a búrka prejde, detektor nebude, bude aspoň ako Damoklov meč nad hlavami odmietačov pripájania na prístroje a fanúšikov insitnej zábavy a zľudovelých predstáv o všemohúcnosti LžiDetektora, ten ošáli aj Igor, ani len nemrkne. Druhá možnosť  – TÁ je pre profíkov. Profík vidí neviditeľné 999-im ‰ obyvateľstva, nepotrebuje smiešnosti a divadelné kúsky pre široké masy a pospolitý ľud prahnúci po senzácii a odhalení triedneho nepriateľa. Igor, ten čo tam nemá čo robiť, je už dávno preč, nie jeden, dvaja, desiati, títo aktuálni zdanlivo „slúžiaci“ minulému „FICO“režimu, ale úspešne preživší až dodnes, OK, vyžeň ich a už ťa vidím, ako zháňaš lepších! Akých lepších? Čo ťa budú oddane milovať alebo ti budú schopní narovinu povedať, že Kráľ je niekedy nie tak celkom úplne oblečený, tuto vám ponožka na nôžke chýba – sme odsledovali SLEDOVADLAMI. Troška dôvery!!! V nICH => v SEBA!!!

 

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер       

a dnes dáme přímý link na: O RYTÍŘSTVÍ

 

 

 

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

Antisemiti, či záchranci Izraela? VŠ v USA vrú.

27.04.2024

Zachránia študent-i/-ky v USA Izrael pred jeho vlastnou mocou? . Snáď sa tu skôr natíska otázka, či tie početné protesty na amerických vysokých školách pomôžu k záchrane tisíciek obyvateľov Gazy pred smrťou kvôli ďalšiemu bombardovaniu a vojenským akciám Izraelských silových zložiek, pred utrpením detí, žien, starcov, zranených, na ktoré [...]

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

vysoký krvný tlak

Slováci zomierajú zbytočne predčasne, na preventívne prehliadky však nechodia. Ako to zmeniť?

22.05.2024 18:55

Na prevencii šetrí aj štát. Nedáva to zmysel, tvrdia odborníci.

výrub stromov

Postupy pri výrube drevín sa zjednodušia

22.05.2024 18:45

Poslanci parlamentu v stredu schválili novelu zákona o ochrane prírody a krajiny, ktorú prijímali v skrátenom legislatívnom konaní.

známky, Pellegrinini

V Česku začali tlačiť Pellegriniho prezidentské známky. V pláne je aj autogramiáda

22.05.2024 18:00

Známka má netypický tvar. Bude mať hodnotu jedno euro.

SR NRSR 12. schôdza zasadnutie BAX

Návrh zákona o Slovenskej televízii a rozhlase prešiel do druhého čítania

22.05.2024 17:41, aktualizované: 18:32

Rozhlas a televízia Slovenska sa má zmeniť na Slovenskú televíziu a rozhlas. Riaditeľa by mala voliť deväťčlenná rada so štyrmi nominantmi Ministerstva kultúry.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 290
Celková čítanosť: 1430426x
Priemerná čítanosť článkov: 4933x

Autor blogu