Založ si blog

„Agape Satanas“, – povedal Ježiš neveriacemu Tomášovi . . . ? ! ?

 

 

.   Héj bloger, máš tam chybičku, oprav si to, tam nemá byť AGAPE, ale APAGE !!!  A vôbec, čo to tu je za alternatívnu históriu, povedal vôbec niekedy niečo takéto Syn Boží apoštolovi Tomášovi? Ťažko dnes zistíme, ale čo by sme zistiť mohli je, že či by takéto niečo bolo možné v súčasnosti. Že či by Syn Najvyššieho práve dnes mohol z Kráľovstva Nebeského nejakému neveriacemu Tomášovi, „Satanovi “ = protivníkovi, obviňovateľovi sprostredkovane cez posla Pánovho odkázať, aby ustúpil. A teda sa ešte aj pri tom akože pomýlil a zdanlivo vymenil spoluhlásky v slove apage/agape. Lebo to je sakra rozdiel!

 

Ale veruže áno! Namiesto „USTÚP=APAGE“ oveľa milšie, kresťanskejšie AGAPE=bezpodmienečná, obetavá láska, ktorá dnes tak chýba a nikdy JEJ nie je dosť … a prosím, neľakať sa označenia Satanas … protivníkov, obviňovateľov máme na obrazovke dennodenne na mraky, stačí si vybrať, rovnako tak všade inde, to je náš celonárodný koníček, byť „proti“ … byť protivný, protivná, protivník, protivníčka a obviňovanie všetkých a všetkého naokolo, tak v tom sme majstri nie sveta, Galaxie! Nie, málo, celého Viditeľného (hrubohmotne) Vesmíra! TY si vinná, vinný, to TY za to môžeš, ty toto, on môže za to. 

JEDNODUCHO A PROSTE … OBVIŇOVATEĽSKO, nie SLOVENSKO (Zem ľudí Slova), ale prokurátorov, sudcov a miestami to vyzerá už aj, že rovno katov a funebrákov all in ONE, oné, toto som chcel, … FUCK THEM ALL, sme Národ SLOVA a RADOSTNÉHO ČINU a nie nejakí odkundesi, čo škodia, kde sa len dá.

 

Všechna milost a ochrana, všechno požehnání a pomoc Božích pomocníků bude dána jinému, malému národu. Národu, který věren své tradici vždycky stát při pravdě Boží, pilně a věrně přijímá Slovo Pravdy, snaží se podle něho žít a tím se urychleně připravuje stát se vyvoleným národem služebníků Božích, kteří budou učiti všechny národy nové moudrosti ve Světle Pravdy.

Šťastný národ!

Prosím svého Všemohoucího Otce, aby vylil svou sílu a své požehnání na malý národ Jeho věrných, aby rozmnožil jeho možnosti a schopnosti k velikému poslání, k budování království Otcova.

Amen.

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер  

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Alternatíva pre Nemecko / AfD /

Najmenej od júna. Krajne pravicovej AfD klesajú preferencie, stále je však pred Scholzom

20.02.2024 23:29

V prípade, že by sa voľby konali v nedeľu, opozičná Kresťanskodemokratická únia (CDU/CSU) by získala 30 %.

charkov

Tri štvrtiny z USA, 16 % z Európy. Kimove rakety vraždiace na Ukrajine sú zo západných súčiastok

20.02.2024 22:56

Severná Kórea si západné komponenty pre svoje zbrane zaobstaráva napriek prísnym sankciám, následne ich používa Moskva.

protest farmárov, Poľsko

Nahnevaní poľskí roľníci v uliciach. Traktorista žiadal Putina: Urob poriadok s Ukrajinou i Bruselom. Vyšetruje ho polícia

20.02.2024 22:40

Poľskí roľníci pokračovali v protestoch proti dovozu ukrajinských potravín a politike Bruselu. Pomohli si aj kontroverzným plagátom.

Vladimir Kara-Murza

Kara-Murza tvrdí, že Navaľného dal zabiť Putin: Bol jeho osobným väzňom. Pripomenul 307 obetí z roku 1999

20.02.2024 22:14

Pomstychtivý, zbabelý, chamtivý starec zničí každého, v kom vidí ohrozenie svojej moci, napísal o Putinovi väznený politik.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1393678x
Priemerná čítanosť článkov: 4977x

Autor blogu