Založ si blog

„Agape Satanas“, – povedal Ježiš neveriacemu Tomášovi . . . ? ! ?

 

 

.   Héj bloger, máš tam chybičku, oprav si to, tam nemá byť AGAPE, ale APAGE !!!  A vôbec, čo to tu je za alternatívnu históriu, povedal vôbec niekedy niečo takéto Syn Boží apoštolovi Tomášovi? Ťažko dnes zistíme, ale čo by sme zistiť mohli je, že či by takéto niečo bolo možné v súčasnosti. Že či by Syn Najvyššieho práve dnes mohol z Kráľovstva Nebeského nejakému neveriacemu Tomášovi, „Satanovi “ = protivníkovi, obviňovateľovi sprostredkovane cez posla Pánovho odkázať, aby ustúpil. A teda sa ešte aj pri tom akože pomýlil a zdanlivo vymenil spoluhlásky v slove apage/agape. Lebo to je sakra rozdiel!

 

Ale veruže áno! Namiesto „USTÚP=APAGE“ oveľa milšie, kresťanskejšie AGAPE=bezpodmienečná, obetavá láska, ktorá dnes tak chýba a nikdy JEJ nie je dosť … a prosím, neľakať sa označenia Satanas … protivníkov, obviňovateľov máme na obrazovke dennodenne na mraky, stačí si vybrať, rovnako tak všade inde, to je náš celonárodný koníček, byť „proti“ … byť protivný, protivná, protivník, protivníčka a obviňovanie všetkých a všetkého naokolo, tak v tom sme majstri nie sveta, Galaxie! Nie, málo, celého Viditeľného (hrubohmotne) Vesmíra! TY si vinná, vinný, to TY za to môžeš, ty toto, on môže za to. 

JEDNODUCHO A PROSTE … OBVIŇOVATEĽSKO, nie SLOVENSKO (Zem ľudí Slova), ale prokurátorov, sudcov a miestami to vyzerá už aj, že rovno katov a funebrákov all in ONE, oné, toto som chcel, … FUCK THEM ALL, sme Národ SLOVA a RADOSTNÉHO ČINU a nie nejakí odkundesi, čo škodia, kde sa len dá.

 

Všechna milost a ochrana, všechno požehnání a pomoc Božích pomocníků bude dána jinému, malému národu. Národu, který věren své tradici vždycky stát při pravdě Boží, pilně a věrně přijímá Slovo Pravdy, snaží se podle něho žít a tím se urychleně připravuje stát se vyvoleným národem služebníků Božích, kteří budou učiti všechny národy nové moudrosti ve Světle Pravdy.

Šťastný národ!

Prosím svého Všemohoucího Otce, aby vylil svou sílu a své požehnání na malý národ Jeho věrných, aby rozmnožil jeho možnosti a schopnosti k velikému poslání, k budování království Otcova.

Amen.

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер  

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1346793x
Priemerná čítanosť článkov: 4810x

Autor blogu