Založ si blog

Igorovani faktu. Ma to vic . . . vyhod nez nevyhod.

 

 

(pôvodne uverejnené 2. novembra 2020 o 19:41, chýbalo na blogu od jari 2021 do apríla 2024)

Prečítané 1 344x

 

.   Ach! Vďaka nášmu Pánu Bohu Nebeskému za tú češtinu, nemusel som z jeho priezviska ani odobrať žiadnu hlásku, ani nijakú pridávať, je ich tam presne sedem, akurát sú bez diakritiky, Dia Kritiky.

.   A normálne aj na novotvar IGOROVANIE (faktov) som dosť hrdý, aj keď určite nie som prvý, komu také niečo nieže napadlo, ono to totiž priam bije do očí už nejaký ten piatok, ale priznajme si zasa, koľkí z nás si môžu povedať, že aspoň sem tam nejaké tie fucktíky neodiGORujú alebo aspoň nenechajú zatiaľ bokom, aj keď neustále dobiedzajú a pýtajú sa o slovo.

.   A kebyže nejako slušne a trpezlivo držia hubu, krok, pekne ako Slovač cez víkend, ony(„i“ – asy?!?) FAKTiská nie!!! Drzo, neodbytne, vehementne a nedementne, s prísnou logikou a argumentáciou k sebe prináležiacou útočia „ako zmyslov zbavené“, lenže to nie oni, ale my pod ich ťarchou pomaly prichádzame nielen o rozum, ale aj o kadejaké iné výdobytky modernej civilizácie. Siahajú nám na základné práva a slobody, Ústava je trhací kalendár, ktorého listy sú polepené na obrovskom kole nielen Premiérovho šťastia a toto sa roztáča s čím ďalej, tým väčšou frekvenciou, aby sme sa dozvedeli, ktorá stránka, ktorý odstavec už neplatí alebo platí, ale len pre vyvolených, našich Našich Ľudí!

.   Radujte sa ľudia! Nemôžem napísať, že bude horšie, lebo to už všetci dávno vedia! Ono je to dokonca tak, že keď si o pár mesiacov, rokov spomenieme na deň dnešný, budeme s blaženým úsmevom na tvári, na pár sekúnd iba isteže, spomínať a priať si, aby bolo tak aj dnes, v apríli 2021 alebo na jeseň 2025.

.   Nemaľuj čerta na stenu, blogerík, dosť máme svojich starostí, straš ešte aj ty! No nestraším, len upozorňujem a dávam na všeobecnú známosť, že dobročasy, ako keby také nejaké niekedy boli, snáď len, keď sme mali päť a ku šťastiu stačilo zo zeme zdvihnuté a v teplej vode opláchnuté lízatko, tie sú dávno preč! Lízanka, Líza a Anka, nie lízatko, milý tatko!!! Ach áno, deťúrence, ani mi nehovorte, s tou gumovou a aj ručnou sme si na VŠ intráku niečo užili a aj Lízine slávnosti nám dali do života veľa, vaša mamka by vedela o tom … baj da vej, hochu gajdavej, prý v daleké Anglii už nemůžou muži za holkama, když nemají na ně papíry, jsem slyšel!

Epidemie vrací Anglii do viktoriánské doby. Sex má být jen pro vyvolené

 

.   Čo nám to robíš, okamžite to zmaž! Igor & RATcoviA uvidia a aj nám to zavedú, aja-jaja-jaj! Prestaň s tým a choď už späť. Späť SPAŤ!, nám sa tu dobre spalo aj bez teba … . Spi alebo sa … spi! Do (ne)MOTY!

 

Dobrú nielen NOC, …co má svojí MOC,

… no a jak MOC, to se ještě uvidí, však, Vando?

 

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Pellegrini ako prvý obsadil všetky najvyššie posty. Palác je vrcholom jeho kariéry. Začínal ako poslanecký asistent, aká bola jeho cesta?

15.06.2024 13:10

Prešiel si viacerými funkciami a ako prvý obsadil všetky tri najvyššie posty. Zároveň jeho inauguráciou získa prvýkrát v histórii všetky funkcie vládna koalícia.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Inauguračný prejav prezidenta SR Petra Pellegriniho

15.06.2024 12:45

Prinášame vám znenie inauguračného prejavu prezidenta SR.

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

Inaugurácia prezidenta

ONLINE: Slovensko má šiesteho prezidenta. Pellegrini: Múr pokropený kvou musíme zbúrať. Sme jedno Slovensko

15.06.2024 10:00, aktualizované: 13:05

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1435145x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu