Založ si blog

Tu sa ryžuje na Covide a tvorí Kult Igora! Neotravujte!

 

 

(pôvodne uverejnené 3. novembra 2020 o 08:49, chýbalo na blogu od jari 2021 do apríla 2024)

Prečítané 3 049x

 

 

.   Pamätáte sa na ten slávny Robov Ficov výrok? „„Prosím vás, neotravujte, tu sme pri žatve, neotravujte! Majte, prosím, trošku úcty k týmto ľuďom, ktorí sa na rozdiel od vás narobia ako hovädá. Dobre? Majte k nim úctu a neotravujte!“ Stačí len vymeniť „žatvu“ za „záchranu Slovenska, sveta a dostupného viditeľného vesmíru“  a máme v skratke činnosť našej vlády. Stále mi nejde z hlavy to posedeníčko chlapcov Jara a Igyho v priestoroch redakcie Denníka N.

 

https://www.facebook.com/watch/live/?v=813458146087091

 

 

.   To ti bol zážitok nonplusultra, t.j. „nad ktorý niet“chlapčatá, ktoré sa v posledných ročníkoch horko ťažko preliezanej „vysokej školy“ narýchlo zbúchanej v rodnom meste podaktorého provinčného politika, kamoša z detstva a konškoláka nejakého z vrcholných politpohlavárov Slovenského RealityShow-kového Neba hrajú na Ministra Obrany a Premiéra!

.   A tá Cola! A tá Cola! To bol najvýrečnejší moment celého extempore. Niečo ako: „Ty blbec si popíjal tento nápoj ‚bohov‘ v nejakom zaprdenom konšpiračnom byte na Vazovovej, my to dáme na drzovku rovno v redakcii pred zrakom celého národa!!!“ A aby sa nepovedalo, že sme ako Robo, ktorý vtedy na poli redaktorom práve Denníka N odmietol zodpovedať ich otázky, tak práve im blahosklonne dovolíme, aby nás mohli otravovať, toľko sa už premôžeme. Akýkoľvek náznak „redaktoríka“, otravného hmyzu spýtať sa na niečo nepríjemné bol s „boho“rovnosťou obom pionierom vlastnou odvedený nie na vedľajšiu koľaj, ale rovno do depa vlastneného s chlapcami spriateleným majiteľom firmy F.

.   Ten Covid, to je predsa niečo absolútne geniálne, najdarovatejší dar z nebies! Čokoľvek poserieme, zanedbáme, odflákneme, kdekoľvek nasadíme akéhokoľvek amatéra top kalibra, mrú nám stovky ľudí kvôli najnezmyselnejším manévrom nariadeným Igorom NajfilanTROPickejším a HuráPartičkou, ktorou sa obklopil, aby predviedol celému svetu, že sme viac ako svetoví. Nie, nie a ešte raz nie! To SVET bude chcieť, začína chcieť byť Slovenský. Bude musieť byť Slovenský, budem tu robiť krkolomné kotrmelce, na kamery opičky, hrkotať svojou šašovskou čapicou, kým nebude PO MOJOM!!! … a dokončím vetu, … čokoľvek poserieme, všetko to zametieme pod Koberček menom Kovid, prípadne zakopneme pod kredenc podľa starého známeho „Poriadok musí byť, povedala BABKA a zakopla ho… … aj ho, aj kadekoho iného a tiež kadečo iné z dohľadu priveľmi všímavých návštev“.

 

PO MOJOM! PO MOJOM!

ÁNO, MOJKO, ÁNO, ISTEŽE PO TVOJOM, PO TVOJOM!

PO TVOJOM, POTVOJOM, POTVOROM, POTVORÁM!

POTVORY JEDNY NEPRAJNÍCKE NECHÁPAVÉ. ŇO, ŇO, ŇO!

 

 

 

 

🙂 Ванда Прох, ЛЮБОВЬ 🙂       

 

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Inauguračný prejav prezidenta SR Petra Pellegriniho

15.06.2024 12:45

Prinášame vám znenie inauguračného prejavu prezidenta SR.

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

Inaugurácia prezidenta

ONLINE: Slovensko má šiesteho prezidenta. Pellegrini: Múr pokropený kvou musíme zbúrať. Sme jedno Slovensko

15.06.2024 10:00, aktualizované: 12:35

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

Zuzana Čaputová

Čaputová odovzdáva žezlo: Odchádza noblesa, ľudskosť, ale aj váhanie. Prezidentov bolo veľa, prezidentka len jedna

15.06.2024 09:00

Ako hodnotia politológovia jej najsilnejšie a najslabšie momenty?

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1435141x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu