Založ si blog

Podporujú Kotlebovi sudcovia fašizmus? ! ! ! Robiac mu Top reklamu zároveň?

 

 

 

.   Já ti teda nevím, Karle! Čísla sú NE-BEZ-PEČ-NÉ!!! Ako hovorí klasik Ha-ra-bin, citujem … „Pôjdeš do basy, ty hajzeľ!„. No proste aj takéto by sa mohlo stať príslušníkom veľaváženého súdu, ktorý Kotlebovi naparil bez pardónu 4 roky a 4 mesiace natvrdo!

 

4 roky = 48 (mesiacov)

4 mesiace = minimálne 17 týždňov a 1 deň, teda … 18-y začatý

 

.   A sme doma, už sa len stačí troška pohrať s podčiarknutými číslami a smrteľný hriech založenia, podpory a propagácie hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd je na svete, ani okom nemihneš!!! Nechce si mi paprať s vyrábaním dajmetomu gif-ka, reklamného šotíka, kde sa, povoľme uzdu erotickej fantázii, rozoviera osemnástka a prijíma „do seba“ 48-ročného fešiho v najlepších rokoch. Proste jednotka na začiatku, osmička na konci a štyridsaťosem uprostred a … máme tu 1488 len taký fu(c)kot, basa a celoživotná hanba na krku, ani nevieš ako. Lebo sa nejaký priaktívny a zatiaľ nezviditeľnený právničok z Hornej Dolnej rozhodol, že aj on chce byť na titulných stránkach, aj on chce zažiť svojich povestných päť minút slávy.

.   Ty kokso, keby nechali Kotlebu a jeho poondené nahnedasté 1488-ičkové šeky tak všetky preslávené média, fašizmobijci a strážcovia mravnej čistoty Národa Slovenskieho, Dunčík by neštekol! Takúto veľkú slávu číslo 1488 a už spomenuté založenie, podpora a propagácia hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd v živote NIKDY NIKDE INDE NA CELUČIČKOM SVETE NEMALI!!! V duchu pamätnej, historicky overenej rady najvyššieho šéfa Obecní školy: „Opakuji, v žádném případě neolizujte namrzlé zábradlí!“ bude mládež húfne, v prípade skutočného nastúpenia Kotlebu na výkon trestu, nielen olizovať, ale rovno namrznuté zábradlia produkovať, propagovať, protežovať & vo svojich žhavých vystúpeniach proklamovať ich užitočnosť, prospešnosť a nevyhnutnosť ich existencie. Proste proStoCentne si pro-Cháska promptne príde na svoje.

.   Zahráva sa nám tu niekto s ohňom. A nie som si celkom istý, či to je Kotleba. Teda, istý si som. Že zamýšľané zastrašenie a bu-bu-bu pohrozenie prstíkom bude fungovať na tom našom milom malom sLOVEnsku presne opačne, ako je váženým súdom a jeho súhlasnými pritakávačmi zamýšľané. Ale … nech robia, čo vedia. Ak majú dojem, že trestaním, zakazovaním, postihovaním niečo dosiahnú, nuž … nech sa páči. Pohulíme, pardon, pohu … toríme, uvidíme. U nás nikdy nevieš. Aby z neho ešte raz prezident nebol! Akože príde mi smiešnapredstava, ako bývalé chlapča pobehujúce v uniforme nápadne pripomínajúcej vieme koho a vieme čo v Paláci Pionierov úradovať a vrchným veliteľom vojsk jedného z členov NATO bude, ale chute a nálady čoraz viac nasr … deného obyvateľstva sú rôzne. Osobne by som sa s odisteným granátom nebavil a zbytočne neprovokoval. Ujo Marián si len spokojne môže mädliť RUKÁĽE! Zatiaľ ide všetko, pochop to už konečne, ty jeho najlepší reklamný agent a propagátor, podľa JEHO plánu

 

VERU, … OBECNÁ ŠKOLA       🙂 ←klikateľnéslniečko

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

osprey lietadlo

Pri Japonsku sa do mora zrútilo americké vojenské lietadlo

29.11.2023 08:29

Blízko ostrova Jakušima na juhozápade Japonska sa v stredu do oceánu zrútil americké armádne lietadlo V-22 Osprey s ôsmimi ľuďmi na palube.

Izrael, Palestína, rukojemníci, Pásmo Gazy

Izrael zadržal po začiatku vojny oveľa viac Palestínčanov, ako ich prepustil za rukojemníkov

29.11.2023 07:45

Izrael dostal zoznam rukojemníkov zadržiavaných v Pásme Gazy, ktorí majú byť prepustení Hamasom.

kwinterova

Šikana sa u nás často bagatelizuje, dospelí zlyhávajú tam, kde by mali ísť príkladom

29.11.2023 07:25

Sociálna pedagogička Katarína Winterová o šikane medzi deťmi, ale aj o tom, čo robiť, aby sa deti dokázali zastať jeden druhého.

Nehoda, ilustračná, sklo

Na Srí Lanke havaroval autobus s českými turistami, traja ľudia sú zranení

29.11.2023 07:12

Na Srí Lanke v stredu ráno havaroval autobus s českými turistami, keď sa na železničnom priecestí zrazil s vlakom.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1387225x
Priemerná čítanosť článkov: 4954x

Autor blogu