Založ si blog

Podporujú Kotlebovi sudcovia fašizmus? ! ! ! Robiac mu Top reklamu zároveň?

 

 

 

.   Já ti teda nevím, Karle! Čísla sú NE-BEZ-PEČ-NÉ!!! Ako hovorí klasik Ha-ra-bin, citujem … „Pôjdeš do basy, ty hajzeľ!„. No proste aj takéto by sa mohlo stať príslušníkom veľaváženého súdu, ktorý Kotlebovi naparil bez pardónu 4 roky a 4 mesiace natvrdo!

 

4 roky = 48 (mesiacov)

4 mesiace = minimálne 17 týždňov a 1 deň, teda … 18-y začatý

 

.   A sme doma, už sa len stačí troška pohrať s podčiarknutými číslami a smrteľný hriech založenia, podpory a propagácie hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd je na svete, ani okom nemihneš!!! Nechce si mi paprať s vyrábaním dajmetomu gif-ka, reklamného šotíka, kde sa, povoľme uzdu erotickej fantázii, rozoviera osemnástka a prijíma „do seba“ 48-ročného fešiho v najlepších rokoch. Proste jednotka na začiatku, osmička na konci a štyridsaťosem uprostred a … máme tu 1488 len taký fu(c)kot, basa a celoživotná hanba na krku, ani nevieš ako. Lebo sa nejaký priaktívny a zatiaľ nezviditeľnený právničok z Hornej Dolnej rozhodol, že aj on chce byť na titulných stránkach, aj on chce zažiť svojich povestných päť minút slávy.

.   Ty kokso, keby nechali Kotlebu a jeho poondené nahnedasté 1488-ičkové šeky tak všetky preslávené média, fašizmobijci a strážcovia mravnej čistoty Národa Slovenskieho, Dunčík by neštekol! Takúto veľkú slávu číslo 1488 a už spomenuté založenie, podpora a propagácia hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd v živote NIKDY NIKDE INDE NA CELUČIČKOM SVETE NEMALI!!! V duchu pamätnej, historicky overenej rady najvyššieho šéfa Obecní školy: „Opakuji, v žádném případě neolizujte namrzlé zábradlí!“ bude mládež húfne, v prípade skutočného nastúpenia Kotlebu na výkon trestu, nielen olizovať, ale rovno namrznuté zábradlia produkovať, propagovať, protežovať & vo svojich žhavých vystúpeniach proklamovať ich užitočnosť, prospešnosť a nevyhnutnosť ich existencie. Proste proStoCentne si pro-Cháska promptne príde na svoje.

.   Zahráva sa nám tu niekto s ohňom. A nie som si celkom istý, či to je Kotleba. Teda, istý si som. Že zamýšľané zastrašenie a bu-bu-bu pohrozenie prstíkom bude fungovať na tom našom milom malom sLOVEnsku presne opačne, ako je váženým súdom a jeho súhlasnými pritakávačmi zamýšľané. Ale … nech robia, čo vedia. Ak majú dojem, že trestaním, zakazovaním, postihovaním niečo dosiahnú, nuž … nech sa páči. Pohulíme, pardon, pohu … toríme, uvidíme. U nás nikdy nevieš. Aby z neho ešte raz prezident nebol! Akože príde mi smiešnapredstava, ako bývalé chlapča pobehujúce v uniforme nápadne pripomínajúcej vieme koho a vieme čo v Paláci Pionierov úradovať a vrchným veliteľom vojsk jedného z členov NATO bude, ale chute a nálady čoraz viac nasr … deného obyvateľstva sú rôzne. Osobne by som sa s odisteným granátom nebavil a zbytočne neprovokoval. Ujo Marián si len spokojne môže mädliť RUKÁĽE! Zatiaľ ide všetko, pochop to už konečne, ty jeho najlepší reklamný agent a propagátor, podľa JEHO plánu

 

VERU, … OBECNÁ ŠKOLA       🙂 ←klikateľnéslniečko

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

stíhačka f-16 kuchyňa

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 21:10

Slovenské stíhačky leteli z USA 9,5 hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1440243x
Priemerná čítanosť článkov: 4932x

Autor blogu