Založ si blog

Ako nasr- (ať to je: ) -diť bývalku? Jej zBraňaMi?

.   Ále prdlajs! Prepáčte mi, prosím, hneď takto z úvodu môj koproslovník, ale v podstate celé to zbytočné snaženie nejako sa pomstiť bývalej manželke, priateľke, milenke, či nevídali, neslýchali bývalej sestre – teraz už len takej nejakej tete odnaproti, je aj tak o hov (a zasa sme pri obľúbenej koprotématike)hovorím predsa, že je to zbytočné, márne a kontraproduktívne, nerobí to dobrú krv a aj tak to vedie znova len k ďalšej bitke, vojne vo väčšine prípadov iba žabo-myšej, ale v prípadoch celkom výnimočných aj dračo-tyranosaurej alebo podobnej prahistorickozvieracej, kde sršia plamene, lietajú dolámané kosti, cítiť pach spáleného mäsa a schnúcej krvi, vojne, ktorá nezriedka prerastá zo súkromného súboja dvoch nezmieriteľných polobohov/hýň či rovno „bohov“ (s malým „bé“ podotýkam!) až do medzinárodných konfliktov alebo rovno občianskych, či nebodaj svetových vojen. No povedzteže, treba nám to? Dve svetové nestačili? Veľká Informačná je vám málo? Nestačí, keď si adrenalínom, testosterónom, špáratkami či dokonca spisovne správne špáradlami napumpovaní, priam striekajúci borci v klietke dávajú do držky a uvádzajú sa do bezvedomia? Silou mocou chceme a potrebujeme aj zo svojich okien a balkónov vidieť lietať plne vyzbrojené a ostrou muníciou naládované stíhačky a počúvať deň čo noc kvílenie sirén? Len preto, že … pozametáte ráno o piatej zadrbanú kuchyňu, klepnete pri tom dvakrát do steny a pani Kráľovnú pri tom prebudíte, PREBUDÍŠ, TY HAJZEĽ A TYRAN!!!, zmizni odtiaľto, ty vyj..anec, neotravuj ma tu, oddychujem, sluhu si mi už urobil, chladničku naplnil, prachy doniesol, páľ, odkiaľ si prišiel a nedýchaj tu zbytočné MÔJ VZDUCH, NESMRAĎ TU, ZMIZNI DO SVOJEJ PLESNIVEJ CHATRČE, odkiaľ si mi prišiel slúžiť do mojich Kráľovienskych Komnát!!!

.   Ale no! Piánko, kafíčko, cigárko, Slunce v Duši a úsmev na tvári! Ako ju naozaj nasrtoto a sám sebe pritom neublížiť a nevyvolať konflikt medzinárodných rozmerov? No presne takto! Piánko, kafíčko, a … vie sa to odveky, nepriateľa, neprajníkov, pomstychtivca najlepšie rozhodíš, rozladíš, dokonca prijmeš k zamysleniu či nebodaj Nebo Daj pokániu, náprave vecí Ľudských? Jednoduché! Budeš pokojný, spokojný, vysmiaty, s Novou „vymeňstarúzanovú“ priateľkou mierumilovnou, srdečnou, nenáladovou, nejačiacou pre každú pi … zas som chcel škaredo povedať, ale teda … PI ÁNKO! ÁNKO, PIÁNKO! CHILLÍK, POHODIČKA, MIER. Na tvári, v srdci, v duši. Nie na pár dní, či týždeň. Už …  navždy.

 

SLNKO, MIER, RADOSŤ V DUŠI A NA TVÁRI.

TAKTO SA PO NOVOM BOJUJE.

VIAC NETREBA. PEACE. MIER!

ALE DOBRE TRAF!

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

osprey lietadlo

Pri Japonsku sa do mora zrútilo americké vojenské lietadlo

29.11.2023 08:29

Blízko ostrova Jakušima na juhozápade Japonska sa v stredu do oceánu zrútil americké armádne lietadlo V-22 Osprey s ôsmimi ľuďmi na palube.

Izrael, Palestína, rukojemníci, Pásmo Gazy

Izrael zadržal po začiatku vojny oveľa viac Palestínčanov, ako ich prepustil za rukojemníkov

29.11.2023 07:45

Izrael dostal zoznam rukojemníkov zadržiavaných v Pásme Gazy, ktorí majú byť prepustení Hamasom.

kwinterova

Šikana sa u nás často bagatelizuje, dospelí zlyhávajú tam, kde by mali ísť príkladom

29.11.2023 07:25

Sociálna pedagogička Katarína Winterová o šikane medzi deťmi, ale aj o tom, čo robiť, aby sa deti dokázali zastať jeden druhého.

Nehoda, ilustračná, sklo

Na Srí Lanke havaroval autobus s českými turistami, traja ľudia sú zranení

29.11.2023 07:12

Na Srí Lanke v stredu ráno havaroval autobus s českými turistami, keď sa na železničnom priecestí zrazil s vlakom.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1387228x
Priemerná čítanosť článkov: 4954x

Autor blogu