Založ si blog

Ako nasr- (ať to je: ) -diť bývalku? Jej zBraňaMi?

.   Ále prdlajs! Prepáčte mi, prosím, hneď takto z úvodu môj koproslovník, ale v podstate celé to zbytočné snaženie nejako sa pomstiť bývalej manželke, priateľke, milenke, či nevídali, neslýchali bývalej sestre – teraz už len takej nejakej tete odnaproti, je aj tak o hov (a zasa sme pri obľúbenej koprotématike)hovorím predsa, že je to zbytočné, márne a kontraproduktívne, nerobí to dobrú krv a aj tak to vedie znova len k ďalšej bitke, vojne vo väčšine prípadov iba žabo-myšej, ale v prípadoch celkom výnimočných aj dračo-tyranosaurej alebo podobnej prahistorickozvieracej, kde sršia plamene, lietajú dolámané kosti, cítiť pach spáleného mäsa a schnúcej krvi, vojne, ktorá nezriedka prerastá zo súkromného súboja dvoch nezmieriteľných polobohov/hýň či rovno „bohov“ (s malým „bé“ podotýkam!) až do medzinárodných konfliktov alebo rovno občianskych, či nebodaj svetových vojen. No povedzteže, treba nám to? Dve svetové nestačili? Veľká Informačná je vám málo? Nestačí, keď si adrenalínom, testosterónom, špáratkami či dokonca spisovne správne špáradlami napumpovaní, priam striekajúci borci v klietke dávajú do držky a uvádzajú sa do bezvedomia? Silou mocou chceme a potrebujeme aj zo svojich okien a balkónov vidieť lietať plne vyzbrojené a ostrou muníciou naládované stíhačky a počúvať deň čo noc kvílenie sirén? Len preto, že … pozametáte ráno o piatej zadrbanú kuchyňu, klepnete pri tom dvakrát do steny a pani Kráľovnú pri tom prebudíte, PREBUDÍŠ, TY HAJZEĽ A TYRAN!!!, zmizni odtiaľto, ty vyj..anec, neotravuj ma tu, oddychujem, sluhu si mi už urobil, chladničku naplnil, prachy doniesol, páľ, odkiaľ si prišiel a nedýchaj tu zbytočné MÔJ VZDUCH, NESMRAĎ TU, ZMIZNI DO SVOJEJ PLESNIVEJ CHATRČE, odkiaľ si mi prišiel slúžiť do mojich Kráľovienskych Komnát!!!

.   Ale no! Piánko, kafíčko, cigárko, Slunce v Duši a úsmev na tvári! Ako ju naozaj nasrtoto a sám sebe pritom neublížiť a nevyvolať konflikt medzinárodných rozmerov? No presne takto! Piánko, kafíčko, a … vie sa to odveky, nepriateľa, neprajníkov, pomstychtivca najlepšie rozhodíš, rozladíš, dokonca prijmeš k zamysleniu či nebodaj Nebo Daj pokániu, náprave vecí Ľudských? Jednoduché! Budeš pokojný, spokojný, vysmiaty, s Novou „vymeňstarúzanovú“ priateľkou mierumilovnou, srdečnou, nenáladovou, nejačiacou pre každú pi … zas som chcel škaredo povedať, ale teda … PI ÁNKO! ÁNKO, PIÁNKO! CHILLÍK, POHODIČKA, MIER. Na tvári, v srdci, v duši. Nie na pár dní, či týždeň. Už …  navždy.

 

SLNKO, MIER, RADOSŤ V DUŠI A NA TVÁRI.

TAKTO SA PO NOVOM BOJUJE.

VIAC NETREBA. PEACE. MIER!

ALE DOBRE TRAF!

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

stíhačka f-16 kuchyňa

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 21:10

Slovenské stíhačky leteli z USA 9,5 hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1440246x
Priemerná čítanosť článkov: 4932x

Autor blogu