Založ si blog

colaBORantKa Matrixu dáva ultimáta! Big Brother velí: Štrajk! Generálny!

 

 

 

.   „Ja, donedávna neznáme dievčatko, v súčasnosti budúca Ukrajinská prezidentka a neskôr aj bývalá Ukrajinská prezidentka, vám oznamujem, že …“ – súdny človek uvažuje: „Má to z vlastnej, nemá to z vlastnej hlavy, decká nedávno v školských laviciach sediace chceli byť kadečím, YouTubermi, menežérmi, u nás sa splnili smelé detské sny nejednému šuhajovi, či kráske, tuto hľa feši z Trnavy kaučuje celú krajinu, parádnica kúsok odvedľa, z Pezinka, priamo do Prezidentského Paláca zasadla, slušivé rúšky ku šatočkám nosieva, kade tade múdre reči, dokonca aj svoje vlastné, prednášať môže, … no čo by nejaká mladica, štyridsať to nemá, nemohla chcieť byť síce len Ukrajinskou, ale zato rovno Prvou Dámou!“. Vlastne, čo to píšem, že síce LEN, ono je to presne naopak, „BUDEM Ukrajinskou Prezidentkou, KTO BUDE VIAC?!?“ No lebo – Rusko blízko, u susedov to vyšlo nad očakávanie, ich Prvá Dáma kultivovaná, sluší jej to, neprajníci jej síce do jaterníc oné, toto, ale to len preto, že na jaternicu chuť majú, nie na Zuzku, na jaternicu! Alebo žeby?!? Žeby ich celoživotná láska boli jaterničky a Zuzke takto nie, že nadávajú a vysmievajú sa jej, že šatočky o číselko, dve menšie, ale úplne naopak to je, oni ju MI-LU-JÚ !!! Viac, ako čokokoľvek iné, kohokoľvek iného, ktorúkoľvek inú! Už chápem! No a keď to takto skvelo ide tuto našej Zuzke, tak prečo by šťastie skúsiť nemohla a nemala Svetlanka! Priliehavé meno má, Svetlo Pravdy do vyprahnutých duší vnášať bude jedna radosť, nášho skvelého bývalého premmierrissimma manželky menovkyňa dokonca!, pozerať sa na ňu už len preto, že je žena, ak nie dá, tak aspoň patrí zo slušnosti, kádrový profil zaiste preverený, vynikajúci, síce by sa aj nejaké rodinné čierne ovce kolaborujúce so zlým fujky fuj Ruskom našli, ale ona už dávno oľutovala, dištancovala sa a nestýka sa s chamraďou už dlhé roky!

.   A možno, že keď už tou Prvou Dámou budem, tak v súlade so svojim Cicha Nov(SK)á nomen-omen príliš tárať nebudem, krajina po novom celkom nový kurz à la Pet Shop Boys „Go West!“ naberie, v krajine Ukrajine do roka a do dňa Raj na Zemi zavedieme, pečené holuby zrušené, rovno kačice a husi, rozťahujte si, občiankovia, papuľky, celé vám tam budú skákať, stačí len košťále prstíkmi povyberať alebo rovno ako panstvo na zem vypľuť! Nuž, skvelá budúcnosť nášho východného suseda čaká. Konečne sa Raj, v ktorom sa už nachádzame my pár rokov, bude môcť rozšíriť aj smerom k Voloďovi, zas ten bude so závisťou pozerať, ako že sa nám len v našom úžasnom Matrixe na čele s láskavým a spravodlivým Big Brotherom darí! Nevieme síce, kto to, čo to, ale … bruchá plné máme, platiť za dýchanie a toto, oné na wecku ešte nemusíme, aj keď, … taxatívne to ešte vymedzené nie je priamo vo vyúčtovaniach, ale akési pračudné vodné, stočné je nám už dlho podozrivé a emisné kvóty obchodované jedna radosť tiež už notný čas nejakou lotrovinkou zaváňajú, ale aj keby, sme vykŕmení, bohatí, štedrí, prajní, tak prečo by sme aj za prdy, poprdprodukty a nádych výdych zopár centíkov niekomu neprispeli do rodinného rozpočtu. Však čo, nach sa všetcia dobre majú, nielen my!

.   A keby aj zle bolo, nejako to nevypálilo, prichýlime, postelí voľných ajajáj, turizmus nejde poslednú dobu, hotely, penzióny od nudy zívajúce a zaplniť pozývajúce, školy prázdne, aj tam by sa dalo či prespať, či v školskej jedálni napapať, či v telocvični po polnoci rezko na žinienke … jáj, toto, iné som chcel, čo mi to len po rozume takto behá! No veď však … hosť do domu, BOH do domu. A kebyže ich k nám desaťtisíce, státisíce dojdú, máme dve muchy jednou ranou. Demografia na dlhé časy poriešená, Marián v base ujúkať od šťastia a blaženosti začne, až to čudnô bude, že bielych zasa viac jak trocha menej bielych pribúda po dlhých rokoch, hosť-Boh v každom domčeku, chalúpke, bytíku, samé Nebo na nás čaká! Svetlanka, ideš, Igor, Zuzka ťa už vyobjímali, vybozkávali, nech sa Ti darí! Akokoľvek to dopadne, VŽDY LEN DOBRE BUDE!

 

TA ŇE?

 

 

 

 

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

Antisemiti, či záchranci Izraela? VŠ v USA vrú.

27.04.2024

Zachránia študent-i/-ky v USA Izrael pred jeho vlastnou mocou? . Snáď sa tu skôr natíska otázka, či tie početné protesty na amerických vysokých školách pomôžu k záchrane tisíciek obyvateľov Gazy pred smrťou kvôli ďalšiemu bombardovaniu a vojenským akciám Izraelských silových zložiek, pred utrpením detí, žien, starcov, zranených, na ktoré [...]

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

Branislav Gröhling, SaS

SaS chystá zákon na ochranu médií pred politickým tlakom

27.05.2024 12:19

"Ak nepomenujeme konkrétne riziká, hrozí, že nezávislé a slobodné spravodajstvo na Slovensku skončí," obáva sa Gröhling.

Mária Patakyová

Bývalej ombudsmanke Patakyovej udelili francúzske štátne vyznamenanie

27.05.2024 11:58

Ordre national du Mérite je francúzsky čestný rád, ktorý založil generál Charles de Gaulle.

polícia

Sabinovčanovi, ktorý v Červenej Vode narazil do ľudí, hrozí až doživotie

27.05.2024 11:41

Zranených bolo šesť ľudí, z toho boli tri deti, ktoré utrpeli najvážnejšie zranenia.

eurovoľby

Iniciatíva 'Chcem tu zostať' spustila kampaň k eurovoľbám. Ich cieľom je zvýšiť účasť mladých ľudí

27.05.2024 11:16

Prostredníctvom online kampane a offline aktivít v regiónoch budú vysvetľovať mladým ľuďom, že ich hlas v eurovoľbách 8. júna má význam.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 290
Celková čítanosť: 1430965x
Priemerná čítanosť článkov: 4934x

Autor blogu