Založ si blog

colaBORantKa Matrixu dáva ultimáta! Big Brother velí: Štrajk! Generálny!

 

 

 

.   „Ja, donedávna neznáme dievčatko, v súčasnosti budúca Ukrajinská prezidentka a neskôr aj bývalá Ukrajinská prezidentka, vám oznamujem, že …“ – súdny človek uvažuje: „Má to z vlastnej, nemá to z vlastnej hlavy, decká nedávno v školských laviciach sediace chceli byť kadečím, YouTubermi, menežérmi, u nás sa splnili smelé detské sny nejednému šuhajovi, či kráske, tuto hľa feši z Trnavy kaučuje celú krajinu, parádnica kúsok odvedľa, z Pezinka, priamo do Prezidentského Paláca zasadla, slušivé rúšky ku šatočkám nosieva, kade tade múdre reči, dokonca aj svoje vlastné, prednášať môže, … no čo by nejaká mladica, štyridsať to nemá, nemohla chcieť byť síce len Ukrajinskou, ale zato rovno Prvou Dámou!“. Vlastne, čo to píšem, že síce LEN, ono je to presne naopak, „BUDEM Ukrajinskou Prezidentkou, KTO BUDE VIAC?!?“ No lebo – Rusko blízko, u susedov to vyšlo nad očakávanie, ich Prvá Dáma kultivovaná, sluší jej to, neprajníci jej síce do jaterníc oné, toto, ale to len preto, že na jaternicu chuť majú, nie na Zuzku, na jaternicu! Alebo žeby?!? Žeby ich celoživotná láska boli jaterničky a Zuzke takto nie, že nadávajú a vysmievajú sa jej, že šatočky o číselko, dve menšie, ale úplne naopak to je, oni ju MI-LU-JÚ !!! Viac, ako čokokoľvek iné, kohokoľvek iného, ktorúkoľvek inú! Už chápem! No a keď to takto skvelo ide tuto našej Zuzke, tak prečo by šťastie skúsiť nemohla a nemala Svetlanka! Priliehavé meno má, Svetlo Pravdy do vyprahnutých duší vnášať bude jedna radosť, nášho skvelého bývalého premmierrissimma manželky menovkyňa dokonca!, pozerať sa na ňu už len preto, že je žena, ak nie dá, tak aspoň patrí zo slušnosti, kádrový profil zaiste preverený, vynikajúci, síce by sa aj nejaké rodinné čierne ovce kolaborujúce so zlým fujky fuj Ruskom našli, ale ona už dávno oľutovala, dištancovala sa a nestýka sa s chamraďou už dlhé roky!

.   A možno, že keď už tou Prvou Dámou budem, tak v súlade so svojim Cicha Nov(SK)á nomen-omen príliš tárať nebudem, krajina po novom celkom nový kurz à la Pet Shop Boys „Go West!“ naberie, v krajine Ukrajine do roka a do dňa Raj na Zemi zavedieme, pečené holuby zrušené, rovno kačice a husi, rozťahujte si, občiankovia, papuľky, celé vám tam budú skákať, stačí len košťále prstíkmi povyberať alebo rovno ako panstvo na zem vypľuť! Nuž, skvelá budúcnosť nášho východného suseda čaká. Konečne sa Raj, v ktorom sa už nachádzame my pár rokov, bude môcť rozšíriť aj smerom k Voloďovi, zas ten bude so závisťou pozerať, ako že sa nám len v našom úžasnom Matrixe na čele s láskavým a spravodlivým Big Brotherom darí! Nevieme síce, kto to, čo to, ale … bruchá plné máme, platiť za dýchanie a toto, oné na wecku ešte nemusíme, aj keď, … taxatívne to ešte vymedzené nie je priamo vo vyúčtovaniach, ale akési pračudné vodné, stočné je nám už dlho podozrivé a emisné kvóty obchodované jedna radosť tiež už notný čas nejakou lotrovinkou zaváňajú, ale aj keby, sme vykŕmení, bohatí, štedrí, prajní, tak prečo by sme aj za prdy, poprdprodukty a nádych výdych zopár centíkov niekomu neprispeli do rodinného rozpočtu. Však čo, nach sa všetcia dobre majú, nielen my!

.   A keby aj zle bolo, nejako to nevypálilo, prichýlime, postelí voľných ajajáj, turizmus nejde poslednú dobu, hotely, penzióny od nudy zívajúce a zaplniť pozývajúce, školy prázdne, aj tam by sa dalo či prespať, či v školskej jedálni napapať, či v telocvični po polnoci rezko na žinienke … jáj, toto, iné som chcel, čo mi to len po rozume takto behá! No veď však … hosť do domu, BOH do domu. A kebyže ich k nám desaťtisíce, státisíce dojdú, máme dve muchy jednou ranou. Demografia na dlhé časy poriešená, Marián v base ujúkať od šťastia a blaženosti začne, až to čudnô bude, že bielych zasa viac jak trocha menej bielych pribúda po dlhých rokoch, hosť-Boh v každom domčeku, chalúpke, bytíku, samé Nebo na nás čaká! Svetlanka, ideš, Igor, Zuzka ťa už vyobjímali, vybozkávali, nech sa Ti darí! Akokoľvek to dopadne, VŽDY LEN DOBRE BUDE!

 

TA ŇE?

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Tomáš Taraba

Hľadá sa nový riaditeľ TANAP-u, exšéf Majko tam skončil po 16 rokoch. Tvrdí, že bez udania dôvodu

29.11.2023 09:59

Majka z postu riaditeľa TANAP-u odvolal minister Tomáš Taraba začiatkom novembra, dočasne túto pozíciu zastáva Peter Olexa.

Matúš Šutaj Eštok

Poslanci pokračujú v diskusii k odvolávaniu Šutaja Eštoka. Minister má Ficovu dôveru

29.11.2023 09:44

Opozícia chce ministra vnútra odvolať pre čistky vo vedení polície.

osprey lietadlo

Pri Japonsku sa do mora zrútilo americké vojenské lietadlo

29.11.2023 08:29

Blízko ostrova Jakušima na juhozápade Japonska sa v stredu do oceánu zrútil americké armádne lietadlo V-22 Osprey s ôsmimi ľuďmi na palube.

Izrael, Palestína, rukojemníci, Pásmo Gazy

Izrael zadržal po začiatku vojny oveľa viac Palestínčanov, ako ich prepustil za rukojemníkov

29.11.2023 07:45

Izrael dostal zoznam rukojemníkov zadržiavaných v Pásme Gazy, ktorí majú byť prepustení Hamasom.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1387240x
Priemerná čítanosť článkov: 4954x

Autor blogu