Založ si blog

abSOLútna moc Honza, Mikasa, IgoraMata !

 

 

 

s podtitulom

 

 

„Vládni“ v korOnačasOch, i –

môžeš všetko! ! !

 

.   Donedávna sme tu mali vrajSmerácke „Vyhraj voľby a môžeš všetko„, ale … pozri ho, Robino sem tam tlačovečku, ale nie je to tá vysmiata, spokojná, pokojná tvár, keď Majka dobre poradila a troška aj … čo sa rehníte, normálne chodila do roboty a plnila si svoje pracovné povinnosti, ako každá iná slušná úradníčka. Ja som mal donedávna teóriu, že (Buď bláznom aj na papieri a môžeš všetko) … nepretvaruj sa u doktorov, úradníkov, kaplana a iných verejne činných služobníkov, nebuď pri nich za slušného a čačaného, ako sa na verejnosti sluší a patrí, ale daj neobmedzene, naplno priechod svojim emóciam, náladám, chúťkam, slabostiam, hriešikom, nutkaniam … a do roka a do dňa máš papiere, že si na hlavu, diagnóza veľmi komplikovaná, jej popis zložitý, cez dva riadky áštvorky, ešte nie je v medzinárodnej kategorizácii diagnóz, ale toto, Ferko, určite vybavíme, aby tam aj tá tvoja bola, keď Ondřej Soukup svojej zákonitej mohol Hviezdu na nebi vybaviť, Lucia Sora tam kdesi žiari a po nociach žmurká na nás, tak aj Ferdo Nemravenec raz … Keď raz dospejeme do takého štádia vývoja spoločnosti, že pri moci, čo pri moci, priamo na čele štátu, v kresle premiéra budú môcť byť psychicky narušení, ťažko postihnutí pacienti

.   No, a tu radšej skončím, vôbec, ale vôbec nechcem tvrdiť, že …, no lebo viete, slová v (pod)nadpise sú možno, ktohovie, pravdivé, niekto priaktívny si prečíta článoček, zistí, kto ho písal, podľa povinne zapnutého mobilu, vysielajúceho presnú polohu okamžite strážcovia morálky, čistoty a oddanosti Igorovi lokalizujú jedinca smrteľne nebezpečne ohrozujúceho chod štátu, naše dokonalé spoločenské zriadenie a … šup s ním do … basy? Nebuďte smiešni! Načo? Živiť ho, darmožráča, pobudu (jak se máš, Vando?) a tlčhubu? Ale choďte, humánna eutanázia musí byť to najvyššie, za čo nám môže byť vďačný, keby bolo po našom, tak si ani tú animálnu nezaslúži, zhodili by sme ho z útesu, nech tam v bolestiach skape a potom ho ryby, či medvede zožerú! A nebol by som si vôbec istý, či je bezpečné takéto drzé, štvavé a nemorálne reči a úvahy čítať, važený, vážená, údaje o vašej IP boli dávno zaznamenané a keby aj nie a ste vo verejnej kaviarni, či na drzovku používate net susedovie Anči, kamerové oko Brata a nielen to, vás videlo, vidí a aj vidieť vždy bude!!! Takisto počulo, cítilo, vie, aké máte momentálne chute a čo ste robili s rukou pod stolom, predtým, ako ste sa omylom preklikli na ten provokatívny, do osídiel triedneho nepriateľa vábiaci blog.

.   Orwellov Big Brother môže konečne jasať, sláviť, mädliť si ruky, nohy a všetko ostatné, KONEČNE TO PRIŠLO, konečne máme Jeho Dobu tu. Žiaden New World Order, Nový svetový Poriadok, kecy miliardárov, Bilderbergov, Rockefellerov, Rotschildov, no načo toľko veľa vládychtivých a zbytočných, keď aj tak … jeden stačí. Nevie sa, kto to je, kde býva, kadiaľ sa pohybuje, či vôbec existuje, ale … dôsledky jeho činorodej, blahodárnej, osviežujúcej a širokým masám prospešnej činnosti pociťujeme na vlastnej koži stále, čo deň, tým viac, pomaličky, krôčik po krôčku, salámečku na tenučké plátočky nakrájame, žabinku na veľmi miernučkom ohníčku zohrejeme, nenápadne sa vzdialime a … hups, už nezohrievame, ale varíme, však nevadí, francúzske špecialitky sú veľká mňamka.

.   V dnešných časoch byť pri moci, … no čo viac si môže priať sebanarušenejší, chcel som napísať sebafilantropickejší, sebaempatickejší, sebadokonalejší pacient, teda v preklade … patient = TRPEZLIVÝ štátnik, úradník, policajt, ktokoľvek čo i len s najmenšou mocou v rukách a hlavne teda na papieri a … s úradnou pečiatkou potvrdzujúcou skutočnú moc a oprávňujúcou s Vami jednať ako ten najväčší kre … zasa, chcelo sa mi napísať nesprávne slovo kretén, ale sebacenzúrou, uvedomením si svojho nesprávneho zmýšľania a nazerania na svet dospievam veľmi rýchlo k názoru, že to najvhodnejšie slovo predsa len bude tiež síce začínajúce na „kre“, no s výrazne pozitívnejšou konotáciou, … Kresťan, ktorému leží na srdci jedine Vaše Blaho, Prosperita, Svetlá Budúcnosť a celkovo Život lepší ako ten, ktorý čaká na nás po odchode tatam, v nePozemskom Raji.

.   Ja by som sa toho nebál, šachovnicu pod pazuchu a hneď ste vo výkone športového podujatia. Pri zočenom približovaní uja s nápisom Pomáčať a chrápať! pustiť kútikom úst čo najväčšiu slinu a takmer nerozoznateľne huhňať „AUTISTA, AUTISTA!“ – aspoň tak to bude znieť príslušníkovi, v skutočnosti to bude zvolanie od bolesti s prehltnutým a nepočuteľným výrazom v zátvorkách „Au, ty (nácek, faši-) sta!!!“, dobré je mať pri sebe aj píšťalku alebo rovno  … DOBRO, hudobný to nástroj dobrý do každej nepohody, aj tej dnešnej Koronavírusovej.

 

NUŽ, … DO VYDEDENIA, MILÍ PRIATELIA, DO VYDEDENIA …

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

A-50

Rusom sme zostrelili ďalšie lietadlo za 350 miliónov dolárov, tvrdia Ukrajinci. Pred vojnou ich mali deväť

23.02.2024 21:04

"A-50 s volacím znakom Bajan dolietal! Blahoželáme okupantom k sviatku obrancov vlasti!" ironicky poznamenal ukrajinský veliteľ.

čaputová

Čaputová: Musíme využiť všetky možnosti na obhajovanie ľudskej dôstojnosti

23.02.2024 20:19

Prezidentka sa v Dubnici stretla aj s primátorom mesta Petrom Wolfom.

Zdiar I

SHMÚ varuje pred víchricou na horách, platia aj výstrahy pred dažďom

23.02.2024 18:44

V okresoch Michalovce a Trebišov zase platí výstraha druhého stupňa pred povodňami.

valencia

Požiar bytového domu vo Valencii na juhu Španielska si vyžiadal desať životov

23.02.2024 18:24

Zranených je podľa predchádzajúcich správ najmenej 15, z toho šesť hasičov.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1393947x
Priemerná čítanosť článkov: 4978x

Autor blogu