Založ si blog

abSOLútna moc Honza, Mikasa, IgoraMata !

 

 

 

s podtitulom

 

 

„Vládni“ v korOnačasOch, i –

môžeš všetko! ! !

 

.   Donedávna sme tu mali vrajSmerácke „Vyhraj voľby a môžeš všetko„, ale … pozri ho, Robino sem tam tlačovečku, ale nie je to tá vysmiata, spokojná, pokojná tvár, keď Majka dobre poradila a troška aj … čo sa rehníte, normálne chodila do roboty a plnila si svoje pracovné povinnosti, ako každá iná slušná úradníčka. Ja som mal donedávna teóriu, že (Buď bláznom aj na papieri a môžeš všetko) … nepretvaruj sa u doktorov, úradníkov, kaplana a iných verejne činných služobníkov, nebuď pri nich za slušného a čačaného, ako sa na verejnosti sluší a patrí, ale daj neobmedzene, naplno priechod svojim emóciam, náladám, chúťkam, slabostiam, hriešikom, nutkaniam … a do roka a do dňa máš papiere, že si na hlavu, diagnóza veľmi komplikovaná, jej popis zložitý, cez dva riadky áštvorky, ešte nie je v medzinárodnej kategorizácii diagnóz, ale toto, Ferko, určite vybavíme, aby tam aj tá tvoja bola, keď Ondřej Soukup svojej zákonitej mohol Hviezdu na nebi vybaviť, Lucia Sora tam kdesi žiari a po nociach žmurká na nás, tak aj Ferdo Nemravenec raz … Keď raz dospejeme do takého štádia vývoja spoločnosti, že pri moci, čo pri moci, priamo na čele štátu, v kresle premiéra budú môcť byť psychicky narušení, ťažko postihnutí pacienti

.   No, a tu radšej skončím, vôbec, ale vôbec nechcem tvrdiť, že …, no lebo viete, slová v (pod)nadpise sú možno, ktohovie, pravdivé, niekto priaktívny si prečíta článoček, zistí, kto ho písal, podľa povinne zapnutého mobilu, vysielajúceho presnú polohu okamžite strážcovia morálky, čistoty a oddanosti Igorovi lokalizujú jedinca smrteľne nebezpečne ohrozujúceho chod štátu, naše dokonalé spoločenské zriadenie a … šup s ním do … basy? Nebuďte smiešni! Načo? Živiť ho, darmožráča, pobudu (jak se máš, Vando?) a tlčhubu? Ale choďte, humánna eutanázia musí byť to najvyššie, za čo nám môže byť vďačný, keby bolo po našom, tak si ani tú animálnu nezaslúži, zhodili by sme ho z útesu, nech tam v bolestiach skape a potom ho ryby, či medvede zožerú! A nebol by som si vôbec istý, či je bezpečné takéto drzé, štvavé a nemorálne reči a úvahy čítať, važený, vážená, údaje o vašej IP boli dávno zaznamenané a keby aj nie a ste vo verejnej kaviarni, či na drzovku používate net susedovie Anči, kamerové oko Brata a nielen to, vás videlo, vidí a aj vidieť vždy bude!!! Takisto počulo, cítilo, vie, aké máte momentálne chute a čo ste robili s rukou pod stolom, predtým, ako ste sa omylom preklikli na ten provokatívny, do osídiel triedneho nepriateľa vábiaci blog.

.   Orwellov Big Brother môže konečne jasať, sláviť, mädliť si ruky, nohy a všetko ostatné, KONEČNE TO PRIŠLO, konečne máme Jeho Dobu tu. Žiaden New World Order, Nový svetový Poriadok, kecy miliardárov, Bilderbergov, Rockefellerov, Rotschildov, no načo toľko veľa vládychtivých a zbytočných, keď aj tak … jeden stačí. Nevie sa, kto to je, kde býva, kadiaľ sa pohybuje, či vôbec existuje, ale … dôsledky jeho činorodej, blahodárnej, osviežujúcej a širokým masám prospešnej činnosti pociťujeme na vlastnej koži stále, čo deň, tým viac, pomaličky, krôčik po krôčku, salámečku na tenučké plátočky nakrájame, žabinku na veľmi miernučkom ohníčku zohrejeme, nenápadne sa vzdialime a … hups, už nezohrievame, ale varíme, však nevadí, francúzske špecialitky sú veľká mňamka.

.   V dnešných časoch byť pri moci, … no čo viac si môže priať sebanarušenejší, chcel som napísať sebafilantropickejší, sebaempatickejší, sebadokonalejší pacient, teda v preklade … patient = TRPEZLIVÝ štátnik, úradník, policajt, ktokoľvek čo i len s najmenšou mocou v rukách a hlavne teda na papieri a … s úradnou pečiatkou potvrdzujúcou skutočnú moc a oprávňujúcou s Vami jednať ako ten najväčší kre … zasa, chcelo sa mi napísať nesprávne slovo kretén, ale sebacenzúrou, uvedomením si svojho nesprávneho zmýšľania a nazerania na svet dospievam veľmi rýchlo k názoru, že to najvhodnejšie slovo predsa len bude tiež síce začínajúce na „kre“, no s výrazne pozitívnejšou konotáciou, … Kresťan, ktorému leží na srdci jedine Vaše Blaho, Prosperita, Svetlá Budúcnosť a celkovo Život lepší ako ten, ktorý čaká na nás po odchode tatam, v nePozemskom Raji.

.   Ja by som sa toho nebál, šachovnicu pod pazuchu a hneď ste vo výkone športového podujatia. Pri zočenom približovaní uja s nápisom Pomáčať a chrápať! pustiť kútikom úst čo najväčšiu slinu a takmer nerozoznateľne huhňať „AUTISTA, AUTISTA!“ – aspoň tak to bude znieť príslušníkovi, v skutočnosti to bude zvolanie od bolesti s prehltnutým a nepočuteľným výrazom v zátvorkách „Au, ty (nácek, faši-) sta!!!“, dobré je mať pri sebe aj píšťalku alebo rovno  … DOBRO, hudobný to nástroj dobrý do každej nepohody, aj tej dnešnej Koronavírusovej.

 

NUŽ, … DO VYDEDENIA, MILÍ PRIATELIA, DO VYDEDENIA …

 

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:50

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1440272x
Priemerná čítanosť článkov: 4932x

Autor blogu