Založ si blog

Kňažko chorý, „Utwowte kovidov! “ – žiačik cituje Tribúna z 89-eho.

 

 

.   Machrujú Amíci (a aj tí, čo o tom už vedia) s tými ich Simpsonovcami, že mnohé epizódky zo svetoznámeho animovaného seriálu predikovali udalosti, ktoré sa mali stať a aj naozaj stali mnoho, premnoho rokov neskôr. Všetka česť autorom, buď boli a sú skvelí jasnovidci a proroci, alebo majú vo svojich rukách naozaj veľkú moc a robia všetko preto, aby sa o nich práve toto hovorilo. Proste ako autor napíšem knihu o Zemeguli a jej obyvateľoch a potom ako Big Brother, šedá či Svetlá eminencia z pozadia, zo zákulisia ovplyvňujem svetové udalosti tak, aby sa skutočnosť čo najviac podobala tomu, čo som bol kedysi napísal.

.   Čo sme my vari horší ako nejakí miliardári spoza mora, More?!? Babkinu vrtuľu, Milan na tribúne predpovedal svetovú pandémiu, čo predpovedal, on dal priamy pokyn k vytvoreniu vírusu, len to musel nejako zakamuflovať, aby namiesto Čínskej vlády nežalovali rodiny postihnutých jeho, dosť má on svojich problémov. No a teraz sa pre istotu nechal hospitalizovať, súc nakazený svojim vlastným výtvorom, aby akýkoľvek tieň pochybností, i ten najmenší, bol z neho konečne a už raz navždy sňatý.

.   A že vraj sú Slováci sprostí a veria konšpiráciám. No never im, keď sa takéto záhady a podivnosti dejú, na počkanie denne aspoň päť, a to som ešte triezvy, skeptický pesimista, na zázračnom Slovensku sa dejú zázraky, že to nestíha nikto registrovať, zaznamenávať a aspoň zmienky o nich na net vešať. Veru, čarovnú, jedinečnú dobu žijeme, máme my byť na čo hrdí, Slovač moja milovaná!

 

TAJOMNOSTIAM ZDAR A … KONŠPIRÁCIAM ZVLÁŠŤ!

 

 

 

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

Ďakovný list Peťa P. a Roba F. Igimu M.

12.04.2024

. Jedni hovoria, že nikdy nič také neexistovalo a ani existovať nebude, ale v tajných kuloároch sa povráva, že v titulku spomínaní dvaja páni mali nejedenkrát namále a takmer ho odoslali, ale vždy im niečo našepkalo, že ešte nie, ešte treba počkať na ďalšiu lekciu geniálneho pedagóga. Panovali mnohé pochybnosti a panujú dodnes, mnohí Igorovi [...]

No strašné! Ten proruSKý zlosyn Fico ide mierovo spolupracovať s Ukrajinou!

11.04.2024

. To je normálne ak nie šach-mat, tak dosť dôrazný šach mnohým opozičným krikľúňom a zároveň aj početným píšúcim a komentujúcim ochrancom „demokracie“ na ten už dosť dlho (Vlho!) čudesný spôsob, keď demokratické je zásadne to, čo za také považujeme „my“, prípadne parťáčky a parťáci z našej bublinky. Čo za kulehu to [...]

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

chrípka. pacient, lekár, prehliadka

V Bratislavskom kraji sa počas tohto roka vyskytol čierny kašeľ v 50 prípadoch

18.04.2024 19:25

Najvyššia vekovo-špecifická chorobnosť bola zistená vo vekovej skupine 15- až 19-ročných osôb.

Fico, Šefčovič

Fico: Vláda na post eurokomisára za SR opäť navrhne Šefčoviča

18.04.2024 18:30

Uviedol to predseda vlády po skončení mimoriadneho dvojdňového summitu EÚ v Bruseli.

zelenskyj

Rusom chcel pomôcť s atentátom na Zelenského, zbieral informácie o letisku Rzeszów

18.04.2024 18:23

Zelenskyj poľské letisko používa pri cestách do zahraničia, pretože vzdušný priestor Ukrajiny je od začiatku ruskej invázie uzavretý.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 1418855x
Priemerná čítanosť článkov: 4927x

Autor blogu