Založ si blog

Igorova konštanta, mater všetkých konštánt. 50-ka je nová 42-ojka!

 

 

 

.   Ešte donedávna bola odpoveďou na základnú otázku života, vesmíru a vôbec, všetkého slávna to štyridsaťdvojka, ale! Je tu niečo zbrusu nové, ako hovorme my anglofilovia, Braenjú, brand new, niečo, čo tu teda ešte nebolo a z čoho padajú na zatky doslova všetci. Igor si povedal, že nejaký smiešny Douglas Adams nemôže mať slávnejšie číslo ako On, Igor Prvý Veľký, čoskoro Najväčší, tak sa rozhodol, že určí novú nesmrteľnú konštantu, tzv. Matku všetkých konštánt, minulých, súčasných a aj všetkých, ktoré kedy budú objavené, či určené v budúcnosti.

 

50

FIFTY

PÄŤDESIAT

 

.   Jednoducho a proste, … a už ma viac neproste a neotravujte a nepokúšajte moju zlatú trpezlivosť, ktorú si aj tak nezalúžite, sme si … FIFTY:FIFTY, čI sa vám to páči alebo nie, bude vás tam na hokeji max pajcka a ani o jedného viac, aj keď to nie sú ani obe mužstvá dokopy, lebo … SOM POVEDAL! A BUDE TU TICHO! Žiadne otázky, žiadne odpovede, Moja, Igorova Konštanta sa prijíma bez protestov, zbytočných kecov a potreby akéhokoľvek logického zdôvodňovania, veď načo, Slovo Moje, Slovo Igorovo sa prijíma s pokorou a bázňou, s úctou k najvyššiemu!

SOM POVEDAL A BODKA!!!

 

.   „Ale pán premiér, my by sme radi počuli …“

 

KONIEC TLAČOVKY!

 

.   a na záver dňa tam ešte nejaký zlostný, čo to hovorím, otcovsky prísny, zároveň láskavý a len vyvoleným pochopiteľný fejsbúkový statusík a zasa môžem ísť nielen s pocitom, ale rovno s vedomím statočne vykonanej práce do hajan, búvaj dieťa krásne, všetko je nám jasné!

 

 

P.S. Akokoľvek protestujúcim, žiadajúcim vysvetlenie, ironizujúcim, zosmiešňujúcim a parodujúcim, však počkaj, ty drzý, jedovaté sliny pľujúci blogerík, 50 rán bičom, palicou, remeňom, káblom od žehličky aj s tým zástrčkovým koncom, čímkoľvek, čím to riadne bolí, … po chrbte, po zadku, po lýtkach, drzáňom ako ja po vajcách, chcel som povedať, drzáňom, ako ma vykresľujú oligarchické, nám nepriateľské a nenávistné média, ináč, zavináč, dávam im ešte paďesát dní na nájdenie pravdy o mne a potom utrum, ak nenájdu, budú platiť po 50 miliónov eur pokuty, len sa tak v štátnej pokladnici zapráši, aká bude znova plná!

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Diviak lesný

Po Karlovej Vsi sa túlali diviaky, jedného poľovník usmrtil

27.01.2023 22:08

Na námestí sa vyskytlo niekoľko dospelých diviakov, pričom jeden bol zranený.

vojna na Ukrajine, vojak, Bachmut

Neutralita neexistuje. Zelenskyj pozval šéfa MOV Bacha do Bachmutu

27.01.2023 20:53

V meste v Doneckej oblasti sa už celé mesiace odohrávajú urputné boje medzi ukrajinskými obrancami a ruskou armádou.

zoo Bojnice, karantena, vtacia chripka kačica, vták, hus

Bratislavskú zoo dočasne zatvoria, u jednej z husí potvrdili vtáčiu chrípku

27.01.2023 20:44

Zoologická záhrada bude dočasne zatvorená na 30 dní.

Británia Londýn nehoda múž pisoár usmrtenie

Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

27.01.2023 20:39

Podľa médií ide o technika, ktorý mal na starosti údržbu týchto hygienických zariadení.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352164x
Priemerná čítanosť článkov: 4829x

Autor blogu