Založ si blog

Igorova konštanta, mater všetkých konštánt. 50-ka je nová 42-ojka!

 

 

 

.   Ešte donedávna bola odpoveďou na základnú otázku života, vesmíru a vôbec, všetkého slávna to štyridsaťdvojka, ale! Je tu niečo zbrusu nové, ako hovorme my anglofilovia, Braenjú, brand new, niečo, čo tu teda ešte nebolo a z čoho padajú na zatky doslova všetci. Igor si povedal, že nejaký smiešny Douglas Adams nemôže mať slávnejšie číslo ako On, Igor Prvý Veľký, čoskoro Najväčší, tak sa rozhodol, že určí novú nesmrteľnú konštantu, tzv. Matku všetkých konštánt, minulých, súčasných a aj všetkých, ktoré kedy budú objavené, či určené v budúcnosti.

 

50

FIFTY

PÄŤDESIAT

 

.   Jednoducho a proste, … a už ma viac neproste a neotravujte a nepokúšajte moju zlatú trpezlivosť, ktorú si aj tak nezalúžite, sme si … FIFTY:FIFTY, čI sa vám to páči alebo nie, bude vás tam na hokeji max pajcka a ani o jedného viac, aj keď to nie sú ani obe mužstvá dokopy, lebo … SOM POVEDAL! A BUDE TU TICHO! Žiadne otázky, žiadne odpovede, Moja, Igorova Konštanta sa prijíma bez protestov, zbytočných kecov a potreby akéhokoľvek logického zdôvodňovania, veď načo, Slovo Moje, Slovo Igorovo sa prijíma s pokorou a bázňou, s úctou k najvyššiemu!

SOM POVEDAL A BODKA!!!

 

.   „Ale pán premiér, my by sme radi počuli …“

 

KONIEC TLAČOVKY!

 

.   a na záver dňa tam ešte nejaký zlostný, čo to hovorím, otcovsky prísny, zároveň láskavý a len vyvoleným pochopiteľný fejsbúkový statusík a zasa môžem ísť nielen s pocitom, ale rovno s vedomím statočne vykonanej práce do hajan, búvaj dieťa krásne, všetko je nám jasné!

 

 

P.S. Akokoľvek protestujúcim, žiadajúcim vysvetlenie, ironizujúcim, zosmiešňujúcim a parodujúcim, však počkaj, ty drzý, jedovaté sliny pľujúci blogerík, 50 rán bičom, palicou, remeňom, káblom od žehličky aj s tým zástrčkovým koncom, čímkoľvek, čím to riadne bolí, … po chrbte, po zadku, po lýtkach, drzáňom ako ja po vajcách, chcel som povedať, drzáňom, ako ma vykresľujú oligarchické, nám nepriateľské a nenávistné média, ináč, zavináč, dávam im ešte paďesát dní na nájdenie pravdy o mne a potom utrum, ak nenájdu, budú platiť po 50 miliónov eur pokuty, len sa tak v štátnej pokladnici zapráši, aká bude znova plná!

 

 

 

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

Ďakovný list Peťa P. a Roba F. Igimu M.

12.04.2024

. Jedni hovoria, že nikdy nič také neexistovalo a ani existovať nebude, ale v tajných kuloároch sa povráva, že v titulku spomínaní dvaja páni mali nejedenkrát namále a takmer ho odoslali, ale vždy im niečo našepkalo, že ešte nie, ešte treba počkať na ďalšiu lekciu geniálneho pedagóga. Panovali mnohé pochybnosti a panujú dodnes, mnohí Igorovi [...]

No strašné! Ten proruSKý zlosyn Fico ide mierovo spolupracovať s Ukrajinou!

11.04.2024

. To je normálne ak nie šach-mat, tak dosť dôrazný šach mnohým opozičným krikľúňom a zároveň aj početným píšúcim a komentujúcim ochrancom „demokracie“ na ten už dosť dlho (Vlho!) čudesný spôsob, keď demokratické je zásadne to, čo za také považujeme „my“, prípadne parťáčky a parťáci z našej bublinky. Čo za kulehu to [...]

farmári, poľsko, traktory

Poľskí poľnohospodári nepúšťajú kamióny cez hraničné priechody s Ukrajinou

18.04.2024 21:37

Naďalej tak protestujú proti prílevu lacného obilia z Ukrajiny.

keňa, vojaci

V Keni zahynulo pri páde vojenského vrtuľníka desať ľudí, vrátane veliteľa armády

18.04.2024 20:56

Vrtuľník havaroval krátko po štarte a potom začal horieť.

turecko, zemetrasenie, tokat

Stred Turecka zasiahlo zemetrasenie. Poškodilo niekoľko budov

18.04.2024 20:03

Zatiaľ nie sú správy o úmrtiach alebo vážne zranených.

chrípka. pacient, lekár, prehliadka

V Bratislavskom kraji sa počas tohto roka vyskytol čierny kašeľ v 50 prípadoch

18.04.2024 19:25

Najvyššia vekovo-špecifická chorobnosť bola zistená vo vekovej skupine 15- až 19-ročných osôb.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 1418941x
Priemerná čítanosť článkov: 4927x

Autor blogu