Založ si blog

Evanjelium – dobrá správa, Matovič má správy zlé!

 

 

.   Igymu sa Evanjeliá nejako zajedajú, plebsu dobrých správ netreba až toľko, veď aj v kostole im čo to prezradia, aj kamoši a rodina s úsmevom referujú o úspechoch svojich a nezabudnú potešiť blížneho svojho pochvalou a ocenením za tú všetku drinu, ktorú hlavne pre nich, rád, ochotne a s láskou, veď … prečo nie, tak sa sluší a patrí.

.   No a potom tu máme, div sa svete, sami sa tak div, že neoznačia, nositeľov správ zlých, … kua, veď ani, že budete bez nohy po operácii, nie je zlá správa, keď vďaka operácii a amputácii prežijete a pomerne úspešne sa ešte na dlhé roky zaradíte do života, pracovného, súkromného a prežijete ho spokojne a šťastne.

.   Kupředu, levá, kto nie je s nami, tak je proti nám, imperialistické, oligarchické a iné temné sily na nás útočia, pridaj sa aj ty a zveď spolu s nami spravodlivými rozhodujúci boj síl Svetla a Temna a prispej tak ku konečnému veľkolepému Víťazstvu nás (Svetlých, ako inak) a porážke temného Mordoru (nie my a naši Naši ľudia, oni a Ich „naši ľudia“), my si republiku rozvracať nedáme. Kua, chcelo by to nejaký provládny denník, kde by sa oslavne a s nadšením písalo o svetlých zajtrajškoch a mnohonásobných úspechoch Igyho a spol.

.   Kokso, Igy, na čom to fičíš, kúpim … zo dva gramy ale iba, to musí byť fest silný matroš!!!

 

TAKTIKA ROZVRATUPočas každej mimoriadnej situácie, pandémie či vojny je absolútnym kľúčom k víťazstvu získať pre…

Uverejnil používateľ Igor Matovic Pondelok 28. septembra 2020

 

 

Takřka jak na školení lovců grálovců, vole …

 

 

.   P.S.   Mimochodom, bajdavej, len tak na okraj a tíško šepotom, aby sa to nedonieslo až hen k najsamvyššiemu … nesmelá to otázočka: „Kohože to bola skvostná taktika: ČÍM HORŠIE, TÝM LEPŠIE … ŠIME DO NICH, ČO TO IDE … NENECHÁME NA NICH NITKU SUCHÚ … TAMTÍ NIKDY NIČ DOBRÉHO NEUROBILI ?!?

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

kolobežka, pariž

Muž z parížskeho klenotníctva ukradol šperky za takmer 3 milióny eur

27.07.2021 23:58

Ozbrojený maskovaný muž ušiel na kolobežke.

letectvo, usa

Americký analytik prezradil tajné informácie. Dostal takmer 4 roky väzenia

27.07.2021 23:40

Daniel Hale v 11-stranovom liste opísal hrôzu, ktorú cítil pri sledovaní videí zachytávajúcich útoky na afganských civilistov.

záplavy, nemecko

Povodne v Nemecku budú poisťovne stáť možno až 5,5 miliardy eur

27.07.2021 23:18

Celkovo škody budú zrejme najvyššie od roku 2002.

bielorusko, belsat

Lukašenko zakázal televíziu Belsat a označil ju za extrémistickú

27.07.2021 20:10

„Toto rozhodnutie je, samozrejme, absurdné,“ znie z opozičnej televízie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1279395x
Priemerná čítanosť článkov: 4569x

Autor blogu