Založ si blog

Evanjelium – dobrá správa, Matovič má správy zlé!

 

 

.   Igymu sa Evanjeliá nejako zajedajú, plebsu dobrých správ netreba až toľko, veď aj v kostole im čo to prezradia, aj kamoši a rodina s úsmevom referujú o úspechoch svojich a nezabudnú potešiť blížneho svojho pochvalou a ocenením za tú všetku drinu, ktorú hlavne pre nich, rád, ochotne a s láskou, veď … prečo nie, tak sa sluší a patrí.

.   No a potom tu máme, div sa svete, sami sa tak div, že neoznačia, nositeľov správ zlých, … kua, veď ani, že budete bez nohy po operácii, nie je zlá správa, keď vďaka operácii a amputácii prežijete a pomerne úspešne sa ešte na dlhé roky zaradíte do života, pracovného, súkromného a prežijete ho spokojne a šťastne.

.   Kupředu, levá, kto nie je s nami, tak je proti nám, imperialistické, oligarchické a iné temné sily na nás útočia, pridaj sa aj ty a zveď spolu s nami spravodlivými rozhodujúci boj síl Svetla a Temna a prispej tak ku konečnému veľkolepému Víťazstvu nás (Svetlých, ako inak) a porážke temného Mordoru (nie my a naši Naši ľudia, oni a Ich „naši ľudia“), my si republiku rozvracať nedáme. Kua, chcelo by to nejaký provládny denník, kde by sa oslavne a s nadšením písalo o svetlých zajtrajškoch a mnohonásobných úspechoch Igyho a spol.

.   Kokso, Igy, na čom to fičíš, kúpim … zo dva gramy ale iba, to musí byť fest silný matroš!!!

 

TAKTIKA ROZVRATUPočas každej mimoriadnej situácie, pandémie či vojny je absolútnym kľúčom k víťazstvu získať pre…

Uverejnil používateľ Igor Matovic Pondelok 28. septembra 2020

 

 

Takřka jak na školení lovců grálovců, vole …

 

 

.   P.S.   Mimochodom, bajdavej, len tak na okraj a tíško šepotom, aby sa to nedonieslo až hen k najsamvyššiemu … nesmelá to otázočka: „Kohože to bola skvostná taktika: ČÍM HORŠIE, TÝM LEPŠIE … ŠIME DO NICH, ČO TO IDE … NENECHÁME NA NICH NITKU SUCHÚ … TAMTÍ NIKDY NIČ DOBRÉHO NEUROBILI ?!?

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:11

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1440260x
Priemerná čítanosť článkov: 4932x

Autor blogu