Založ si blog

Čo Švajc, Raj na Zemi máme! Mečiar (i nositeľ Meča) sedí, grálovci (kr)ochkajú (s) Blahom, 1000-ročná Ríša beží o сто6б!

 

 

  •    ŠtvrťTisíc-RočnoRíšny/Blogový článok, hovorím sebe si, to musí byť pecka, minimálne 10 tisíc čítaní, nech nežerem. Niečo úderné, poriadne mätežné, nezrozumiteľné, nech aj mantaví majú čo v debatách kritizovať, hoci tu píšem pre inteligentov, vždy sa nájde niekto z mentálnej subnormy, kto sem zablúdi, číta a nerozumie, síce je to všetko po slovensky pekne, ale vety dlhé, zložité, zložené, treba dávať sakra pozor, aby vám v polovici vety neunikal jej zmysel, ich členenie býva komplikované, zdatný programátor a analytik anallickit má čo robiť, aby si obrazotvorne predstavil ich štruktúru a chápal ako tak, o čo v nej jej autorovi ide.

v pôvodnom nadpise: k/g/r(v)á/lovci kr/ochkajú

 

.   Nekecaj dievčatko, Oskárku, či čo si to za hermafrodita, poďme pekne k veci, na drísty tu nemá nikto čas, buď musíme zarábať prachy, honiť si na porne alebo poslúchať manželku, či komandovať podpapučiara … prideliť mu ďalšie ťažko splniteľné úlohy, predsa musíme dať šuškárom najavo, ktoré pohlavie tu skutočne vládne, Božinku, Vanda mi tu do slúchatiek začala, že byla v cizine až do roku dva tisíce šestnáct, ale to len tak bajdavej, poďme ďalej k reportáži spod Šibanice, to je taká inštitúcia, kam si chlapci chodievajú po odmenu za všetky dobré skutky, dievčatá ich vyši(je)bú svojimi ostrými bičíkmi, jazýčkami, čímkoľvek, čím to poriadne bolí, páli, zraňuje až mučí, predsa len nemôžme zabudnúť, že hoci už sme v Raji na Zemi, predsa len ešte to nie je to pravé orechové čisto duchovné, nehmotné, po zániku všetkého materiálneho a návrate konečne už dokonalých, dovyvinutých späť Domov.

.   Presne ako bol Vlado spomínal, ale ešte lepšie! Stokrát lepšie. Platy vynikajúce, nakupujeme somariny a zbytočnosti, takže máme výrazne viac, než potrebujeme, už aj ten komunizmus sme prekonali, nevieme, čo od dobroty, tak si dievky miesto najlepších na svete cudzincov berú, aby potom mohli nariekať, ako im tí zle robia, svetlé výnimky potvrdzujú pravidlo a dokazujú, že aj z cudzinca sa Slovák, Muž poznajúci Slovo a žijúci, konajúci podľa Neho môže stať. Problémy všetky poriešené, tak v Parláči môžu riešiť, kto za akých okolností diplomovky ojebal, lepšie nám byť už nemôže, tak si Igor s partičkou predčiacou tú Danglovu po všetkých stránkach na sto honov môže dovoliť hrať sa na spasiteľa a záchrancu celého Národa a volať si všetky televízie na Úrad, keď mu papagáj prvýkrát povedal: „Si ….“, päťpísmenový výraz si doplnte dle libosti, borec, makač a týpek sú trápnosti, s ktorými sa premiérovský fták zaťažovať nebude, veru on jadrnejšie kúsky v jazykovom korpuse má!

.   Nositeľ Meča, Mečiar taktiež, sedí, samozrejme že nie v base, veď čo by tam aj robil, nestihol by porobiť všetko, čo treba, ovce obžrali všetky ovocné rajské stromčeky, tak ich zrušil a venuje sa už čiste iba Bohumilej činnosti a chodieva do Slobodného, Bratislavská filiálka, Národu, Ľudu svojmu, porozprávať s pravidelnou periodicitou múdrosti a dôležitosti. Nikto síce nepočúva, všetci už všetko vedia, vidia, všetkým je všetko jasné, priame spojenie s vedením, s vrcholom stvorenia, Parzifalom, dokonale zabezpečené pre každého jedinca aj jedinku zvlášť, tak načo sa zaťažovať nejakým trapným rozhlasovým vysielaním. Národ sme viac než vyvolený, Židia, Nemci zlyhali, do tretice všetko dobré, my to dáme ľavou zadnou s prstom v nose, škrábajúc sa po riti aj s mobilom pri uchu a šoférujúc ku svokre s tromi vreckami zemiakov a jedným kapusty trčiacim troška z okna, hádam nevypadne jedna hlávka a nespôsobí smrteľný úraz pánovi policajtovi zbytočne stojacemu pri ceste a trápne vyberajúcemu od pospolitého ľudu na svoj prachbiedny právom zaslúžený plat.

.   Královci, Grálovci, válovci a iní lovci (duší do Kruhov nielen vraj Grálu) si bezpochyby zaslúžene užívajú plody svojej statočnej práce, pozemské vedenie, Nositeľa Meča im treba zjavne už nie je, načo by im on už len bol, keď si mohli dovoliť vykašľať sa na Najvyššieho borci v Rakúsku a Nemecku v minulom storočí, prečo by mali a museli spĺňať sľúbené v Raji na Slovensku inkarnovaní, oni, ony sú tu predsa na to, aby ukázali svetu, ako treba žiť, aby sa človek nedokonalý, nedovyvinutý dostal do Raja a ak nebude tak, ako ony, oni povedia, tak do zatratenia pôjde, otrok rozumu (v ostrom kontraste s nimi, ľuďmi citu, s krbmi plnými čistých myšlienok, bez najmenšej triesočky v očičkách), lebo veď aj v Posolstve Grálu to tak je, nalistujte si to, prosím pekne na strane tej a tej. Takže Nositeľ Meča má fajront, môže si vŕtať v nose a chodiť kradnúť slivky do školskej záhrady a tváriť sa, že ich kúpil normálne v obchode, namiesto platenia cestovného sa naverímboha po Slovensku stopom fláka a len tak s peknými vodičkami a rozšafnými šoférmi tliacha do vetra a míňa svoj drahocenný čas vymeraný na oveľa dôležitejšie veci, ako napríklad … no nič, dobre mu je, že ďakuje všetkým zúčastneným, že nemusí až tak moc makať, keď Spečatenstvo príjemne podriemkáva, učičíkané svojou nesmrteľnosťou a dokonalosťou, čo tam po nejakých nevyvinutých, vyvíjajúcich sa, túžobne očakávajúcich, že už môžu konečne smer Raj nastúpiť. Neotravujte zberba, oslavujeme, lukulské hody si užívame, dary Nebies oceňujeme ich užívaním a tešením sa, ako nám je len dobre, čo tam po zvyšku sveta, je to ich karma predsa, majú, čo si zaslúžili, ich zaslúžená odmena ani trest ich neminie, či už s nami alebo bez nás!

 

  •    Héj, hééééj, vážení priblblí, leniví, namyslení a spupní, pardon, stále sa vo vás ako v najčistejších zrkadlách vidím ja a len ja sám, takže múdrosťou ovplývajúci, vzorovo pracovití, skromní a Zákon ochotne a radi počúvajúci a plniaci najmä, … nie ste tu náhodou na to, aby ste pomáhali a chránili?!? Odpáľ, neotravuj, zmizni, my oslavujeme, veselíme sa, užívame dňa, Carpe Diem naše heslo, Memento mori je pre plebs, Grálovsko Kráľovská Smotánka zbytočnosti ako smrť pozemská či duchovná nerieši, jej sa to netýka!!! Tož dobře, bobře, tak já jdu! Nashle příště po radovánkách …

 

 

 

 

Počúvať Igora, či zdravý rozum? A teď babo raď!

24.10.2020

. Desatoro nám nestačí, skrátená verzia od Abd-Ru-Shina neubližujte a myslite jasne už vôbec nie, my, teda … my ako my, poniektorí z nás, momentálne pri „moci“, … my potrebujeme vykazovať činnosť a presvedčiť davy, že to, čo robíme, je v ich prospech, je im na úžitok a keby nebolo nás, tak to rovno môžu zabaliť a nechať sa [...]

Igor, NAKA si raz príde po oboch vás! A dcéry sa budú ale že strášne hanbiť!

23.10.2020

. Ja viem, ja viem, ty si starý, skúsený a veľmi dobrý herec. Na javisku treba robiť vždy všetko preto, aby v hľadisku neopadla pozornosť, z klobúka treba vytiahnuť vždy väčšieho a väčšieho holuba, neskôr kačicu, na ktorú sa ani novinári nechytajú, časom mladé teľa, za ktoré považuješ každého tvojho poslucháča a diváka, nakoniec to bude [...]

34950 Sk mesačne každé batoľa i babička. Nepriateľ nespí!

22.10.2020

. Ako tak pozerám, peňazí máme ako pliev. Že vraj 16500 USD na hlavu ročne, pri včerajšom kurze 1.1852USD/EUR niečo tesne cez 1160 eur na obyvateľa, obyvateľku Slovenska mesiac, čo mesiac. Aj, nie len, v rámci NATO na obranu pred nepriateľmi, nepriateľom? Čína, Rusko? Kim zo Severnej Kórey, mimozemšťania, Yeti? Ako je tu Koróna, už nám ani [...]

testy, Orava, koronavírus

Pilotné testovanie dopadlo dobre. Ale nie bez chýb

26.10.2020 06:00

Ak nebude dostatok zdravotníkov, testovanie bude, ale nemusí byť všade na celom území Slovenska.

Jaroslav Naď, koronavírus

Naď chcel Danka povolať ako provianťáka, lekárov volá ako dobrovoľníkov

26.10.2020 05:30

Minister obrany Jaroslav Naď chcel pred časom Andreja Danka povolať za "provianťáka", teraz volá do služby lekárov v parlamente.

Česko, koronavírus

ONLINE: Česko je najhoršie na svete, aj inde vírus prepisuje rekordy

26.10.2020 05:15

Šírenie koronavírusu v Českej republike dosahuje krajne nebezpečné rozmery. Krajina je na tom dokonca najhoršie na celom svete.

tehotenstvo, tehotná žena, menštruácia

Incident v košickej pôrodnici: Rodila žena, ktorá odmietla rúško aj test

26.10.2020 05:00

Tehotnú mamičku tesne pred pôrodom vraj nechceli prijať v košickej nemocnici. Žena totiž odmietla test na koronavírus. Vylúčené nie sú trestné stíhania.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 275
Celková čítanosť: 1185598x
Priemerná čítanosť článkov: 4311x

Autor blogu