Založ si blog

Igor Vasilisovič Premúdry I. Trnavský karhajú nehodného doktoríka Igora B.

 

 

 

.   Ja viem, Igor, že so zasadnutím do premiérskej stoličky si sa bleskurýchle, okamžite, vlastne skôr, ako si tam len sadol, až čas začal prúdiť smerom nazad, keď ťa tam zočil zoči voči sebe, dostal na predné priečky rebríčka mentálnych titanov ľudstva a to píšem eufemisticky predné priečky, pretože všetci predsa veľmi dobre vieme, na ktorú prvú patríš, jaj, sorry, som sa preriekol, na ktorúžeto právom a po zásluhe patríš.

.   Niet múdrejšiho, vzdelanejšieho, krajšieho, úspešnejšieho a jebavejšieho s jamkami v lícach a šibalským úsmevom ako Ty, dlho Ti už tykať nebudem, Vaše Blahorodie, chcel som prosím, pekne ponížene povedať, že asi by bolo najlepšie rovno onikať Vám. Im – prepáčia mne nehodnému, prosím Ich. Ich nie ako po nemecky ja, ale ICH ako Igora toho z nadpisu. Prvého menovaného. No lebo ten druhý, to je veru oplan a neznaboh. Mali by, Igor Premúdry, do ťažkého žalára uvrhnúť, na pranier vystaviť, ale nie na ten Kočnerovsko TyTrúbkovský, jaj, to slovo sa na Bukovský podobá, ostanem ja radšej pri english version YouTube-ovský, ale ten skutočný, pouličný, kam by sme mohli my, tvoje poddané verné ovečky chodiť, pľuť naňho, hádzať po ňom zhnité smradľavé paradajky a ešte viac zapáchajúce vajíčka, záprdky, vo veľkých množstvách, s chuťou a spravodlivým hnevom povzbudeného našim najsamspravodlivejším panovníkom, akému páru nieto.

.   Tvoj plebs pevne verí, že tomu zradcovi a záškodníkovi vybavia zákaz, doživotný a aj posmrtný samozrejme, do akejkoľvek teľevízije, rozhlasu, akéhokoľvek kanálu, v ktorom by mohol naďalej ohlupovať Tvoj Národ svojimi primitívnymi a nevedeckými povedačkami, ktoré sú v príkrom rozpore s Ich názorom.

 

 

.   Ich, teda Ja, vlastnou krvou podpísaný, oddaný a verný nohsled, prismŕdač a riťolez, zboží vole Poskok

 

.   P.S. Z celého môjho srtca im ďakujú za všetky dobrodenia minulé, prítomné a aj budúce, nech sa Im darí vo svojej Dokonalosti, Neporovnateľnosti a Genialite aj naďalej. Jediné ma mrzí, že sa už nemôžu zlepšiť. Darmo, DOKONALÉ je nemožné vylepšiť, preto je dokonalé! Vlastne, čo to len trepem, v Ich možnostiach, schopnostiach a moci to určite zaiste na stopro JE, takže sa teším na ich ďalšie vylepšenia, tjúningy, apgrejdy a … už len čakám, kedy sa stanú Prezidentom, Premiérom a Majiteľom Zemegule, absolútnym monarchom a vlátcom dot com. Toto my veru javeru potrebujeme viac ako čokoľvek iné!!!

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

matanzas

Kuba zápasí s mohutným požiarom v prístave, zahynul jeden hasič

08.08.2022 21:38

16 ľudí je nezvestných a 125 sa pri explózii zranilo.

Schlesingerová

Exšéfka nemeckej ARD čelí vyšetrovaniu, že si za štátne užívala

08.08.2022 21:23

Schlesingerová rezignovala len minulý týždeň.

TU160M

Rusko už neukáže svoje zbrane Američanom, odstúpilo od dohody

08.08.2022 19:47

Moskva sa nazdáva, že podmienky navrhované Washingtonom by "poskytovali Spojeným štátom jednostranné výhody.

slnečnice, sucho

Francúzsko zasiahla štvrtá vlna horúčav, nedostatok vody sa stupňuje

08.08.2022 19:14

Meteorologický ústav eviduje najhoršiu situáciu od začiatku meraní z roku 1958.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1333130x
Priemerná čítanosť článkov: 4761x

Autor blogu