Založ si blog

Igor Vasilisovič Premúdry I. Trnavský karhajú nehodného doktoríka Igora B.

 

 

 

.   Ja viem, Igor, že so zasadnutím do premiérskej stoličky si sa bleskurýchle, okamžite, vlastne skôr, ako si tam len sadol, až čas začal prúdiť smerom nazad, keď ťa tam zočil zoči voči sebe, dostal na predné priečky rebríčka mentálnych titanov ľudstva a to píšem eufemisticky predné priečky, pretože všetci predsa veľmi dobre vieme, na ktorú prvú patríš, jaj, sorry, som sa preriekol, na ktorúžeto právom a po zásluhe patríš.

.   Niet múdrejšiho, vzdelanejšieho, krajšieho, úspešnejšieho a jebavejšieho s jamkami v lícach a šibalským úsmevom ako Ty, dlho Ti už tykať nebudem, Vaše Blahorodie, chcel som prosím, pekne ponížene povedať, že asi by bolo najlepšie rovno onikať Vám. Im – prepáčia mne nehodnému, prosím Ich. Ich nie ako po nemecky ja, ale ICH ako Igora toho z nadpisu. Prvého menovaného. No lebo ten druhý, to je veru oplan a neznaboh. Mali by, Igor Premúdry, do ťažkého žalára uvrhnúť, na pranier vystaviť, ale nie na ten Kočnerovsko TyTrúbkovský, jaj, to slovo sa na Bukovský podobá, ostanem ja radšej pri english version YouTube-ovský, ale ten skutočný, pouličný, kam by sme mohli my, tvoje poddané verné ovečky chodiť, pľuť naňho, hádzať po ňom zhnité smradľavé paradajky a ešte viac zapáchajúce vajíčka, záprdky, vo veľkých množstvách, s chuťou a spravodlivým hnevom povzbudeného našim najsamspravodlivejším panovníkom, akému páru nieto.

.   Tvoj plebs pevne verí, že tomu zradcovi a záškodníkovi vybavia zákaz, doživotný a aj posmrtný samozrejme, do akejkoľvek teľevízije, rozhlasu, akéhokoľvek kanálu, v ktorom by mohol naďalej ohlupovať Tvoj Národ svojimi primitívnymi a nevedeckými povedačkami, ktoré sú v príkrom rozpore s Ich názorom.

 

 

.   Ich, teda Ja, vlastnou krvou podpísaný, oddaný a verný nohsled, prismŕdač a riťolez, zboží vole Poskok

 

.   P.S. Z celého môjho srtca im ďakujú za všetky dobrodenia minulé, prítomné a aj budúce, nech sa Im darí vo svojej Dokonalosti, Neporovnateľnosti a Genialite aj naďalej. Jediné ma mrzí, že sa už nemôžu zlepšiť. Darmo, DOKONALÉ je nemožné vylepšiť, preto je dokonalé! Vlastne, čo to len trepem, v Ich možnostiach, schopnostiach a moci to určite zaiste na stopro JE, takže sa teším na ich ďalšie vylepšenia, tjúningy, apgrejdy a … už len čakám, kedy sa stanú Prezidentom, Premiérom a Majiteľom Zemegule, absolútnym monarchom a vlátcom dot com. Toto my veru javeru potrebujeme viac ako čokoľvek iné!!!

 

 

 

Počúvať Igora, či zdravý rozum? A teď babo raď!

24.10.2020

. Desatoro nám nestačí, skrátená verzia od Abd-Ru-Shina neubližujte a myslite jasne už vôbec nie, my, teda … my ako my, poniektorí z nás, momentálne pri „moci“, … my potrebujeme vykazovať činnosť a presvedčiť davy, že to, čo robíme, je v ich prospech, je im na úžitok a keby nebolo nás, tak to rovno môžu zabaliť a nechať sa [...]

Igor, NAKA si raz príde po oboch vás! A dcéry sa budú ale že strášne hanbiť!

23.10.2020

. Ja viem, ja viem, ty si starý, skúsený a veľmi dobrý herec. Na javisku treba robiť vždy všetko preto, aby v hľadisku neopadla pozornosť, z klobúka treba vytiahnuť vždy väčšieho a väčšieho holuba, neskôr kačicu, na ktorú sa ani novinári nechytajú, časom mladé teľa, za ktoré považuješ každého tvojho poslucháča a diváka, nakoniec to bude [...]

34950 Sk mesačne každé batoľa i babička. Nepriateľ nespí!

22.10.2020

. Ako tak pozerám, peňazí máme ako pliev. Že vraj 16500 USD na hlavu ročne, pri včerajšom kurze 1.1852USD/EUR niečo tesne cez 1160 eur na obyvateľa, obyvateľku Slovenska mesiac, čo mesiac. Aj, nie len, v rámci NATO na obranu pred nepriateľmi, nepriateľom? Čína, Rusko? Kim zo Severnej Kórey, mimozemšťania, Yeti? Ako je tu Koróna, už nám ani [...]

Česko, koronavírus

ONLINE: Česko je najhoršie na svete, aj inde vírus prepisuje rekordy

26.10.2020 05:15

Šírenie koronavírusu v Českej republike dosahuje krajne nebezpečné rozmery. Krajina je na tom dokonca najhoršie na celom svete.

tehotenstvo, tehotná žena, menštruácia

Incident v košickej pôrodnici: Rodila žena, ktorá odmietla rúško aj test

26.10.2020 05:00

Tehotnú mamičku tesne pred pôrodom vraj nechceli prijať v košickej nemocnici. Žena totiž odmietla test na koronavírus. Vylúčené nie sú trestné stíhania.

pocasie-26-10-2020

Teplejšie počasie dlho nevydrží, blíži sa studený front

25.10.2020 22:43

Začiatok týždňa bude oblačný, ale celkom teplý, niekde sa teploty môžu vyšplhať až k 18 stupňom Celzia. Ako to bude vyzerať neskôr?

Afganistan USA Káida člen dôležitý zabitie

Afganská tajná služba údajne zabila hlavného člena al-Káidy

25.10.2020 22:07

Hlavného propagandistu teroristickej organizácie al-Káida Abú Muhsina Masrího zabili minulý týždeň v provincii Ghazní.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 275
Celková čítanosť: 1185587x
Priemerná čítanosť článkov: 4311x

Autor blogu