Založ si blog

Čo Švajc, Raj na Zemi máme! Mečiar (i nositeľ Meča) sedí, grálovci (kr)ochkajú (s) Blahom, 1000-ročná Ríša beží o сто6б!

 

 

  •    ŠtvrťTisíc-RočnoRíšny/Blogový článok, hovorím sebe si, to musí byť pecka, minimálne 10 tisíc čítaní, nech nežerem. Niečo úderné, poriadne mätežné, nezrozumiteľné, nech aj mantaví majú čo v debatách kritizovať, hoci tu píšem pre inteligentov, vždy sa nájde niekto z mentálnej subnormy, kto sem zablúdi, číta a nerozumie, síce je to všetko po slovensky pekne, ale vety dlhé, zložité, zložené, treba dávať sakra pozor, aby vám v polovici vety neunikal jej zmysel, ich členenie býva komplikované, zdatný programátor a analytik anallickit má čo robiť, aby si obrazotvorne predstavil ich štruktúru a chápal ako tak, o čo v nej jej autorovi ide.

v pôvodnom nadpise: k/g/r(v)á/lovci kr/ochkajú

 

.   Nekecaj dievčatko, Oskárku, či čo si to za hermafrodita, poďme pekne k veci, na drísty tu nemá nikto čas, buď musíme zarábať prachy, honiť si na porne alebo poslúchať manželku, či komandovať podpapučiara … prideliť mu ďalšie ťažko splniteľné úlohy, predsa musíme dať šuškárom najavo, ktoré pohlavie tu skutočne vládne, Božinku, Vanda mi tu do slúchatiek začala, že byla v cizine až do roku dva tisíce šestnáct, ale to len tak bajdavej, poďme ďalej k reportáži spod Šibanice, to je taká inštitúcia, kam si chlapci chodievajú po odmenu za všetky dobré skutky, dievčatá ich vyši(je)bú svojimi ostrými bičíkmi, jazýčkami, čímkoľvek, čím to poriadne bolí, páli, zraňuje až mučí, predsa len nemôžme zabudnúť, že hoci už sme v Raji na Zemi, predsa len ešte to nie je to pravé orechové čisto duchovné, nehmotné, po zániku všetkého materiálneho a návrate konečne už dokonalých, dovyvinutých späť Domov.

.   Presne ako bol Vlado spomínal, ale ešte lepšie! Stokrát lepšie. Platy vynikajúce, nakupujeme somariny a zbytočnosti, takže máme výrazne viac, než potrebujeme, už aj ten komunizmus sme prekonali, nevieme, čo od dobroty, tak si dievky miesto najlepších na svete cudzincov berú, aby potom mohli nariekať, ako im tí zle robia, svetlé výnimky potvrdzujú pravidlo a dokazujú, že aj z cudzinca sa Slovák, Muž poznajúci Slovo a žijúci, konajúci podľa Neho môže stať. Problémy všetky poriešené, tak v Parláči môžu riešiť, kto za akých okolností diplomovky ojebal, lepšie nám byť už nemôže, tak si Igor s partičkou predčiacou tú Danglovu po všetkých stránkach na sto honov môže dovoliť hrať sa na spasiteľa a záchrancu celého Národa a volať si všetky televízie na Úrad, keď mu papagáj prvýkrát povedal: „Si ….“, päťpísmenový výraz si doplnte dle libosti, borec, makač a týpek sú trápnosti, s ktorými sa premiérovský fták zaťažovať nebude, veru on jadrnejšie kúsky v jazykovom korpuse má!

.   Nositeľ Meča, Mečiar taktiež, sedí, samozrejme že nie v base, veď čo by tam aj robil, nestihol by porobiť všetko, čo treba, ovce obžrali všetky ovocné rajské stromčeky, tak ich zrušil a venuje sa už čiste iba Bohumilej činnosti a chodieva do Slobodného, Bratislavská filiálka, Národu, Ľudu svojmu, porozprávať s pravidelnou periodicitou múdrosti a dôležitosti. Nikto síce nepočúva, všetci už všetko vedia, vidia, všetkým je všetko jasné, priame spojenie s vedením, s vrcholom stvorenia, Parzifalom, dokonale zabezpečené pre každého jedinca aj jedinku zvlášť, tak načo sa zaťažovať nejakým trapným rozhlasovým vysielaním. Národ sme viac než vyvolený, Židia, Nemci zlyhali, do tretice všetko dobré, my to dáme ľavou zadnou s prstom v nose, škrábajúc sa po riti aj s mobilom pri uchu a šoférujúc ku svokre s tromi vreckami zemiakov a jedným kapusty trčiacim troška z okna, hádam nevypadne jedna hlávka a nespôsobí smrteľný úraz pánovi policajtovi zbytočne stojacemu pri ceste a trápne vyberajúcemu od pospolitého ľudu na svoj prachbiedny právom zaslúžený plat.

.   Královci, Grálovci, válovci a iní lovci (duší do Kruhov nielen vraj Grálu) si bezpochyby zaslúžene užívajú plody svojej statočnej práce, pozemské vedenie, Nositeľa Meča im treba zjavne už nie je, načo by im on už len bol, keď si mohli dovoliť vykašľať sa na Najvyššieho borci v Rakúsku a Nemecku v minulom storočí, prečo by mali a museli spĺňať sľúbené v Raji na Slovensku inkarnovaní, oni, ony sú tu predsa na to, aby ukázali svetu, ako treba žiť, aby sa človek nedokonalý, nedovyvinutý dostal do Raja a ak nebude tak, ako ony, oni povedia, tak do zatratenia pôjde, otrok rozumu (v ostrom kontraste s nimi, ľuďmi citu, s krbmi plnými čistých myšlienok, bez najmenšej triesočky v očičkách), lebo veď aj v Posolstve Grálu to tak je, nalistujte si to, prosím pekne na strane tej a tej. Takže Nositeľ Meča má fajront, môže si vŕtať v nose a chodiť kradnúť slivky do školskej záhrady a tváriť sa, že ich kúpil normálne v obchode, namiesto platenia cestovného sa naverímboha po Slovensku stopom fláka a len tak s peknými vodičkami a rozšafnými šoférmi tliacha do vetra a míňa svoj drahocenný čas vymeraný na oveľa dôležitejšie veci, ako napríklad … no nič, dobre mu je, že ďakuje všetkým zúčastneným, že nemusí až tak moc makať, keď Spečatenstvo príjemne podriemkáva, učičíkané svojou nesmrteľnosťou a dokonalosťou, čo tam po nejakých nevyvinutých, vyvíjajúcich sa, túžobne očakávajúcich, že už môžu konečne smer Raj nastúpiť. Neotravujte zberba, oslavujeme, lukulské hody si užívame, dary Nebies oceňujeme ich užívaním a tešením sa, ako nám je len dobre, čo tam po zvyšku sveta, je to ich karma predsa, majú, čo si zaslúžili, ich zaslúžená odmena ani trest ich neminie, či už s nami alebo bez nás!

 

  •    Héj, hééééj, vážení priblblí, leniví, namyslení a spupní, pardon, stále sa vo vás ako v najčistejších zrkadlách vidím ja a len ja sám, takže múdrosťou ovplývajúci, vzorovo pracovití, skromní a Zákon ochotne a radi počúvajúci a plniaci najmä, … nie ste tu náhodou na to, aby ste pomáhali a chránili?!? Odpáľ, neotravuj, zmizni, my oslavujeme, veselíme sa, užívame dňa, Carpe Diem naše heslo, Memento mori je pre plebs, Grálovsko Kráľovská Smotánka zbytočnosti ako smrť pozemská či duchovná nerieši, jej sa to netýka!!! Tož dobře, bobře, tak já jdu! Nashle příště po radovánkách …

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Očkovanie v juhokórejskom Soule

ONLINE: Zaočkovaný Izrael sa vracia medzi nebezpečné krajiny

28.07.2021 06:15

Americké CDC zaradilo Izrael do druhej najvyššej kategórie nebezpečných krajín a odporúča tam ísť len úplne zaočkovaným.

kolobežka, pariž

Muž z parížskeho klenotníctva ukradol šperky za takmer 3 milióny eur

27.07.2021 23:58

Ozbrojený maskovaný muž ušiel na kolobežke.

letectvo, usa

Americký analytik prezradil tajné informácie. Dostal takmer 4 roky väzenia

27.07.2021 23:40

Daniel Hale v 11-stranovom liste opísal hrôzu, ktorú cítil pri sledovaní videí zachytávajúcich útoky na afganských civilistov.

záplavy, nemecko

Povodne v Nemecku budú poisťovne stáť možno až 5,5 miliardy eur

27.07.2021 23:18

Celkovo škody budú zrejme najvyššie od roku 2002.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1279403x
Priemerná čítanosť článkov: 4569x

Autor blogu