Založ si blog

No a Igor M. skončí v base a nové voľby budú kedy?

 

 

.   Kdo čím zachází, tím také schází … takto nejako znie česká verzia a dejiny potvrdzujú pravdivosť a oprávnenosť týchto slov, hoci niektorí praobyčajní, povolaní a vyvolení k veľkým veciam majú dojem, že „Moja je Pomsta aj Odmena“ platí pre najsam“moc“nejšieho Igora Hrozného Veľikého (aj s mäkčeňom na zmäkčenie jeho nad-diamantovej tvrdosti), pred ktorým sa majú triasť mocní tohto sveta, menovite tí Slovenskí. No … trasú, asi aj áno, od smiechu nad tým, ako si veľknieža Igor vélice šikovne počína vo svojej historickej úlohe, rozhodnutý držať sa Radičovského „Padni, komu padni!“.

.   Nuž, padajú obvinenia, zatýka sa vo veľkom štýle, „čistka“ už nie je škaredé slovo pripomínajúce nechutné päťdesiate, ale najnovší naratív, ktorého sa držia pomstychtiví, pardon, spravodliví, najsamspravodlivejší, bez brvien, smietok, s očiskami sťa horské studničky, bez akejkoľvek poškvrny, či náznaku znečistenia.

.   Otázka teda neznie, ČI, ale KEDY, lebo podľa predchádzajúcich dejinných skúseností všetko naznačuje tomu, že najviac aktívni pri zatýkaní kohokoľvek za čokoľvek sú PRÁVE a PRESNE tí, ktorí majú najviac masla na hlave, a nielen toho. Tí si na svoje krky priviazali ako najväčší hlupáci mlynské kamene a na hlavy si dali Dankom a spol. zakázané parlamentné pomôcky s obrovskými nápismi: MY SME TÍ ČISTÍ, BEZ AKEJKOĽVEK VINY, SAMOTNÝ JEŽIŠ KRISTUS MÔŽE UŽ KONEČNE DRUHÝKRÁT PRÍSŤ A UVIDÍ KONEČNE TÝCH, KTORÍ SA ODHODLALI HÁDZAŤ KAMEŇMI – SÚC BEZ NAJMENŠEJ VINY, AKO INAK …

 

Notyvole, ako hovoria české/í sestry a bratři, tohle je opravdu síla!!!

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Antony Blinken / Miroslav Wlachovský /

Blinken označil Slovensko za kľúčového spojenca v NATO a partnera

01.06.2023 23:36

Americký minister zahraničia to uviedol na neformálnom zasadnutí Severoatlantickej rady v Osle, kde sa stretol aj so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Wlachovským.

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1370215x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu