Založ si blog

Zhýčkaní ne-makan-czeko-via štekajúci na Premiéra.

 

 

.   A ide to prierezom od úplne najnižších kást, bezďákov a pouličných šľapiek až po najvyššie hradnovŕškové poschodia pomyselnej hierarchie, nehovoriac pritom o tom, kto z vyššie spomenutých má väčšiu hodnotu a má pre spoločnosť väčší prínos a spôsobuje jej menej škôd.

.   Chápeš to, brácho, ségra v Duchu? Vstaneš ráno o pol štvrtej ako každý normálne pracujúci človek, v záchodku, do ktorého srávajú a štiavajú hlavne oni dvaja, lebo babka viac do plienky, pozbieraš okrem jedného všetky koberčeky, zvyšný hľadáš v obývačke po hmate, lebo nesvietiš, aby si nezobudil princezničku a pážatko, potom sa na to vysenieš a predsa len zasvietiš trojwattowé Vianočné svetielka slúžiace babke pre nočnú orientáciu a videnie, ale terazky musia byť poshasínané, lebo princeznička. Apropó, princeznička. Haf, haf, štek, štek, žiadne, že ďakujem za povysávanie a poupratovanie okolo mojej postieločky včera večer, ale haf haf, štek štek, presne ako toť jej sučia BITCHmother pravidelne, s obľubou a príliš často, zabúdajúc na to, komu vďačí a za čo všetko. Komu s veľkým K, aby sme neboli na pochybách, že nehovorím o sebe. Ja som len, „len“ Jeho služobník, najmenší z malých. Ale predsa len … JEHO!!! BOHA!!!

.   A tototu šteňa sa tu ide rozdrapovať a hádzať nahnevané angry fejsy, že ono nemôže spinkať, lebo prestrašne silné trojwattové reflektory z obývačky útočia na samotnú podstatu nočného oddychu zhýčkanej návštevníčky z preďalekej cudziny zvanej zahraničie, berúcej svoju vlastnú babku ako slúžku a poskoka hop sem, hop tam, prines, odnes, ja chcem, toto nie a toto áno.

.   Zasa obranu mám vynikajúcu, slovnú najlepšiu v priľahlom Vesmíre, takže problém nebol, jedine v trošku hlbších basoch, ktoré prebudinkali lenivčeka nemakančenka, princezničku spiacu na špinavom smradľavom matraci, ktorý zachytáva aj tie najslabšie zvuky v byte, tisícnásobne ich zosilní, rozvibruje sa a vyháňa jeho obyvateľku von z komnaty poriešiť pôvodcu všetkého zla. Že vraj, prepytujem, „Čo tu zasa vybľakuješ!!!“, samozrejme s krutoprísnym pohľadom neohrozeného pána domu a ochrancu práv všetkých zmrdov a hajzlíkov vyskytujúcich sa v celej galaxii. Ale jasánek, princeznička, … smradľavý rozpadajúci sa matraček zasa zavibroval a fujky fuj zobudil ťažko v spánku pracujúceho vzorového pracanta, ktorý produkuje aj počas nočnej siesty, odpútaný od tela a lietajúci po nebeských pracoviskách sem a tam. A ja ho zdržujem, … hanba mu, ukrižujte ho už konečne a … oprávnený a nami určený trest ho celkom určite neminie!

.   No a tak, ja som premiérom len tuto v tomto našom malom domácom Stvoreníčku, Bytečku, to významnejší a dôležitejší Premiéri by vedeli rozprávať svoje o štekajúcich psoch a karavánach idúcich ďalej.

.   Pekný a úspešný 7edembrový deň prajem!

 

P.S.   nemakačenko ≠ ne-makan-czeko, … aby sme si rozumeli, istý rozdiel tam predsa len je! Poniektorí Czecho by vám o tom veru vedeli rozprávať, plus zopár Slovákov, ktorí sú tu na robotu, rovnako tak dobre …

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Alternatíva pre Nemecko / AfD /

Najmenej od júna. Krajne pravicovej AfD klesajú preferencie, stále je však pred Scholzom

20.02.2024 23:29

V prípade, že by sa voľby konali v nedeľu, opozičná Kresťanskodemokratická únia (CDU/CSU) by získala 30 %.

charkov

Tri štvrtiny z USA, 16 % z Európy. Kimove rakety vraždiace na Ukrajine sú zo západných súčiastok

20.02.2024 22:56

Severná Kórea si západné komponenty pre svoje zbrane zaobstaráva napriek prísnym sankciám, následne ich používa Moskva.

protest farmárov, Poľsko

Nahnevaní poľskí roľníci v uliciach. Traktorista žiadal Putina: Urob poriadok s Ukrajinou i Bruselom. Vyšetruje ho polícia

20.02.2024 22:40

Poľskí roľníci pokračovali v protestoch proti dovozu ukrajinských potravín a politike Bruselu. Pomohli si aj kontroverzným plagátom.

Vladimir Kara-Murza

Kara-Murza tvrdí, že Navaľného dal zabiť Putin: Bol jeho osobným väzňom. Pripomenul 307 obetí z roku 1999

20.02.2024 22:14

Pomstychtivý, zbabelý, chamtivý starec zničí každého, v kom vidí ohrozenie svojej moci, napísal o Putinovi väznený politik.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1393720x
Priemerná čítanosť článkov: 4978x

Autor blogu