Založ si blog

Boris Koróni, hrdý novinár z B. Bystrice so sebaúctou a ozaj pevnou chrbtovou kosťou!

 

 

.   Toto naozaj nebude dlhý blog. Keď sa deje niečo podstatné, stačí len sledovať, komentáre sú úplne zbytočné. Takisto aj dnes. Pricestoval som do Banskej Bystrice na zdvorilostnú návštevu, cez plot som zamával na Borisa a on …

.   on na mňa, že mi vracia tých 500 €ur spred štvrť roka a rovnako tak aj kolegovych pět set poteší môj rozpočet. No, nespasí ma to, ale na pifčo bude …

.   Na začiatku Coróny som do Slobodného Vysielača priniesol tisícku, reku Otcom Zakladateľom za ich Bohumilú činnosť. Peťo Kršiak bol prekvapený, ale prijal ich s tým, že polka jemu a druhá Borisovi, ktorý nemohol, lebo práve vysielal.

. Potiaľ všetko O.K., zopár zdvorilostných medzináštev až po pamätné vysielanie Výročnej Relácie produkované v spolupráci s našimi Bratmi spoza rieky Moravy. Joj, bolo to také napínavé, mňa Boris nespoznal podľa hlasu a mne vnukol myšlienku sám Ďábel. Či nie? Bol to predsa len sám Najvyšší?

.   Som hnusný provokatér, ktorý ženie veci do krajnosti, aby sa dozvedel, kde tá pravda, Pravda naozaj je a kto jej naozaj slúži a kto len tak tliacha. Vravím Borisovi do vysielania, keď ma nespoznal, logické, je to len krátko a naozaj nevie, kto som a o čo mi ide. No presne o toto. Dozvedieť sa, kto za koho kope a či je dotyčný predajná štetka alebo výrazná Osobnosť pevného charakteru. Nuž, zvážte sami, po mojej provokačnej poznámke „Ty ma poznáš len vtedy, keď Ti niečo prinesiem!“ mohli nastať najrôznejšie scenáre, mnohý „novinár“ renomovaný, mainstreamový, či iného chudobného médiá by to prepočul, považoval za smrdiacu smrtiacu sebachválu darcu, prípadne si to vôbec nevšimol.

No Krása, Boris, naozaj Krása Nevídaná. On také peniaze s takými nejapnými poznámkami hoci aj rok po neberie, nesmie zobrať. Postavil by sa do radu predajných .uriev, ktoré za peniaze nie takmer, ale viac než všetko.

.   Komu česť, tomu Česť, ale týmto má Boris presvedčil úplne a už navždy. Díky Brácho, ja soM to všetkým hovoril a neverili mi. A aj tak sa nájdu mnohí, čo budú tvrdiť, že toto je na BorisovU objednávku. Presviedčať vás nebudem o ničom, je to čisto len a len na Vás.

.  ZA mňa je Slobodný Vysielač Morálnou Jednotkou medzi rádiami na Slovensku, hodno(t)u sledovania a podpory. Nech sa darí, Peťo aj Boris. Idem ja provokovať ďalej a iných. Nech vidíme, kto za koho kope.

 

 

.    Vďaka Ti, Pane, za toto všetko, som rád, šťastný až nadšený z týchto ľudí, a to nie sú zďaleka sami, sú ich stovky, tisíce, každým dňom ich rýchlo pribúda a je ich viac a viac, až strach pomyslieť.

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:11

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1440259x
Priemerná čítanosť článkov: 4932x

Autor blogu