Založ si blog

Boris Koróni, hrdý novinár z B. Bystrice so sebaúctou a ozaj pevnou chrbtovou kosťou!

 

 

.   Toto naozaj nebude dlhý blog. Keď sa deje niečo podstatné, stačí len sledovať, komentáre sú úplne zbytočné. Takisto aj dnes. Pricestoval som do Banskej Bystrice na zdvorilostnú návštevu, cez plot som zamával na Borisa a on …

.   on na mňa, že mi vracia tých 500 €ur spred štvrť roka a rovnako tak aj kolegovych pět set poteší môj rozpočet. No, nespasí ma to, ale na pifčo bude …

.   Na začiatku Coróny som do Slobodného Vysielača priniesol tisícku, reku Otcom Zakladateľom za ich Bohumilú činnosť. Peťo Kršiak bol prekvapený, ale prijal ich s tým, že polka jemu a druhá Borisovi, ktorý nemohol, lebo práve vysielal.

. Potiaľ všetko O.K., zopár zdvorilostných medzináštev až po pamätné vysielanie Výročnej Relácie produkované v spolupráci s našimi Bratmi spoza rieky Moravy. Joj, bolo to také napínavé, mňa Boris nespoznal podľa hlasu a mne vnukol myšlienku sám Ďábel. Či nie? Bol to predsa len sám Najvyšší?

.   Som hnusný provokatér, ktorý ženie veci do krajnosti, aby sa dozvedel, kde tá pravda, Pravda naozaj je a kto jej naozaj slúži a kto len tak tliacha. Vravím Borisovi do vysielania, keď ma nespoznal, logické, je to len krátko a naozaj nevie, kto som a o čo mi ide. No presne o toto. Dozvedieť sa, kto za koho kope a či je dotyčný predajná štetka alebo výrazná Osobnosť pevného charakteru. Nuž, zvážte sami, po mojej provokačnej poznámke „Ty ma poznáš len vtedy, keď Ti niečo prinesiem!“ mohli nastať najrôznejšie scenáre, mnohý „novinár“ renomovaný, mainstreamový, či iného chudobného médiá by to prepočul, považoval za smrdiacu smrtiacu sebachválu darcu, prípadne si to vôbec nevšimol.

No Krása, Boris, naozaj Krása Nevídaná. On také peniaze s takými nejapnými poznámkami hoci aj rok po neberie, nesmie zobrať. Postavil by sa do radu predajných .uriev, ktoré za peniaze nie takmer, ale viac než všetko.

.   Komu česť, tomu Česť, ale týmto má Boris presvedčil úplne a už navždy. Díky Brácho, ja soM to všetkým hovoril a neverili mi. A aj tak sa nájdu mnohí, čo budú tvrdiť, že toto je na BorisovU objednávku. Presviedčať vás nebudem o ničom, je to čisto len a len na Vás.

.  ZA mňa je Slobodný Vysielač Morálnou Jednotkou medzi rádiami na Slovensku, hodno(t)u sledovania a podpory. Nech sa darí, Peťo aj Boris. Idem ja provokovať ďalej a iných. Nech vidíme, kto za koho kope.

 

 

.    Vďaka Ti, Pane, za toto všetko, som rád, šťastný až nadšený z týchto ľudí, a to nie sú zďaleka sami, sú ich stovky, tisíce, každým dňom ich rýchlo pribúda a je ich viac a viac, až strach pomyslieť.

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

putin

100 a 45 dolárov. EÚ zastropovala ruské produkty z ropy

03.02.2023 20:05

Podľa návrhu by cenové stropy mali začať platiť od nedele 5. februára.

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352821x
Priemerná čítanosť článkov: 4832x

Autor blogu