Založ si blog

Vôbec nepotrebujeme Matovičovu vládu!

 

 

alebo Matovičova vláda do učebníc, to iste. Ale dôvod? Netreba ich!

 

 

Igor Matovič sa toť pre sedemnástimi týždňami postavil pre kamery a bohorovne, pozor, píšem to s malým „b“, lebo s Bohom sa nemôže porovnávať vôbec nik, … bohorovne a so sebavedomím, optimizmom A DRZOSŤOU jemu vlastnej vyhlásil, že chce, aby sa

jeho vláda dostala do učebníc ako tá najlepšia. https://www.ta3.com/clanok/1177714/matovic-chce-vladu-ktora-sa-dostane-do-ucebnic-ako-najlepsia.html

 

A to je vždy otázka, čo je to „to najlepšie“, Je to niečo, čo nám urobí najväčšiu radosť? Čo nám hodí najväčšie prachy? To, čo nasr. … dilo najväčšie množstvo našich nepriateľov? Je to vždy otázka kritéria, ktoré si zvolíme a potom aj vyhodnocujeme niečo ako to naj(lepšie).

.   Príklad. Stane sa nešťastie, niekto si zlomí nohu. Možno povie, že je to najhoršia udalosť v jeho živote, lebo … stratil prácu, výrazne samu znížili príjmy, aj kvôli tomu sa rozviedol, s deťmi sa smie stretávať kvôli podmienke a manželkiným známym právnikom len raz mesačne. Vynechám celý priebeh „medzi“, ale výsledkom celej tej „tragédie“ môže byť napríklad aj: nová úžasná práca snov, niečo, čo je zároveň koníček a aj skvelý zdroj príjmov, oveľa, o rád vyšší ako v tej nenávidenej prácu predtým,stretol úžasnú ženu, skromnú, zároveň náročnú, elegantnú, ktorá síce má drahé značkové veci, ale oblečie si aj tričko za dve eurá a kľudne vyjde v ňom von vysypať smeti, dokonca aj s ním do baru, keď má oblek, s deťmi si vytvorili nádherný vzťah a bývajú spolu oveľa častejšie ako počas prvého manželstva a padol už aj prvý návrh, priam prosba od dcérky, či by sa mohla k nemu nasťahovať, lebo s maminou to akosi škrípe poslednú dobu, To, čo malo byť fiasko a hanba na celý život, nakoniec vypálilo ako najúžasnejšia udalosť jeho života.

.   Takže poďme my porozmýšľať a skúsiť pochopiť, PREČO by sa mala vláda Igora Matoviča dostať do učebníc a kníh ako tá najlepšia. Vďaka skvelý odborníkom? Kvôli vzorovému potieraniu korupcie. Za znižovanie počtu ministerstiev a za kompetenciu ministeriek, ktoré pracujú presne vo svojom fachu a sú absolútne profíčky. Za okamžité odvolanie funkcie, kľudne aj ministra, za závažné prešľapy a fatálne chyby? No HA-HA-HA! Värímä a ešte aj dlhý čas väriť buďämä!

.   Tak teda? To vážne NAJLEPŠIA? Ale prepánajána ZA ČO?!? Sme schopní vymyslieť aspoň jedno kritérium, prípadne aj viac, v rámci ktorého by Igorova Partička dosiahla neoddiskutovateľné a nespochybniteľné prvenstvo na veky vekov a nikdy inak? Nuž, priam Sizyfovská úloha, na každý pokus niečo predložiť bude nasledovať relevantný dôkaz, prečo to vymyslené kritérium pokrivkáva až priamo kríva, … a na obe nohy a dosť výrazne. No tak teda čo?. Rezignujeme alebo predložíme naopak kritérium a relevantný, kvalitný dôkaz, že spĺňajúc podmienku, je vláda IM tou najlepšou nielen doteraz, ale aj  pre vzdialenú budúcnosť. No hotové sajens SCI-FI fikšan.

.   No poďme na to! Učiteľ Národov a mysliteľ Igor, teraz sa prosím nesmejte, myslím to naprosto vážne, sa rozhodol, že pôjde na všetko z opačného konca. Žiadne uhladené spôsoby, diplomacia, prvotriedne vzdelanie a kvalitné školy ako základ pre politickú kariéru. Chalan z ulice, odvedľa, „toto ucho“, „henten sopliak“, „takýto amatér, hochštapler a exhibicionista“ nám má vládnuť?!? … no to potěš koště! Nie, nie, nie, Igor nie je ani najlepší politik, ani najoblúbenejší, najskúsenejší, najvzdelanejší, najinteligentnejší. Igor je … proste IGOR! Samorast, plačko, fňukna, vyhovárač sa na všetko možné, divadelník, samožer, milujúci tatino a nemilosrdný zákerák, však Rado Pé? Igor je naprosto všetko! Igor je úžasným ZRKADLOM širokého diazepamu a sem tam aj diapazónu všakovakých ľudských vlastností, vynikajúcich až tých hviezdnych a, … teraz pozor, ŽIADNE ZLÉ NEMÁ! On to na nás a častokrát aj sám na seba iba hrá! Všetky tie temné zákutia ľudskej duše, to nie je on, to len akože! On je „len“ DOKONALÝ HEREC, ktorý nám predvádza na parlamentných a teraz aj vládnych doskách znamenajúcich svet neopakovateľné, nezabudnuteľné, Oskarovské divadlo, kino, reality show, tragédiu, komédiu, spevohru aj trávnicu. Zadara! Teda, no, pár miliárd to stojí, ale zasa, … KTO TO MÁ?!? Kto iný pachohybskozbojníkovský nechá na sebe lámať palicu a ešte úctivo a ponížene za spôsobené radosti a slasti poďakuje? No predsa Slovač! Kto nechá porozkrádať neuveriteľné majetky, ale nestrká nikoho do basy a aj tak si žije nádherný život? No Slovač! Kto vkuse hundre, sťažuje sa aj si a pritom má doma najbezpečnejší štát na Zemeguli, najkrajšie dievčatá, najmilšie babičky, najkrajšiu prírodu a najúžasnejšiu prezidentku? Sa zvykol hovoriť taký sprostý vtip á la komunistické, že ktorý národ je najtolerantnejší na svete? No Slováci, premiér buzerant (neviem, vraj, kľudne to môže byť JPP), predseda parlamentu mentálne postihnutý (kravina, tipujem ho minimálne na 125, v Slobodnom Vysielači ho nestresovali a hviezdil) a prezidentka žena (bingo, pravda, I LOVE YOU, ŽUŽA, si proste žužu žúžo).

.   Igor s celou jeho partiou nám naprosto jasne dokazujú, že nech je tam akákoľvek vláda po tých predchádzajúcich, akákoľvek katastrofa po tých predchádzajúcich, akíkoľvek farizeji a sráčisidohuby po tých predchádzajúcich, MY TO CELKOM URČITE PREŽIJEME! My sme pupok sveta, my sme koruna ľudstva, my sme Národ Holubice, národ Slova, … SLOVAKIA. Slovák i ja! To je túžobné zvolanie každého, kto Slovákom zatiaľ nie je. Sme mierumilovní aj odhodlaní na život a na smrť, láskaví aj nemilosrdní, štedrí aj najväčší skupáni na svete. Lebo … IT DEPENDS, to záleži, KU KOMU! Dáme aj to posledné alebo ani zrnko soli. Lebo veď keď si niekto nezaslúži, prečo by ho mal mať. Príde staronový premiér Peter Pellegrini, Igor z toho žiadnu tragédiu robiť nebude, dokonca bude ochotný spolupracovať. Nakoniec to všetko skončí tak, že najväčší profíci zo všetkých strán, nevídali aj od Kotlebovcov jeden, utvoria Vládu Národného Porozumenia, prestanú zvady a hádky a začne mierová spolupráca. Lebo inak sa už nebude dať.

 

Krásny, nezabudnuteľný a úspešný JÚL, plný prekvapení, Lásky, Šťastia, Zdravia a peňazí vám prajem, tých posledných čo najmenej a tých prvých troch čo najviac a tie posledné prídu akosi automaticky, naopak určite nie.

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Pellegrini ako prvý obsadil všetky najvyššie posty. Palác je vrcholom jeho kariéry. Začínal ako poslanecký asistent, aká bola jeho cesta?

15.06.2024 13:10

Prešiel si viacerými funkciami a ako prvý obsadil všetky tri najvyššie posty. Zároveň jeho inauguráciou získa prvýkrát v histórii všetky funkcie vládna koalícia.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Inauguračný prejav prezidenta SR Petra Pellegriniho

15.06.2024 12:45

Prinášame vám znenie inauguračného prejavu prezidenta SR.

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

ONLINE: Slovensko má šiesteho prezidenta. Pellegrini: Múr pokropený krvou musíme zbúrať. Sme jedno Slovensko

15.06.2024 10:00, aktualizované: 13:45

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1435152x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu