Založ si blog

Vôbec nepotrebujeme Matovičovu vládu!

 

 

alebo Matovičova vláda do učebníc, to iste. Ale dôvod? Netreba ich!

 

 

Igor Matovič sa toť pre sedemnástimi týždňami postavil pre kamery a bohorovne, pozor, píšem to s malým „b“, lebo s Bohom sa nemôže porovnávať vôbec nik, … bohorovne a so sebavedomím, optimizmom A DRZOSŤOU jemu vlastnej vyhlásil, že chce, aby sa

jeho vláda dostala do učebníc ako tá najlepšia. https://www.ta3.com/clanok/1177714/matovic-chce-vladu-ktora-sa-dostane-do-ucebnic-ako-najlepsia.html

 

A to je vždy otázka, čo je to „to najlepšie“, Je to niečo, čo nám urobí najväčšiu radosť? Čo nám hodí najväčšie prachy? To, čo nasr. … dilo najväčšie množstvo našich nepriateľov? Je to vždy otázka kritéria, ktoré si zvolíme a potom aj vyhodnocujeme niečo ako to naj(lepšie).

.   Príklad. Stane sa nešťastie, niekto si zlomí nohu. Možno povie, že je to najhoršia udalosť v jeho živote, lebo … stratil prácu, výrazne samu znížili príjmy, aj kvôli tomu sa rozviedol, s deťmi sa smie stretávať kvôli podmienke a manželkiným známym právnikom len raz mesačne. Vynechám celý priebeh „medzi“, ale výsledkom celej tej „tragédie“ môže byť napríklad aj: nová úžasná práca snov, niečo, čo je zároveň koníček a aj skvelý zdroj príjmov, oveľa, o rád vyšší ako v tej nenávidenej prácu predtým,stretol úžasnú ženu, skromnú, zároveň náročnú, elegantnú, ktorá síce má drahé značkové veci, ale oblečie si aj tričko za dve eurá a kľudne vyjde v ňom von vysypať smeti, dokonca aj s ním do baru, keď má oblek, s deťmi si vytvorili nádherný vzťah a bývajú spolu oveľa častejšie ako počas prvého manželstva a padol už aj prvý návrh, priam prosba od dcérky, či by sa mohla k nemu nasťahovať, lebo s maminou to akosi škrípe poslednú dobu, To, čo malo byť fiasko a hanba na celý život, nakoniec vypálilo ako najúžasnejšia udalosť jeho života.

.   Takže poďme my porozmýšľať a skúsiť pochopiť, PREČO by sa mala vláda Igora Matoviča dostať do učebníc a kníh ako tá najlepšia. Vďaka skvelý odborníkom? Kvôli vzorovému potieraniu korupcie. Za znižovanie počtu ministerstiev a za kompetenciu ministeriek, ktoré pracujú presne vo svojom fachu a sú absolútne profíčky. Za okamžité odvolanie funkcie, kľudne aj ministra, za závažné prešľapy a fatálne chyby? No HA-HA-HA! Värímä a ešte aj dlhý čas väriť buďämä!

.   Tak teda? To vážne NAJLEPŠIA? Ale prepánajána ZA ČO?!? Sme schopní vymyslieť aspoň jedno kritérium, prípadne aj viac, v rámci ktorého by Igorova Partička dosiahla neoddiskutovateľné a nespochybniteľné prvenstvo na veky vekov a nikdy inak? Nuž, priam Sizyfovská úloha, na každý pokus niečo predložiť bude nasledovať relevantný dôkaz, prečo to vymyslené kritérium pokrivkáva až priamo kríva, … a na obe nohy a dosť výrazne. No tak teda čo?. Rezignujeme alebo predložíme naopak kritérium a relevantný, kvalitný dôkaz, že spĺňajúc podmienku, je vláda IM tou najlepšou nielen doteraz, ale aj  pre vzdialenú budúcnosť. No hotové sajens SCI-FI fikšan.

.   No poďme na to! Učiteľ Národov a mysliteľ Igor, teraz sa prosím nesmejte, myslím to naprosto vážne, sa rozhodol, že pôjde na všetko z opačného konca. Žiadne uhladené spôsoby, diplomacia, prvotriedne vzdelanie a kvalitné školy ako základ pre politickú kariéru. Chalan z ulice, odvedľa, „toto ucho“, „henten sopliak“, „takýto amatér, hochštapler a exhibicionista“ nám má vládnuť?!? … no to potěš koště! Nie, nie, nie, Igor nie je ani najlepší politik, ani najoblúbenejší, najskúsenejší, najvzdelanejší, najinteligentnejší. Igor je … proste IGOR! Samorast, plačko, fňukna, vyhovárač sa na všetko možné, divadelník, samožer, milujúci tatino a nemilosrdný zákerák, však Rado Pé? Igor je naprosto všetko! Igor je úžasným ZRKADLOM širokého diazepamu a sem tam aj diapazónu všakovakých ľudských vlastností, vynikajúcich až tých hviezdnych a, … teraz pozor, ŽIADNE ZLÉ NEMÁ! On to na nás a častokrát aj sám na seba iba hrá! Všetky tie temné zákutia ľudskej duše, to nie je on, to len akože! On je „len“ DOKONALÝ HEREC, ktorý nám predvádza na parlamentných a teraz aj vládnych doskách znamenajúcich svet neopakovateľné, nezabudnuteľné, Oskarovské divadlo, kino, reality show, tragédiu, komédiu, spevohru aj trávnicu. Zadara! Teda, no, pár miliárd to stojí, ale zasa, … KTO TO MÁ?!? Kto iný pachohybskozbojníkovský nechá na sebe lámať palicu a ešte úctivo a ponížene za spôsobené radosti a slasti poďakuje? No predsa Slovač! Kto nechá porozkrádať neuveriteľné majetky, ale nestrká nikoho do basy a aj tak si žije nádherný život? No Slovač! Kto vkuse hundre, sťažuje sa aj si a pritom má doma najbezpečnejší štát na Zemeguli, najkrajšie dievčatá, najmilšie babičky, najkrajšiu prírodu a najúžasnejšiu prezidentku? Sa zvykol hovoriť taký sprostý vtip á la komunistické, že ktorý národ je najtolerantnejší na svete? No Slováci, premiér buzerant (neviem, vraj, kľudne to môže byť JPP), predseda parlamentu mentálne postihnutý (kravina, tipujem ho minimálne na 125, v Slobodnom Vysielači ho nestresovali a hviezdil) a prezidentka žena (bingo, pravda, I LOVE YOU, ŽUŽA, si proste žužu žúžo).

.   Igor s celou jeho partiou nám naprosto jasne dokazujú, že nech je tam akákoľvek vláda po tých predchádzajúcich, akákoľvek katastrofa po tých predchádzajúcich, akíkoľvek farizeji a sráčisidohuby po tých predchádzajúcich, MY TO CELKOM URČITE PREŽIJEME! My sme pupok sveta, my sme koruna ľudstva, my sme Národ Holubice, národ Slova, … SLOVAKIA. Slovák i ja! To je túžobné zvolanie každého, kto Slovákom zatiaľ nie je. Sme mierumilovní aj odhodlaní na život a na smrť, láskaví aj nemilosrdní, štedrí aj najväčší skupáni na svete. Lebo … IT DEPENDS, to záleži, KU KOMU! Dáme aj to posledné alebo ani zrnko soli. Lebo veď keď si niekto nezaslúži, prečo by ho mal mať. Príde staronový premiér Peter Pellegrini, Igor z toho žiadnu tragédiu robiť nebude, dokonca bude ochotný spolupracovať. Nakoniec to všetko skončí tak, že najväčší profíci zo všetkých strán, nevídali aj od Kotlebovcov jeden, utvoria Vládu Národného Porozumenia, prestanú zvady a hádky a začne mierová spolupráca. Lebo inak sa už nebude dať.

 

Krásny, nezabudnuteľný a úspešný JÚL, plný prekvapení, Lásky, Šťastia, Zdravia a peňazí vám prajem, tých posledných čo najmenej a tých prvých troch čo najviac a tie posledné prídu akosi automaticky, naopak určite nie.

 

 

Muža choroby a nákazy, Ženy zdravoby a nápravy! Či naopak?

06.08.2020

. Tak mi napadli Hugolínove, zdravím, Dáška Piačekovie, René mládenca príhoďi a skúsenosti. Reku že či aj ťí naši (ľudia, obyčajní aj neobyčajní) niečo také majú. Že či! Jasné, že majú! Igor poťažmo chaloši samé zloby, Zuza a toť ďiofky len a len DOBROBY, ako inak! Všetko zvalíme na chlapcov, dievčatká musia ostať tie krásne, pekné, voňavé, [...]

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

26.07.2020

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú! . Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie [...]

„A vy všetci žeriete seno“, vraví Lipšic!

23.07.2020

. … že vraj: „Motív mohla mať iba jedna jediná osoba. Je ňou Marian Kočner„ To vari len súdruh Lipšic nemyslia naprosto vážne! To takí „priatelia“ doktora Fica, tí nemali absolútne ani ten najmenší dôvod odstavovať Roba Fica!?! Vymyslieť to celé tak, aby to na Kočnera nielen pasovalo, ale aj celé podozrenie padlo jedine [...]

Joie Biden

V tandeme s Bidenom bude v USA kandidovať senátorka Kamala Harrisová

11.08.2020 23:08

V prípade Bidenovho volebného víťazstva by sa Harrisová stala americkou viceprezidentkou.

Rusko, zástava, vlajka

Rusi zneužili slovenské víza. Museli odísť

11.08.2020 22:30

Trojica Rusov s rodinami podľa agentúry RIA - Novosti opustila Slovensko. Moskva odkázala, že bude postupovať recipročne.

Covid-19

Pandemický plán počíta s viacerými fázami, Slovensko sa nachádza v prvej

11.08.2020 22:17

Pandemická komisia navrhuje zvolať epidemiologické konzílium, ktoré bude jej poradným orgánom.

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 241
Celková čítanosť: 1073952x
Priemerná čítanosť článkov: 4456x

Autor blogu