Založ si blog

Igor ide čistiť SK od plagiátorov! Odstupuje?

 

 

.   Niežeby som chcel takto zrána v Nedeľu nejako priveľmi provokovať, vyrývať, byť nepríjemný, až impertinentný, ale …, aby som bol presný a dajme tomu, skúsme českou Wikipedii: Plagiát je umělecké nebo vědecké (…) dílo, jež někdo jiný než skutečný autor neprávem vydává za své. Taková činnost se nazývá plagiátorství nebo plagiace.

 

.   Jedna vec je hrať sa na magistra, bakalára, docenta, profesora, kohokoľvek, to sú veci zábavné, povšimnutiahodné, zavrhnutiahodné, nebezpečné, … a až vedúce do basy. Potiaľ v poriadku. Ale položme si potom kardinálnu otázku:

 

A ČO S TÝMI, ČO SA HRAJÚ NA PREMIÉROV A NA VLÁDU?!?

AK SÚ NESCHOPNÍ, VYSOKO AMATÉRSKI A ŠKODIA?

JE TO LEN ORGANIZOVANÉ TRESTNÉ SKUPINKOVANIE?

ALEBO ROVNO VLASTIZRADA, PO KTOREJ NASLEDUJE …

 

Jozef Té by vedel rozprávať, … keby ne/bol býval zradil vlasť

a keby bol na tomto svete. Alebo? Nebol zradcom, bol?!?

 

 

 

 

.   (tento záverečný nedeľný minidoplnoček bol uverejnený trošíčka neskôr, medzi siedmou a ôsmou rannou, to len na upresnenie kvôli prvému diskusnému príspevku, s ktorým by som inak v plnej miere naprosto súhlasil, čo sa týka postoja ku môjmu textu doteraz a ktorý vyznieva trošíčka inak v kontexte s celým súčasným textom… a zároveň tak troška korešponduje s predchádzajúcim blogom o manželke politika)

 

 

.   no a týmto žijú v súčasnosti slovenské luhy a háje, ZLÍ sú ONI, tí DOBRÍ, to sme predsa MY! Nie a NIE sa to národ Holubičí naučiť, prijať to za svoje, mať to v krvi, v srdci, … tamto sú len zrkadlá, krivé a … a aj čisté sťa Ľalia, Oko Dieťaťa Jezuliatka a my sa v nich deň čo deň pozorujeme, hodnotíme, vzhliadame sa vo svojich Vzoroch a tak strašne nám vadia chyby tamtých, ako ich nazvať, nenapadá mi to odporné, hnusné slovo … NÁS!

 

KRÁSNU, POŽEHNANÚ NEDEĽU prajem, moji nádherní KRASOĽUDKOVIA 🙂

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

putin

100 a 45 dolárov. EÚ zastropovala ruské produkty z ropy

03.02.2023 20:05

Podľa návrhu by cenové stropy mali začať platiť od nedele 5. februára.

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352844x
Priemerná čítanosť článkov: 4832x

Autor blogu