Založ si blog

Igor ide čistiť SK od plagiátorov! Odstupuje?

 

 

.   Niežeby som chcel takto zrána v Nedeľu nejako priveľmi provokovať, vyrývať, byť nepríjemný, až impertinentný, ale …, aby som bol presný a dajme tomu, skúsme českou Wikipedii: Plagiát je umělecké nebo vědecké (…) dílo, jež někdo jiný než skutečný autor neprávem vydává za své. Taková činnost se nazývá plagiátorství nebo plagiace.

 

.   Jedna vec je hrať sa na magistra, bakalára, docenta, profesora, kohokoľvek, to sú veci zábavné, povšimnutiahodné, zavrhnutiahodné, nebezpečné, … a až vedúce do basy. Potiaľ v poriadku. Ale položme si potom kardinálnu otázku:

 

A ČO S TÝMI, ČO SA HRAJÚ NA PREMIÉROV A NA VLÁDU?!?

AK SÚ NESCHOPNÍ, VYSOKO AMATÉRSKI A ŠKODIA?

JE TO LEN ORGANIZOVANÉ TRESTNÉ SKUPINKOVANIE?

ALEBO ROVNO VLASTIZRADA, PO KTOREJ NASLEDUJE …

 

Jozef Té by vedel rozprávať, … keby ne/bol býval zradil vlasť

a keby bol na tomto svete. Alebo? Nebol zradcom, bol?!?

 

 

 

 

.   (tento záverečný nedeľný minidoplnoček bol uverejnený trošíčka neskôr, medzi siedmou a ôsmou rannou, to len na upresnenie kvôli prvému diskusnému príspevku, s ktorým by som inak v plnej miere naprosto súhlasil, čo sa týka postoja ku môjmu textu doteraz a ktorý vyznieva trošíčka inak v kontexte s celým súčasným textom… a zároveň tak troška korešponduje s predchádzajúcim blogom o manželke politika)

 

 

.   no a týmto žijú v súčasnosti slovenské luhy a háje, ZLÍ sú ONI, tí DOBRÍ, to sme predsa MY! Nie a NIE sa to národ Holubičí naučiť, prijať to za svoje, mať to v krvi, v srdci, … tamto sú len zrkadlá, krivé a … a aj čisté sťa Ľalia, Oko Dieťaťa Jezuliatka a my sa v nich deň čo deň pozorujeme, hodnotíme, vzhliadame sa vo svojich Vzoroch a tak strašne nám vadia chyby tamtých, ako ich nazvať, nenapadá mi to odporné, hnusné slovo … NÁS!

 

KRÁSNU, POŽEHNANÚ NEDEĽU prajem, moji nádherní KRASOĽUDKOVIA 🙂

 

 

Muža choroby a nákazy, Ženy zdravoby a nápravy! Či naopak?

06.08.2020

. Tak mi napadli Hugolínove, zdravím, Dáška Piačekovie, René mládenca príhoďi a skúsenosti. Reku že či aj ťí naši (ľudia, obyčajní aj neobyčajní) niečo také majú. Že či! Jasné, že majú! Igor poťažmo chaloši samé zloby, Zuza a toť ďiofky len a len DOBROBY, ako inak! Všetko zvalíme na chlapcov, dievčatká musia ostať tie krásne, pekné, voňavé, [...]

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

26.07.2020

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú! . Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie [...]

„A vy všetci žeriete seno“, vraví Lipšic!

23.07.2020

. … že vraj: „Motív mohla mať iba jedna jediná osoba. Je ňou Marian Kočner„ To vari len súdruh Lipšic nemyslia naprosto vážne! To takí „priatelia“ doktora Fica, tí nemali absolútne ani ten najmenší dôvod odstavovať Roba Fica!?! Vymyslieť to celé tak, aby to na Kočnera nielen pasovalo, ale aj celé podozrenie padlo jedine [...]

Joie Biden

V tandeme s Bidenom bude v USA kandidovať senátorka Kamala Harrisová

11.08.2020 23:08

V prípade Bidenovho volebného víťazstva by sa Harrisová stala americkou viceprezidentkou.

Rusko, zástava, vlajka

Rusi zneužili slovenské víza. Museli odísť

11.08.2020 22:30

Trojica Rusov s rodinami podľa agentúry RIA - Novosti opustila Slovensko. Moskva odkázala, že bude postupovať recipročne.

Covid-19

Pandemický plán počíta s viacerými fázami, Slovensko sa nachádza v prvej

11.08.2020 22:17

Pandemická komisia navrhuje zvolať epidemiologické konzílium, ktoré bude jej poradným orgánom.

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 241
Celková čítanosť: 1073955x
Priemerná čítanosť článkov: 4456x

Autor blogu