Založ si blog

Igor ide čistiť SK od plagiátorov! Odstupuje?

 

 

.   Niežeby som chcel takto zrána v Nedeľu nejako priveľmi provokovať, vyrývať, byť nepríjemný, až impertinentný, ale …, aby som bol presný a dajme tomu, skúsme českou Wikipedii: Plagiát je umělecké nebo vědecké (…) dílo, jež někdo jiný než skutečný autor neprávem vydává za své. Taková činnost se nazývá plagiátorství nebo plagiace.

 

.   Jedna vec je hrať sa na magistra, bakalára, docenta, profesora, kohokoľvek, to sú veci zábavné, povšimnutiahodné, zavrhnutiahodné, nebezpečné, … a až vedúce do basy. Potiaľ v poriadku. Ale položme si potom kardinálnu otázku:

 

A ČO S TÝMI, ČO SA HRAJÚ NA PREMIÉROV A NA VLÁDU?!?

AK SÚ NESCHOPNÍ, VYSOKO AMATÉRSKI A ŠKODIA?

JE TO LEN ORGANIZOVANÉ TRESTNÉ SKUPINKOVANIE?

ALEBO ROVNO VLASTIZRADA, PO KTOREJ NASLEDUJE …

 

Jozef Té by vedel rozprávať, … keby ne/bol býval zradil vlasť

a keby bol na tomto svete. Alebo? Nebol zradcom, bol?!?

 

 

 

 

.   (tento záverečný nedeľný minidoplnoček bol uverejnený trošíčka neskôr, medzi siedmou a ôsmou rannou, to len na upresnenie kvôli prvému diskusnému príspevku, s ktorým by som inak v plnej miere naprosto súhlasil, čo sa týka postoja ku môjmu textu doteraz a ktorý vyznieva trošíčka inak v kontexte s celým súčasným textom… a zároveň tak troška korešponduje s predchádzajúcim blogom o manželke politika)

 

 

.   no a týmto žijú v súčasnosti slovenské luhy a háje, ZLÍ sú ONI, tí DOBRÍ, to sme predsa MY! Nie a NIE sa to národ Holubičí naučiť, prijať to za svoje, mať to v krvi, v srdci, … tamto sú len zrkadlá, krivé a … a aj čisté sťa Ľalia, Oko Dieťaťa Jezuliatka a my sa v nich deň čo deň pozorujeme, hodnotíme, vzhliadame sa vo svojich Vzoroch a tak strašne nám vadia chyby tamtých, ako ich nazvať, nenapadá mi to odporné, hnusné slovo … NÁS!

 

KRÁSNU, POŽEHNANÚ NEDEĽU prajem, moji nádherní KRASOĽUDKOVIA 🙂

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

ZDRAVOTN?CTVO: Poliklinika Tehelná

Bratislavské Nové Mesto požaduje zrušenie súťaže na predaj Polikliniky Tehelná

30.09.2022 12:22

Kusý poznamenal, že poliklinika je spádovým zariadením pre viac než 20-tisíc ľudí a je podľa neho dôležité, aby sa zachovala v súčasnej podobe.

Prešov, výbuch plynu

Polícia potvrdila zastavenie stíhania v súvislosti s asanáciou bytovky v Prešove

30.09.2022 12:15

V decembri 2019 došlo v Prešove k výbuchu plynu v bytovom dome a k následnému požiaru. Tragédia si vyžiadala životy ôsmich ľudí.

SR Košice UNLP nemocnica ilustračná snímka KEX

INESS: V prípade výpovedí 1900 lekárov sa kvalita zdravotnej starostlivosti zníži

30.09.2022 11:48

Lekárske odborové združenie informovalo, že výpovede podá minimálne 1948 lekárov.

NBÚ

NBÚ od októbra nemôže blokovať škodlivý obsah, nový zákon sa prijať nestihol

30.09.2022 10:44

Cieľom bolo zabrániť šíreniu dezinformácií a iného škodlivého obsahu na internete.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1338993x
Priemerná čítanosť článkov: 4782x

Autor blogu