Založ si blog

Vero Remi a iní naši „Naši Ľudia“. Aj Sulík?

 

 

.   Keby si bol býval dovolil urobiť niečo len trošíčka podobné, zďaleka nie plnú verziu/parádu, niekto z ministrov vlády Petra Pellegriniho, či dokonca Róberta Fica, spustila by sa na Slovensku taká mediálna mašinéria, že nechvalne preslávené päťdesiate roky by sa v porovnaní s ňou stali len detským džavotom a oblažujúcim vánkom pred búrkou.

.   Aké by boli bývali reakcie vtedajších opozičných na čele práve so súčasným premiérom?!? Odvolať do minúty priamo Ficom, odvolať parlamentom, odvolať akokoľvek, len aby tam už dotyčný človek nebol. No ale aj keby, bolo by to zárukou niečoho lepšieho? Sotva, … prašť jako uhoď, jeden za osemnásť, druhý za dvadsať bez dvoch. Ale … divadlo musí byť, volič skutočný aj potenciálny musí byť uistený, že bude o neho postarané v najlepšej možnej miere a bude sa mať po zvyšok života ako v bavlnke.

 

.   No a prenesme sa veľkým oblúkom do dnešnej reality. Veronika oné, no, toto, ehm, jáj, … chybička se vloudila, to níííííč, to sa stane aj v najlepších rodinách, predsa nemôžete chcieť, dokonca ani tí najväčší odporcovia, aby bolo všetko dokonalé a ŤIP ŤOP, nebuďme zasa malicherní a úzkoprsí, troška veľkorysosti a zhovievavosti by to predsa len chcelo! No to možno aj áno, keby … Keby Vero Remi bola nováčikom/nováčičkou, čistým nepopísaným listom, anjelom z nebies práve prileteným. No to ona nie je … ale vlastne počkať! Naozaj nie? No keby ste sa spýtali môjho spolužiaka Milana K., zo základky, ten ju aspoň toť nedávno mal na piedestáli dosť vysoko!

.   A sme doma, nie sú naši ľudia ako naši ľudia. Lebo niektorí naši sú ich a iní zasa naši NAŠI !!! A to je sakra ROZDIEL! Vero z našich „ZA ĽUDÍ“ NAŠICH ĽUDÍ, TO JE ÚPLNE INÉ KAFE ako nejaký hlúpučký tamten onen XY, ten sa s Vasilisou Premúdrou porovnávať nedá, a to ešte stále nie sme pri Veronike. Tam aj Vasilisina Premúdrosť bledne závisťou. Vero má totižto protekciu! Po slovensky ochranu. Nie ochranku, tú možno, ale OCHRANU! Na najvyšších miestach!!! To už možno ani nie u nás, ale … joj, to asi nemôžem. Po anglicky z Harryho Pottera poznáte také, že HE WHO MUST NOT BE NAMED … ten, ktorého meno/á sa nesmie/ú vyslovovať!

.   No a teda Igor NESMIE vyhodiť Vero, lebo zo štyroch by boli, ak dobre počítam, už len traja, navyše Vero sa síce tvári ako Pravá ruka Andyho, ale momentálne je skôr hlavou organizovanej zl…….ej sk….y, … čo to tu zasa pletiem, neorganizovanej dobročinnej, na Dobrého Anjela nadväzujúcej Strany, ktorá Slovači zabezpečí Zajtrajšky svetlejšie než Svetlé, žiarivejšie než Žiarivé, Nebeský Raj bude len odrazom toho Pozemského!

.   No a z troch by už boli veľmi poľahúčky dvaja, veď sa zasa netvárme, že taký starý harcovník ako je Rišo S. je nadšený, ako mu to KUKÚČATKO vyrastené v jeho vlastnom hniezdočku vyfúklo spod nosa Jeho Vlastnú Premiérsku stoličku a pred štyrmi rokmi odpudilo Bélu Bugára ku Robovi Ficovi a znemožnilo na dlhé veky Rada Procházku. A Riškovi sa okrem balónika mohutne cnie aj po zašlej sláve mača a alfa samca, a to teraz celkom dobre nejde. Takže lákadiel by bolo priveľa, snád rovno aj to vytúžené Kreslo!

.   Pár mesiacov dozadu pred Počiatkovou vilou veľký HUSŤÁK, posledné dni to nejako zredlo. CHJO, jak pravil klasik. Totižto, ono má všetko svoj čas. A Národ Slovenský bude musieť už raz a navždy konečne pochopiť, že … pomôž si, Národ, pomáhajte každý, každá svojim blízkym i vzdialeným, dokonca aj úplne cudzím, predovšetkým takým, čo to potrebujú a zaslúžia si to … a … aj PánBoh ti pomôže! Tým, že ti počas tvojho pomáhania bude posielať jednak tých, čo pomoc potrebujú a celkom určite ANJELOV a ANJELKY v ľudskom rúchu, čo dokážu pomôcť tebe samému, samej. Hoci aj „IBA“ krásnym úsmevom a čistou, nefalšovanou radosťou v tvári.

 

LEBO NAD NE NAOZAJ NIET! VĎAKA, PANE, ZA NE …

 

 

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

Antisemiti, či záchranci Izraela? VŠ v USA vrú.

27.04.2024

Zachránia študent-i/-ky v USA Izrael pred jeho vlastnou mocou? . Snáď sa tu skôr natíska otázka, či tie početné protesty na amerických vysokých školách pomôžu k záchrane tisíciek obyvateľov Gazy pred smrťou kvôli ďalšiemu bombardovaniu a vojenským akciám Izraelských silových zložiek, pred utrpením detí, žien, starcov, zranených, na ktoré [...]

Skvelý ťah Markízy : debata Banáš vs. Kňažko

15.04.2024

. A že vraj to nejde! Neštekať po sebe, neurážať jeden druhého, nevidieť v tom druhom temného služobníka samotného Lucifera. No nádhera, páni – obaja vekom nad 75 rokov – zjavne nepotrebujúci držať sa hesla, že „Čím hlasnejšie a dlhšie na súpera z opačného tábora kričím, tým mám väčšiu a údernejšiu Pravdu“. Toto by mali [...]

Rishi Sunak

Britské parlamentné voľby sa uskutočnia 4. júla, oznámil Sunak

22.05.2024 19:20

Ak by zvíťazili labouristi, Británia by mala šesť premiérov za osem rokov – prvýkrát od 30. rokov 19. storočia.

vysoký krvný tlak

Slováci zomierajú zbytočne predčasne, na preventívne prehliadky však nechodia. Ako to zmeniť?

22.05.2024 18:55

Na prevencii šetrí aj štát. Nedáva to zmysel, tvrdia odborníci.

výrub stromov

Postupy pri výrube drevín sa zjednodušia

22.05.2024 18:45, aktualizované: 19:26

Poslanci parlamentu v stredu schválili novelu zákona o ochrane prírody a krajiny, ktorú prijímali v skrátenom legislatívnom konaní.

známky, Pellegrinini

V Česku začali tlačiť Pellegriniho prezidentské známky. V pláne je aj autogramiáda

22.05.2024 18:00

Známka má netypický tvar. Bude mať hodnotu jedno euro.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 290
Celková čítanosť: 1430434x
Priemerná čítanosť článkov: 4933x

Autor blogu