Založ si blog

Matovič jasne najlepší premiér SR, musí uznať aj Pellegrini! Dôkaz:

 

 

.   Ak niečomu milá Slovač rozumie naprosto dokonale, tak celkom určite je to forrestogumpovčina, takže: „Peťo, Igor je náš úplne najviac najlepší premiér celej histórie Slovenskej republiky od jej vzniku“. Znie to síce ako troška odvážne tvrdenie, … a mnohí povedia, že sa jeho autor, nech je to ktokoľvek, načisto pomiatol a potrebuje rovnako ako nový premiér nevyhnutne čo najskôr využiť špecialistov z odboru … počkať, nie o tomto som chcel.

 

.   Ale vážne, ak niečo tento národ holubičí, národ Holubice, potrebuje, tak je to predovšetkým dozvedieť sa o sebe, aký je. Akí sme. Aký som. Aká som. A Igor, najlepší herec medzi politikmi, najlepší politik medzi hercami, je absolútny profík vo výučbe poznania samého seba. A ešte aj nenapodobiteľný majster vo vyzdvihovaní dobrých vlastností druhých. Ale ide nato veľmi prešibane a rafinovane. No lebo keby narovinu povedal napr. o Pellem, čo všetko dobré urobil pre Slovač, všetci si budú po tých rokoch myslieť, že chce byť za dobrého a ňuňavého a vtiera sa do priazne voličov Smeru a aj samotného Pelleho. Nie, Igor si ide svoje a používa najsamosvedčenejšiu, sofistikovane vyšperkovanú metódu. Predstavte si, že máte opísať pred vami stojacu naprosto dokonalú, nádhernú modelku, pre mužov ženu snov, pre ženy ženu ich nočných môr, ktorá bez najmenších problémov kradne pozornosť, pohľady a najmä myseľ a srdce ich milovaných polovičiek. Vzletné opisy a kvetnaté slová dnes už nefungujú. Treba šokovať. Vedieť upozorniť a upriamiť pozornosť na to, čo hovorím a o kom hovorím. A tu je to veľké odhalenie … načim robiť to štýlom: „Vidíte tú ohavu? Hnusoba hnusná, potiahnite nosom, ako smrdí, niečo tak nechutné a odporné sa len tak nevidí!“ … a tak ďalej, a tak ďalej, čím viac rozporu s realitou, tým viac úsmevov na tvári poslucháčov a divákov a vidákov, lebo divák sa len díva, ale vidák aj vidí! … všetkým je naprosto jasné, že „kritik“ vlastne krásku chváli a vynáša do nebies, je ňou očarený a do nej zbláznený. Igor túto taktiku požíval najprv nevedome, ale poslednú dobu si začal uvedomovať, že Pelleho a spol. vlastne chváli a vyzdvihuje dobré skutky jeho a jeho vlády, tak na chvíľočku zbrzdil, lebo veď … naháňa tým politické body súperovi a odoberá sebe. Na chvíľu sa stal sebcom, ale veľmi rýchlo to už včera napravil. „Vinní nie sú Cigáni! Vinný je cigáň Pellegrini!“ Zabudnite, prosím, na klasické ponímanie videného a počutého a uvedomte si, že úlohu zatvorených divadiel prevzala na seba Národná rada. Nedali sa hercom prachy, ako toť zástupcovia kultúrnej obce žiadali, ale z tých, ktorým sa prachy dali a dajú, urobili hercov. Teda ešte raz: Igor chváli a vyzdvihuje, hoci naoko robí presný opak.

.    A ešte jednu, nemenej dôležitú vec robí, ak nie vôbec tú úplne najviac maximálne predovšetkým najdôležitejšiu. Toto sme proste my! Teda mnohí z nás … JA! Niečo, s prepáčením, poserkakám, a … po mojom odhalení okamžite neváham použiť môj najobľúbenejší prstíček ukazováčik, namieriť na vinníka a vysloviť to presvedčivé a mňa očisťujúce: „TO ON!!!“ Keby bol včera normálne povedal, že vznikli nejaké chybičky v komunikácii a pokúsia sa ich čo najskôr vyriešiť, nikto si nič ani len nevšimne. Nie! Veľký Učiteľ musí vyučovať konštantne, neustále a bez veľkých prestávok, pravidelne.

 

„Ja a robiť chyby? Neexistuje! Dokonalí také nerobia. A o tom, že JA dokonalý celkom nepochybne som, nikto nikdy čo i len na chvíľku nepochyboval!“

 

.   táto vetička že perfektne vystihuje e-go-ma-to-vi-ča? Možno, nechám na zváženie, ale celkom určite sa týka pomerne slušného množstva, teraz внимание, hlavne tých, ktorým toto na Matovičovi tak neskutočne lezie na nervy a najradšej by ho za to aj … nechám na výber. A viete, kedy to prestane robiť? Keď už nebude treba. Keď sa zbavím sebastredného dojmu, že ja, ja, ja všetko viem, pojedol som múdrosť sveta a nado mňa už nikoho niet. V najrôznejších obmenách máme po celom Slovensku tisíce a tisíce „Matovičíkov“, ale aj „Matovičov“ veľkého formátu a „Matovičiskov“ toho najväčšieho kalibru, majstrov sveta, galaxie a celého vesmíru v neomylnosti, vševedúcnosti, jedným slovom dokonalosti.

.   Kultúra zadarmo, vzdelávanie – univerzita tretieho a ďalších vekov zadarmo, lekár smiechom zadarmo, denne na obrazovke LIVE.

 

DOLCE VITA 🙂

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

žralok

Žralok ľudožrút sa správal abnormálne. Zviera teraz skúmajú. Čo viedlo k útoku v Hurgade?

09.06.2023 13:05

Predátora chytili potom, ako zaútočil na ruského občana v letovisku Hurgada na pobreží Červeného mora.

Joseph Wu, minister zahraničných veci Taiwanu

Čína pohrozila Európe pre Taiwan. Minister Wu mieri do Prahy, s českým prezidentom sa zrejme nestretne

09.06.2023 13:00

Taiwan, ktorý Čína považuje za súčasť svojho územia, nemá formálne diplomatické vzťahy so žiadnou európskou krajinou s výnimkou Vatikánu.

Sopka / Mayon /

Indonézska sopka Anak Krakatoa vychrlila popol do výšky troch kilometrov

09.06.2023 12:31

Indonézia leží na tzv. Ohnivom kruhu, teda v oblasti, kde stret litosferických dosiek spôsobuje intenzívnu sopečnú aktivitu a časté zemetrasenia.

Ukrajina, vojna

Je to ofenzíva? Nie je to ofenzíva? Odpovedáme, čo sa deje na fronte

09.06.2023 12:18

Čo vieme o situácii na fronte, keď sa stále intenzívnejšie hovorí, že hlavná časť ukrajinskej protiofenzívy sa začala?

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1370615x
Priemerná čítanosť článkov: 4895x

Autor blogu