Založ si blog

Matovič jasne najlepší premiér SR, musí uznať aj Pellegrini! Dôkaz:

 

 

.   Ak niečomu milá Slovač rozumie naprosto dokonale, tak celkom určite je to forrestogumpovčina, takže: „Peťo, Igor je náš úplne najviac najlepší premiér celej histórie Slovenskej republiky od jej vzniku“. Znie to síce ako troška odvážne tvrdenie, … a mnohí povedia, že sa jeho autor, nech je to ktokoľvek, načisto pomiatol a potrebuje rovnako ako nový premiér nevyhnutne čo najskôr využiť špecialistov z odboru … počkať, nie o tomto som chcel.

 

.   Ale vážne, ak niečo tento národ holubičí, národ Holubice, potrebuje, tak je to predovšetkým dozvedieť sa o sebe, aký je. Akí sme. Aký som. Aká som. A Igor, najlepší herec medzi politikmi, najlepší politik medzi hercami, je absolútny profík vo výučbe poznania samého seba. A ešte aj nenapodobiteľný majster vo vyzdvihovaní dobrých vlastností druhých. Ale ide nato veľmi prešibane a rafinovane. No lebo keby narovinu povedal napr. o Pellem, čo všetko dobré urobil pre Slovač, všetci si budú po tých rokoch myslieť, že chce byť za dobrého a ňuňavého a vtiera sa do priazne voličov Smeru a aj samotného Pelleho. Nie, Igor si ide svoje a používa najsamosvedčenejšiu, sofistikovane vyšperkovanú metódu. Predstavte si, že máte opísať pred vami stojacu naprosto dokonalú, nádhernú modelku, pre mužov ženu snov, pre ženy ženu ich nočných môr, ktorá bez najmenších problémov kradne pozornosť, pohľady a najmä myseľ a srdce ich milovaných polovičiek. Vzletné opisy a kvetnaté slová dnes už nefungujú. Treba šokovať. Vedieť upozorniť a upriamiť pozornosť na to, čo hovorím a o kom hovorím. A tu je to veľké odhalenie … načim robiť to štýlom: „Vidíte tú ohavu? Hnusoba hnusná, potiahnite nosom, ako smrdí, niečo tak nechutné a odporné sa len tak nevidí!“ … a tak ďalej, a tak ďalej, čím viac rozporu s realitou, tým viac úsmevov na tvári poslucháčov a divákov a vidákov, lebo divák sa len díva, ale vidák aj vidí! … všetkým je naprosto jasné, že „kritik“ vlastne krásku chváli a vynáša do nebies, je ňou očarený a do nej zbláznený. Igor túto taktiku požíval najprv nevedome, ale poslednú dobu si začal uvedomovať, že Pelleho a spol. vlastne chváli a vyzdvihuje dobré skutky jeho a jeho vlády, tak na chvíľočku zbrzdil, lebo veď … naháňa tým politické body súperovi a odoberá sebe. Na chvíľu sa stal sebcom, ale veľmi rýchlo to už včera napravil. „Vinní nie sú Cigáni! Vinný je cigáň Pellegrini!“ Zabudnite, prosím, na klasické ponímanie videného a počutého a uvedomte si, že úlohu zatvorených divadiel prevzala na seba Národná rada. Nedali sa hercom prachy, ako toť zástupcovia kultúrnej obce žiadali, ale z tých, ktorým sa prachy dali a dajú, urobili hercov. Teda ešte raz: Igor chváli a vyzdvihuje, hoci naoko robí presný opak.

.    A ešte jednu, nemenej dôležitú vec robí, ak nie vôbec tú úplne najviac maximálne predovšetkým najdôležitejšiu. Toto sme proste my! Teda mnohí z nás … JA! Niečo, s prepáčením, poserkakám, a … po mojom odhalení okamžite neváham použiť môj najobľúbenejší prstíček ukazováčik, namieriť na vinníka a vysloviť to presvedčivé a mňa očisťujúce: „TO ON!!!“ Keby bol včera normálne povedal, že vznikli nejaké chybičky v komunikácii a pokúsia sa ich čo najskôr vyriešiť, nikto si nič ani len nevšimne. Nie! Veľký Učiteľ musí vyučovať konštantne, neustále a bez veľkých prestávok, pravidelne.

 

„Ja a robiť chyby? Neexistuje! Dokonalí také nerobia. A o tom, že JA dokonalý celkom nepochybne som, nikto nikdy čo i len na chvíľku nepochyboval!“

 

.   táto vetička že perfektne vystihuje e-go-ma-to-vi-ča? Možno, nechám na zváženie, ale celkom určite sa týka pomerne slušného množstva, teraz внимание, hlavne tých, ktorým toto na Matovičovi tak neskutočne lezie na nervy a najradšej by ho za to aj … nechám na výber. A viete, kedy to prestane robiť? Keď už nebude treba. Keď sa zbavím sebastredného dojmu, že ja, ja, ja všetko viem, pojedol som múdrosť sveta a nado mňa už nikoho niet. V najrôznejších obmenách máme po celom Slovensku tisíce a tisíce „Matovičíkov“, ale aj „Matovičov“ veľkého formátu a „Matovičiskov“ toho najväčšieho kalibru, majstrov sveta, galaxie a celého vesmíru v neomylnosti, vševedúcnosti, jedným slovom dokonalosti.

.   Kultúra zadarmo, vzdelávanie – univerzita tretieho a ďalších vekov zadarmo, lekár smiechom zadarmo, denne na obrazovke LIVE.

 

DOLCE VITA 🙂

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Pellegrini ako prvý obsadil všetky najvyššie posty. Palác je vrcholom jeho kariéry. Začínal ako poslanecký asistent, aká bola jeho cesta?

15.06.2024 13:10

Prešiel si viacerými funkciami a ako prvý obsadil všetky tri najvyššie posty. Zároveň jeho inauguráciou získa prvýkrát v histórii všetky funkcie vládna koalícia.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Inauguračný prejav prezidenta SR Petra Pellegriniho

15.06.2024 12:45

Prinášame vám znenie inauguračného prejavu prezidenta SR.

Peter Pellegrini

Deväť zaujímavostí, ktoré by ste mali vedieť o inaugurácii

15.06.2024 11:15

Viete, že prezidentský sľub je vytlačený na špeciálnom ručnom papieri?

Inaugurácia prezidenta

ONLINE: Slovensko má šiesteho prezidenta. Pellegrini: Múr pokropený krvou musíme zbúrať. Sme jedno Slovensko

15.06.2024 10:00, aktualizované: 13:05

Sledujte inauguráciu novej hlavy štátu s nami.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1435146x
Priemerná čítanosť článkov: 4915x

Autor blogu