Založ si blog

Matovič jasně nejlepší premiér SR, musí uznat i Pellegrini! část II.

 

 

.   Tak tohleto tady ještě zatím nebylo! Zběsilé, přímo ďábelské tempo – prepáčte mi, prosím, ale milujem český dabing napínavých, nervydrásajúcich Halyvúdskych akčňákov, uverejňovania blogov na blog.pravda.sk … ak dobre pozerám, sme na rýchlosti 1 blog/ 8 minút. Normálne by jeden bloger smútil, že sa jeho titulok jeho výtvoru udržal na hlavnej stránke iba 80 minút, ale ja veru nie. Všetci prahnú po poznaní a ešte viac prahnú po jeho uverejňovaní tí, ktorí v seba cítia neodolateľné nutkanie sa o to svoje podeliť. Takže paráda parádna! Tomu sa hovorí aktivita hodna roduvernej Slovače!

 

( pokračovanie tohoto tutoka, ak by ste túžili vedieť, na čo nadväzujeme:

Matovič jasne najlepší premiér SR, musí uznať aj Pellegrini! Dôkaz:

… )

 

 

Matovič pritvrdil: Pellegrini mohol spáchať trestný čin, nedal Rómov do karantény

.   Rozumejte tomu správne, Pellegrini MOHOL, ale tak neučinil! Veď z takejto nádhernej nahrávky na smeč sa nedá nič iné ako zaklincovať to tam naspäť, až budú parkety praskať a triesky z tresky z Tescy lietať!

Pellegrini kontruje: Matovič mal spáchať trestný čin, po trestuhodnej, donebavolajúcej nedbalosti Pelleho rovnako ihneď nedal Rómov do karantény

…   to je habaďúra – po kliknutí na tento druhý link sa dostanete stále len na ten prvý článok, ale veď … čo už také závratne nové by ste sa v ňom asi tak dozvedeli! Tak načo drať klávesnicu, prsty a mrhať drahocenným časom, ktorého nikdy nie je nazvyš, čas sú prachy a tých nikdy nie je dosť. Igor naplno rozbieha najväčšiu detoxikačnú kampaň v histórii Slovenska, čo Slovenska, celej Zemegule, nech zbytočne netrochárčime. Rozbehol to v plnej paráde a učinil sa nezastaviteľným! Sťa burácajúci víchor zmetajúci všetko zlé a očisťujúci naše biedne duše od nánosov zbytočného balastu a zapáchajúcich nepotrebností. A on len tak skoro neprestane!

 

 

.   Mňa to naučila veľká banda výrastkov vo veku šesť až desať rokov v Severnom Írsku, keď som tam pred rokmi brigádoval a roznášal letáky okrem iných aj Lidla a tie miestne detváky obzvlášť nemali radi. Hnusní, nenásytní kapitalisti z Východu, Kontinentu!!! prišli zarábať na hrdých Íroch.

 

„F U C K   Y O U   ! ! !“

 

.   Hovorím si, asi miestny pozdrav, tak som zdvorilo opätoval: „Fuck You, dear friends!“ Troška sa im rozšírili zreničky, lebo nepochopili celkom dobre druhú časť vety. Drahým priateľom sa predsa nenadáva! Tak mládež znova a zborovo: „Fuck you!!!“ Nuž, hovorím si, načim prejsť ďalej a ponúknuť aj niečo z našeho súdka: „FUCK ME!!!“ – „FUCK ME?!?“, nechápavo na mňa pozreli … tie geniálne decká zaváhali len na kratulinkú sekundičku a všetci spoločne sme sa ale že strašne rozrehotali, až nám oči, oči matnoké, slzili a nie a nie s tým prestať. Vodca bandy radostne a s nadšením opakoval na striedačku s ostatnými a sem tam aj so mnou môj priateľský pozdrav, našťastie nás nepočuli rodičia, lebo ktovie, či by som toto tu teraz písal, takto sme sa častovali ešte zo tri minúty a keď už sme nevládali a brušiská nás boleli, tak sme sa v najväčšom mieri a pokojne rozlúčili. Takto ich neodrovnal ešte nikto v živote a vari aj na chvíľu začali pochybovať, či my, odporní kapitalisti z Kontinentu sme naozaj takí netvori, ako im mamky pri dojčení na dobrú noc rozprávali.

.   Chcem vidieť, kto s tým príde ako prvý, kto to otočí zo súboja na život a na smrť na úsmevnú epizódku. Pelle, Igor? Nejaké dobré tipy a spoločnosť, ktorá prijíma stávky by boli? Igor ale ponúka simultánku, … Pelle, Rišo, okamžite sa pridajte ďalší, Igor vás vyškolí!!!

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Diviak lesný

Po Karlovej Vsi sa túlali diviaky, jedného poľovník usmrtil

27.01.2023 22:08

Na námestí sa vyskytlo niekoľko dospelých diviakov, pričom jeden bol zranený.

vojna na Ukrajine, vojak, Bachmut

Neutralita neexistuje. Zelenskyj pozval šéfa MOV Bacha do Bachmutu

27.01.2023 20:53

V meste v Doneckej oblasti sa už celé mesiace odohrávajú urputné boje medzi ukrajinskými obrancami a ruskou armádou.

zoo Bojnice, karantena, vtacia chripka kačica, vták, hus

Bratislavskú zoo dočasne zatvoria, u jednej z husí potvrdili vtáčiu chrípku

27.01.2023 20:44

Zoologická záhrada bude dočasne zatvorená na 30 dní.

Británia Londýn nehoda múž pisoár usmrtenie

Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

27.01.2023 20:39

Podľa médií ide o technika, ktorý mal na starosti údržbu týchto hygienických zariadení.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352171x
Priemerná čítanosť článkov: 4829x

Autor blogu