Zapredajú Diablovi vnučky, dcéry, ženy, matky, babky, svoje Duše už dávno . . . len aby pri moci ostali.

Bolo by to dosť lacné prehlásiť komplet nejakú stranu, vlastne vôbec,

akúkoľvek partiu ľudí celú za bandu zločincov, vierolomcov, farizejov,

klamárov.

Snažím sa nezovšeobecňovať v zmysle vylievania vody z vaničky aj

spolu s dieťaťom, čo sa v nej kúpalo.

Ten posledný utorok vo mne rezonuje, dokonca stále viac a viac.

Tá dokonalá ukážka demagógie, prospechárstva, vychcanosti a Prostitúcie

v jej pravej podobe … tá ženská či mužská predávajúca vlastné telo je len

jej slabulinkým odvarom.

Môžem súhlasiť s tým, že je hriechom poskytovať vlastné telo pre potešenie

iným ľuďom.

Ale je donebavolajúci, krvavý a neodpustiteľný hriech svojím dokonalým

herectvom, ostrým hadím úlisným jazykom klamať davy a presviedčať ich

o tom, akú ja mám Božiu Pravdu na perách, pritom mi je srdcu najbližšia

tá Najpodlejšia Lož a Klamstvo NonplusUltra, také podobné a takmer

neroroznateľné od Čistej Pravdy.

Je to nádhera sledovať, ako krásne sa Lož a Klamstvo vedia zahaliť do krásnych

slov, vznešených viet, povznášajúcich fráz, vzletných chvál a hladiacich

uspávanok.

A len na chvíľočku nepozorný a nesústredený divák, poslucháč skĺzne

z cestičky, strmej a úzkej, vedúcej k Najsvätejšej Pravde – vlastne

k Najvyššiemu a potom má čo robiť, aby sa na ňu opäť po dlhých bojoch

hlavne sám so sebou znova dostal.

Je to tak, niektorí chlapci by vymenili so samým Diablom aj to najcennešie,

čo tu na Zemi máme – naše úžasné, čisté, starostlivé a dokonalé

ŽENY, je ich veľa a stačí vlastne len mať oči otvorené, treba sa len

prejsť kedykoľvek po ulici a nájdete ich tam viac ako dosť.

Pre mňa osobne je to ten najväčší a najkrajší dar od Stvoriteľa, tieto

naše prenádherné, prekrásne, jemné a nežné, ale aj drsné a očami blesky

metajúce, keď to treba, nepoviem kvetinky, lebo to často vyznieva pejoratívne,

tu a dnes mi lepšie znie snáď aj Amazonky, alebo úplne najlepšie rovno

SLOVENKY, t.j tie, čo Slovom žijú, Ním sa riadia, Ono je pre Ne to

Najvzácnejšie a Najcennejšie a ani o tom nepotrebujú príliš veľa hovoriť

a debatovať – jednoducho sa ním PRIRODZENE nechávajú viesť a riadiť.

Keby že len chlapci aspoň spolovice či štvrtiny také niečo dokázali …

A úplne najhoršie, našťastie len dočasu, je to, že práve oni sú považovaní

za tých múdrych, hodných a vhodných viesť, kaučovať, určovať a hodnotiť.

Ukážkové akcie sa dnes dejú.

Nedá mi nespomenúť si na pre mňa tak pamätný 98-y rok.

Keď isté Hnutie prestalo byť hnutím slúžiacim Najvyššiemu a začalo sa samo

na Najvyššieho hrať.

Plody toho a nasledujúcich rokov zbierame v najokatejšej a najviditeľnejšej forme

práve dnes.

Ale zároveň začínajú klíčíť, kvitnúť a niekedy aj dosť rýchlo dozrievať

PRAVÉ CNOSTI, NEFALŠOVANÉ CITY, ČISTÉ POCITY a NAJVYŠŠIE PRAVDY.

Len tak, nenápadne, vysoko v horách, tam, kam treba za Nimi vystúpať a

zaslúžiť si ICH.

Ale stoja za to …

Lebo vlastne už nám neostáva nič iné … pozrieť

sa do zrkadla vlastného svedomia a povedať si

TOTO ÁNO a TOTO URČITE NIE.

Ako povedal Ježiš Kristus, Vaša reč buď práve tieto dve slová …

dve obyčajné slová.

A to tretie VĎAKA.

VĎAKA TI PANE, ZA VŠETKU TÚ KRÁSU A DARY KAŽDODENNÉ.

 

p.s. prosím, potešte ma, kritici a neprajníci, nejakými vetičkami o mojom

náboženskom fanatizme a cirkevníctve.

thanks a lot

Perfect Synchro, Queen! Ráno&Večer presne pri KrižSvätPok …

17.06.2026

Asi strácam Slová! Už Ráno som otváral Oči, ale Večer … bez Dohody, znova Presne Tam, kde aj Ráno … … a tie Vlajúce Vlasy Vo Vetre! Milujem Tvoje Prekvapenia, ELI ♥ A úplne najviac Milujem vidieť Elu Šťastnú a Veselú, PRESNE AKO TERAZ … ĎAKUJEM, NAJLÁSKAVEJŠIA !

Trump, Netanjahu, Putin prinútení Poslúchať! Vyššiu Moc.

17.06.2026

. Trump, Netanjahu, Putin – T, N, P – Takto Nie, Priatelia! Ženy odjakživa Počúvali. Nie chlapčatá najrôznejšieho Veku – od Nula až po StoDvadsať, to Nie, to by ešte tak chýbalo, aby Ženy počúvali chlapčiatka. Tí by síce radi, aby to tak bolo, nesmierne po tom túžia, ale … to víš, Hochu, to musíš být aspoň Mládenec, aby. [...]

Vlastne NIE! Tak to chce Boh: Uteč, schovaj sa, zataj sa, nepriznaj sa, ignoruj!

16.06.2026

. Už viac nebudeš Ela Odvážna a Smelá, ale konečne, fajnELI – Ela Zbabelá. Teda, … aj s dĺžňom. ELÁ ZBAB-ELÁ. . Tralalák Ti to tak rád spieva. A už bude aj môcť pridávať ten správny prívlastok. A ísť za France Gall, nech Ho vezme do Duetu(-a?). Opravený oprášený hit na čele Všetkých Music Rebríčkov Sveta. Rebríčkov … [...]

trump, macron, macronová

Trump zamieril na večeru do Versailles. Summit G7 podľa Macrona priniesol po mesiacoch sporov okamih jednoty

17.06.2026 23:18

Podľa francúzskeho prezidenta viedli zúčastnení lídri úspešné a zmysluplné rokovania.

poľsko, nato, vojaci, parašutisti

Dohoda, aká tu doteraz nebola. Poľsko a Nemecko posilňujú východné krídlo NATO

17.06.2026 22:17

Ministri obrany Nemecka a Poľska podpísali novú bilaterálnu dohodu o obrannej spolupráci.

SR Košice NOCKE TK slávnostné otvorenie KEX

Rekordná injekcia pre slovenský šport: Fond rozdelí vyše 46 miliónov eur na 102 projektov

17.06.2026 21:10

Významný balík peňazí poslúži na výstavbu, rekonštrukciu a modernizáciu športovísk.

Trump

Mierový proces nabral rýchly spád. Trump a Pezeškiján podpísali memorandum, čo všetko obsahuje?

17.06.2026 20:16, aktualizované: 18.06.2026 00:00

Snaha o urovnanie vzťahov medzi Washingtonom a Teheránom sa posunula do kľúčovej fázy.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 383
Celková čítanosť: 1752112x
Priemerná čítanosť článkov: 4575x

Autor blogu