Ivetka Radiťamáme, ja si beriem čisté trenky, zubnú kefku a kochólu, vezmeš prachy a Ivana s Igorom ? ? ?

NO, je to tu.

A to som si myslel, že až v roku 2012 a ono ani sa človek nenazdal, koniec sveta

máme na dosah ruky.

Veľmi dobre sa všetci pamätajú na tú veselú otázku, čo by ste robili, keby ste

vedeli, že dajme tomu o týždeň bude koniec sveta.

Príliš si nepamätám, čo kto hovorieval, ale viem, že chalani by poväčšine shoockali,

až by sa z nich parilo, svätuškári by sa modlili, až by sa z nich parilo ešte viac a

dievčatá by chodili v duchu hesla Ora et Labora od jedných k druhým a dúfali by,

že modlitby druhých budú vyslyšané a že neostanú po týždňovej shookatschke

príliš tehotné, lebo veď v podstate by asi ani nevedeli, s kým to majú, keď to nakoniec

malo aj tak byť všetko jedno.

S tou shoecatch-me-if-you-can si to ešte rozmyslím, ale vidím to na

either Rodos, North End, přímo Rodos Town alebo suburbs jménem Kritika

or LesVos, ale takovej hustej a takovejch nebezpečnejch, že ppč ( proste paráda čávo).

A tam čo najbližšie ku Turecku, keby horelo, tak doplávame, je to ňákých panečku

15 kiláků, to jde udělat za 5 hodiek, ak nebude príliš silný prótifvéťer alebo nejaký

spodný prúd či prút od nejakého závistlivého prútnika.

Teplo tam bude ešte dobre dlho, takže s handrami sa paprať nebudem, ak sa budem

(možno) bozkávať, zubnú kefku určite treba, chlastu by tam mohlo a malo, určite je

nadostač pre všetkých a pre všetky, jedine Kochólu tam urkite, som si quite istý aj sure

nemajú. Iba že by Poliaci už aj na gréckych ostrovoch ???

Ivetka, prosím Ťa, ani nedávaj vychladnúť motorom Tvojho tryskáča, len tak trošken

oddýchnime na Zlatých, to nie je z Ivánky až tak ďaleko a večer by sme hádam už mohli

pariť v Skala Mistegnon, tam sú celkom fajn pláže, podniky aj izbietky na prespanie, ale

čo tam po izbietkach, aj tak budeme chlastať a veseliť sa na pláži a tipujem tamže aj

polihávať, ak nám česi a Slováci neodvlečú Parazóle niekam bližšie ku svojim stanom

a ešusom, jak keby si nemohli variť priamo na Slnkovatom Slnku, s malým prispením

ruského Gayovod, prdele, gazovodného plynu.

Mi tie svine neposlali poslednú výplatu, už je to jedno, ale agentúra Express People, iba

nejakých 18 €uri, tak som to nechal prepadnúť, ja som vždy bol extrémista, all or nothing.

Takže kebyže mám full salary so sebou, platím celý týždeň všetko všecičko ja, ale takto

by som Ťa chcel poprosiť, či by si nemohla premiérsku rezervu stopiť spolu s nami, Tvojimi

kámošmi, bereme aj ďalšie superbaby, myslím, že je to teraz zbytočné hrať sa na sociálnu

a bezdomovcom stany stavať, zimy aj tak nedožijeme, tak potom čo.

Proste to celé kľakne, Eurozóna skončí, Euro tiež a my bezradní, nešťastní a nemohúci

budeme pozerať ako barančatá a ouvéj ouvečky, bé bé bé, čože sa to s nami, s nama

neborátkama deje. Tu strih, tam strih, tu vämienko litrík mliečka, tam kožúštek dobrý bude,

aj keď troška pichľavý, ale aspoň od zeme po nociach chladiť nebude.

No sa celkom teším, jak si tam budeme žúrovať, Ivan bude hnusne dokonale najlepší

Pokerfejs aj Pokerplayer, Igor pozháňa všetky plátky sveta a budeme sa udrbávať, čo

za nezmysly to zasa o nás kdekto píše, no to bude žúrka ako nikdy.

Suľa necháme ešte chvíľu doma, nech sa hrá na Záchrancu Európy a potom, keď priletí,

namažeme mu tú jeho plešinu aspoň Päťdesiatkou, nech ho nepripečie ako minule na Štrkovci,

keď  tak tliachal múdro hovoril o … už ani neviem o čom.

Sa aj poniektorí čitatelia článku čudujú, že o čo tu ide, to neva, smelo vydaj prehlásenie, Yvett,

že všätko, ale naozaj všätko je v najlepšom poriadku, Barák nás všetkých ľúbi, že nás

( myslím ICH, divákov a poslucháčov prilepených okom, uchom ku prijímačom, že len & len

nás, to je samozrejme ) čakajú už iba tie najsvetlejšie zajtrajšky a že Euroval a Hlasovanie

o dôvere nebudú spolu ako kiwi s horčicou.  A ešte zober tie perfektné klobásky, čo si mala minule

na Honolulu, ja pribalím desať kilo tých najslanších korbáčikov, aké kto kedy vyrobil.

A kebyže to s tým koncom sveta ani tentokrát nevyjde, tak v nedeľu sme doma a trávime sa,

že trávu nefajčíme a tvárime sa, že tie tváre sú naozaj naše a že žiadny Ples dávno zabudnutých

postáv sa nekoná, minule si bola perfektná, jak si bola za Margaret Tatcher a nedovolila si

nikomu absolútne nič, aj keď si všetci mysleli, že to veľký Ivánuška zrežíroval.

Tschus, hasta pronto, see you a la PLAYA 🙂

 

p.s. a už aj prvý príspevok zmizol, že

*** To co je za demenciu??? … *** ,

ale rýchlo pochopili pán prispievateľ, ktorá tu bije 🙂

 

anaJ, neviem sa dostať k sebe do debaty, ale nikto „známy“, nejaká

stratená ovečka z cudzieho košiara, náhle šokovaná práve videným 🙂

 

 

Perfect Synchro, Queen! Ráno&Večer presne pri KrižSvätPok …

17.06.2026

Asi strácam Slová! Už Ráno som otváral Oči, ale Večer … bez Dohody, znova Presne Tam, kde aj Ráno … … a tie Vlajúce Vlasy Vo Vetre! Milujem Tvoje Prekvapenia, ELI ♥ A úplne najviac Milujem vidieť Elu Šťastnú a Veselú, PRESNE AKO TERAZ … ĎAKUJEM, NAJLÁSKAVEJŠIA !

Trump, Netanjahu, Putin prinútení Poslúchať! Vyššiu Moc.

17.06.2026

. Trump, Netanjahu, Putin – T, N, P – Takto Nie, Priatelia! Ženy odjakživa Počúvali. Nie chlapčatá najrôznejšieho Veku – od Nula až po StoDvadsať, to Nie, to by ešte tak chýbalo, aby Ženy počúvali chlapčiatka. Tí by síce radi, aby to tak bolo, nesmierne po tom túžia, ale … to víš, Hochu, to musíš být aspoň Mládenec, aby. [...]

Vlastne NIE! Tak to chce Boh: Uteč, schovaj sa, zataj sa, nepriznaj sa, ignoruj!

16.06.2026

. Už viac nebudeš Ela Odvážna a Smelá, ale konečne, fajnELI – Ela Zbabelá. Teda, … aj s dĺžňom. ELÁ ZBAB-ELÁ. . Tralalák Ti to tak rád spieva. A už bude aj môcť pridávať ten správny prívlastok. A ísť za France Gall, nech Ho vezme do Duetu(-a?). Opravený oprášený hit na čele Všetkých Music Rebríčkov Sveta. Rebríčkov … [...]

trump, macron, macronová

Trump zamieril na večeru do Versailles. Summit G7 podľa Macrona priniesol po mesiacoch sporov okamih jednoty

17.06.2026 23:18

Podľa francúzskeho prezidenta viedli zúčastnení lídri úspešné a zmysluplné rokovania.

poľsko, nato, vojaci, parašutisti

Dohoda, aká tu doteraz nebola. Poľsko a Nemecko posilňujú východné krídlo NATO

17.06.2026 22:17

Ministri obrany Nemecka a Poľska podpísali novú bilaterálnu dohodu o obrannej spolupráci.

SR Košice NOCKE TK slávnostné otvorenie KEX

Rekordná injekcia pre slovenský šport: Fond rozdelí vyše 46 miliónov eur na 102 projektov

17.06.2026 21:10

Významný balík peňazí poslúži na výstavbu, rekonštrukciu a modernizáciu športovísk.

trump, pezeškiján

Mierový proces nabral rýchly spád. Trump a Pezeškiján podpísali memorandum, čo všetko obsahuje?

17.06.2026 20:16, aktualizované: 18.06.2026 00:40

Snaha o urovnanie vzťahov medzi Washingtonom a Teheránom sa posunula do kľúčovej fázy.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 383
Celková čítanosť: 1752124x
Priemerná čítanosť článkov: 4575x

Autor blogu