Najstaršia generácia sa vyznamenala! Zas a znova!

. Skúsenosti tej najstaršej generácie, povedzme 75+, sú na nezaplatenie. Mnohí, mnohé z nej pamätajú ešte hrôzy Druhej svetovej Vojny, hoci ich je čoraz menej a menej. Kto zažil hoci len Základnú vojenskú službu, či aspoň vojenský výcvik, vie, že Brat v zbrani je to najcennejšie, čo ho tam, na bojisku, mohlo postretnúť. Prítomnosť priateľa, ktorý je za spolubojujúceho ochotný aj položiť život, je niečo, čo sa ťažko vysvetľuje ľuďom, ktorí sú ako v bavlnke starostlivými rodičmi prevádzaní všetkými úskaliami života, a to od najútlejšieho detstva až po.
. Zdravím všetkých Mamahotelistov, a to aj, či hlavne?!? tých, ktorí ako maminu „používajú“ svoje priateľky, manželky, babky, kolegyne.
. „Fuck You All“, odkazujem členom nie našej polície, ktorá tam má zopár takých členov, ale trtúšikom z POLIS … presne tým, ktorí radi častujú hanlivými výrazmi druhých, ktorí sami v hojnej miere a často využívajú až zneužívajú výhody najrôznejšieho druhu, považujúc sami seba za vyvolených a najmä … NEDOTKNUTEĽNÝCH.
. Odvahu naberajú, čudujsasvete aj, a či najmä-hlavne ženy, Nositeľky Života, tie, ktorým predovšetkým záleží na tom, aby sme tu mali mier, aby nikto zbytočne netrpel, aby …
. Hrá mi tu Sting … „Russians love their childrens TOO“ … také symbolické. Už nie je my a oni, už neplatí my dobrí a oni zlí. Začína to byť a bude čím ďalej tým viac, všímam si a oceňujem TO DOBRÉ na, v ostatných a chyby riešim zásadne a výhradne tie … SVOJE, SEBE VLASTNÉ. Aj keď ich vidím na druhých a súčasne menej a aj viac mi na nich prekážajú.

P.S. Miloš, máš úžasnú maminu, o čo menej počuje pozemskými ušami, o to viac načúva, počuje od tamtých Dobrých Zhora a aj podľa toho koná. Krása, nádhera, presne takto to má byť.

Nuž teda, otravná karikatúra ženy, buď vôľa tvoja a nie Božia. Ešte chvíľku.

08.04.2026

. Na tisíc žiadostí o pomoc bola tisíckrát podaná pomocná ruka a v drvivej väčšine prípadov bola odmietnutá alebo opľutá. Vysmiata a dehonestovaná. . Nuž Zbohom teda, keďže Pokoj Svätý vraj bude bez Narušiteľa pravidiel Bordelu a Bordelmamá sa konečne k nemu po zásluhách dopracuje, nech sa páči, ako ráčia, jej Urodzenosť a svätosť… . To [...]

Ako KrásnE vonia Svet i e„L“-ko svEtlo …

06.04.2026

Viete, ako vonia Svetlo? Svetlo vonia ako DOMA, keď sa Srdce „troška“ splietlo, keď sme JEDNO, … nedeľ Dvoma. Viete, ako vonia Svetlo? Svetlo vonia ako (zlaté) pieSky, kde sa Nebo s Peklom pretlo, kde zakvitli Jarné Briezky. Viete, ako vonia Svetlo?!? Svetlo vonia ako … ELI, básnim Šťastný, len tak Letmo, teraz viete, čo ste chcEli … [...]

Rainbow on (naozaj ‚on‘ a či iný? ! ? ) Your Sky …

05.04.2026

toto je z Minulého Leta, keď som Ťa päť týždňov nepočul … Rainbow on Your Sky You wanted Rainbow on Your Sky The same Wish was too … MY! Sacred Peace is Still Your-Mine, We’re feELIng … You Know … Fine. Sorry for my Comin‘ There, I know, we’ll Be Never Pair. I don’t Care About that Fact (I’m) OverHappy [...]

Urbanova veza dvere  1

Nevydržali dlho: sklenené dvere na Urbanovej veži rozbil vietor. Vchod zatiaľ zakrýva doska

09.04.2026 07:00

Urbanova veža je po rozsiahlej rekonštrukcii otvorená len tri mesiace a už čelí prvému problému.

Hormuzský prieliv zo satelitu

VIDEO: Hormuzský prieliv zostal takmer nepriepustným lievikom, lode len bezradne stoja či krúžia

09.04.2026 06:45

Lodná doprava cez Hormuzský prieliv sa od oznámenia prímeria takmer nezmenila, ukazujú dáta MarineTraffic.

Libanon, Izrael, útok, raketový útok, Bejrút

ONLINE: Hizballáh spustil raketový útok na Izrael, hovorí o odvete

09.04.2026 06:25, aktualizované: 07:01

Izrael v stredu zintenzívnil útoky na Libanon.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 342
Celková čítanosť: 1695586x
Priemerná čítanosť článkov: 4958x

Autor blogu