Založ si blog

Počúvať Igora, či zdravý rozum? A teď babo raď!

 

 

 

.   Desatoro nám nestačí, skrátená verzia od Abd-Ru-Shina neubližujte a myslite jasne už vôbec nie, my, teda … my ako my, poniektorí z nás, momentálne pri „moci“, … my potrebujeme vykazovať činnosť a presvedčiť davy, že to, čo robíme, je v ich prospech, je im na úžitok a keby nebolo nás, tak to rovno môžu zabaliť a nechať sa humánnou eutanáziou poslať na druhý svet. Množstvo zákonov, vyhlášok, predpisov, nariadení, odporučení, je toho všetkého toľko, že sa v tom nevyzná nieže divá sviňa, to už aj Chuck Norris dvíha obočie, on si nemôže dovoliť celú hodinu študovať dary slovenského zákonoDARstva, že sú aj iné štáty, iné planéty, iné galaxie, ak má byť večer doma pri manželke, minúta, maximálne dve, musia stačiť. A … má zarobené na veľký problém! Nielen kvôli štúdiu. Na scéne sa totižto objavil … najnovší Slovenský Premiér. Chuck už nie je jednotka, je z neho v porovnaní s níM číM ďalej, týM (ty vole, tie slová s eMkami na konci sú celkom výživné a životaschopné aj v opačnom písmenoslede!) väčšia nula. Ten, ktorý všetko to, čo v pohode dával Chuck, dáva bez mihnutia oka tiež … a oveľa viac, ten zavítal k nám. Sa máme! Ako nikto iný!

.   Z chaosu dnešných dní nás vyvedie kto? Jedine Igor! Za chaos môže kto? Všetci, ktorí na slovo nepočúvali Igora a dovolili si spochybňovať akýkoľvek z jeho samo sebou dokonalých krokov, úvah, návrhov, myšlienok. Igor je najúžasnejší. Keby ste nevedeli alebo prinajmenšom netušili, prečo to všetko, čo činí tak vedzte, že … nieže by tu nebol naveky, to on bude, v našich srdciach, mysliach, v učebniciach, v poviedkach a románoch, tam všade on už navždy bude, on je najviac maximálne úplne že nasamlepší FILANTROP NON PLUS ULTRA. Raz si totiž … Lováci & Lovenky povedia: Zlatý Fico, Zlatý Mečiar, Zlatý Dzurinda, Zlatý hocikto iný. Takýto je On ľudomil filantropický dobromyseľný prajný štedrý najúžasnejší. Čo stále vyrývate?!? Veď sa on poberie zasa pomáhať aj inam! Len si to musíte pekne všetci zaslúžiť! Ukázať, že viete aj sami, bez barličiek všemožných zákonov, príkazov, zákazov, že viete počúvať hlas – srdca, ducha, Ducha! Je to len a len na nás …

.   Korona vírus, vírus JA SOM KORUNA TVORSTVA, JA SOM TEN DOKONALÝ, POČÚVAJTE MA A NASLEDUJTE, ten nám teraz v plnej paráde predvádza majster Galaxie v tejto disciplíne, takže vychutnajte/jme si do detailov, zažime na vlastnej koži, peňaženke, nervovej aj iných sústavách, čo je to, keď sa Pravidlá, ktoré sú tu odveky, vždy a navždy Nemenné a Dokonalé, veľmi Jednoduché … nahradia nejakými inými, vraj lepšími, vraj nesmierne potrebnými, vraj život, ehm, vylepšujúcimi.

 

VRAJ! V RAJI ešte nie sme, ale Igor niečo spomínal!

Sledujte média, určite to oznámi! VRAJ …

 

 

 

 

Tu sa ryžuje na Covide a tvorí Kult Igora! Neotravujte!

03.11.2020

. Pamätáte sa na ten slávny Robov Ficov výrok? „„Prosím vás, neotravujte, tu sme pri žatve, neotravujte! Majte, prosím, trošku úcty k týmto ľuďom, ktorí sa na rozdiel od vás narobia ako hovädá. Dobre? Majte k nim úctu a neotravujte!“ Stačí len vymeniť „žatvu“ za „záchranu Slovenska, sveta a dostupného viditeľného [...]

Igorovani faktu. Ma to vic . . . vyhod nez nevyhod.

02.11.2020

. Ach! Vďaka nášmu Pánu Bohu Nebeskému za tú češtinu, nemusel som z jeho priezviska ani odobrať žiadnu hlásku, ani nijakú pridávať, je ich tam presne sedem, akurát sú bez diakritiky, Dia Kritiky. . A normálne aj na novotvar IGOROVANIE (faktov) som dosť hrdý, aj keď určite nie som prvý, komu také niečo nieže napadlo, ono to totiž priam bije do [...]

Kaziči Igorovych čísiel! Zlovač, banda vrahov! Deduškov, dievčatiek, vtáčikov aj mačičiek!

02.11.2020

. Že sa nehanbíte! Ledva sa to dotestovalo a už to má kadejaké Igorom nepovolené chute rozliezť sa kade tade a hoci s Certifikátom negativity, ale aj tak určite nakazení a tým pádom smrteľne nebezpeční pre tých najnevinnejších, najslabších, najochranyhodnejších, presne tých, o ktorých statusy sa budú najlepšie vynímať na FakeBooc baran baran [...]

Nemecko, vlaky

Iračan dostal za pokusy vykoľajiť vlaky v Nemecku od rakúskeho súdu doživotie

03.12.2020 23:07

V roku 2018 sa štyri razy pokúsil vykoľajiť vlaky v Nemecku.

Alojz Baránik, Miroslav Kollár

Prečo nehlasovali za Žilinku? Kollárovi prekáža Gučík, Baránikovi vzťahy so Smerom

03.12.2020 21:16

Za zvolenie Maroša Žilinku do funkcie generálneho prokurátora nehlasovali všetci koaliční poslanci. Chýbali hlasy strany Za ľudí a niektorých poslancov z SaS.

Hlinov jablkový protest za odvolanie Kollára

Protest za odchod Kollára. Hlina poslal na námestie tisíce jabĺk

03.12.2020 18:13

Netradičný jablkový protest za odvolanie Borisa Kollára za jeho paplášske správanie "zaplavil" námestie v Bratislave tísickami jabĺk.

Švédsko Štokholm Žena Syn Väznenie

Švédku, ktorú podozrievali, že desiatky rokov väznila svojho syna, zbavia obvinení

03.12.2020 18:03

Nenašli sa totiž žiadne dôkazy, že by syna v byte väznila, spútala mu ruky alebo mu inak fyzicky bránila v jeho opustení.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 284
Celková čítanosť: 1231215x
Priemerná čítanosť článkov: 4335x

Autor blogu