Založ si blog

Igorovu Hviezdu mi na čelo vypáliš? Ty „dobrovoľne“!

 

 

 

.   Igor sa nám rozhodol, že všetkých Kimov pošle do … tatam, prepadliska dejín a nastolí tu diktatúru karpatskotrnavského typu. Áno, áno, ľudkovia, samozrejme, že to bude dobrovoľné. Ale kurva opovážte sa nezúčastniť! Odporovať božiemu slovu Igorovmu! Len to skúste, chamraď jedna neposlušná! Ja vám ukážem, kto je terazky premiérom!

.   Kedysi sa bol vyjadril, že rád nasiera, neviem už celkom, koho presne, ale momentálne to vypadá tak, že čím väčšie množstvo – vyzerá to tak, že – momentálne HLAVNE na jeho potrhlé zábavky zarábajúcich ľudí. Living on The Edge … alebo Život na Ostrí (skalpela napríklad) – no to je nič proti nášmu Igimu, on sa rozhodol balansovať na atóme, ktorý spustí horšiu než jadrovú reakciu. On pošle do ulíc ľudí, ktorí tam pôjdu celkom dobrovoľne, November ’89 ani Za Slušné Slovensko sa nechytajú na tie davy, čo budú v uliciach a Vedenie, ktoré má ale, že véééľmi krátke vedenie, sa nikdy tak nebude báť a triasť o … o čo len chcú. Zle by som im nerobil, ani bitka, ani zabitka, žiadne fyzické násilie. Len … im všetkým mudrlantom dať na pár mesiacov si vyskúšať, aké to je žiť z ruky do huby, nevediac, či budete môcť na budúci mesiac zaplatiť len to najnutnejšie, elektrika, voda, jedlo, cestovné, benzín.

.   Igor sa bavká s odistenými granátmi, žongluje stojac na jednej nohe siedmimi naraz, chodí s fakľou kontrolovať, či je na benzínke v nádržiach dosť paliva, Homer Simpson v jadrovej elektrárni je proti nemu Albert Einstein vo svojich najlepších rokoch. Na varovania nedbá, všetko vie, všetko sa podarí, bude slávny po celej Zemeguli, lebo ON TO DÁ! Budeme mu ruky nohy bozkávať ešte, zberba jedna neprispôsobivá! Však On nám ukáže, kto je najs premiér a súčasne najs-ejšia Vláda v histórii celého Ľudstva!

 

V ľuďoch to začína vrieť … a Igor prikladá a prikladá!

Nuž, … hľaďme, čo sa bude diať!

ZABÁVA GRADÚJE!

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Erdogan biden

Erdogan: Prvé rokovanie s Bidenom otvorilo "novú éru"

21.06.2021 23:21

Erdogan a Biden sa ako hlavy štátov stretli v rámci summitu NATO v čase, keď vzťahy medzi Tureckom a USA neboli na dobrej úrovni.

úrad vlády

Smer chce klamstvami pomýliť občanov a vytvoriť si podmienky na návrat, tvrdí Úrad vlády

21.06.2021 22:19

Úrad vlády to uviedol v reakcii na Smer, podľa ktorého sa mala vláda dopustiť štátnej korupcie s cieľom motivovať jedného z vypovedajúcich kajúcnikov v prebiehajúcich kauzách.

Záplavy, Záhorie, Pernek, voda, povodeň, povodne, záplava

Na severe Záhoria sa ocitli niektoré oblasti pod vodou

21.06.2021 21:22

V okresoch Skalica a Senica hrozia prívalové povodne.

kuchajda letné kino

Bratislavské Nové Mesto opäť otvorí svoje Letné kino na Kuchajde

21.06.2021 20:18

Filmy bude mestská časť premietať každú stredu a sobotu, o výbere filmu budú opäť rozhodovať diváci hlasovaním.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1272861x
Priemerná čítanosť článkov: 4546x

Autor blogu