Založ si blog

Igor dostal nápad. „Ofce pó-zor! “ Ofcourse, sir!

 

 

 

.   Mňa ti ten Igor ale že strašne baví! Nesmiete sa na tie jeho zdanlivo bláznivé nápady pozerať len tak mírnichs dýrnychs prvoplánovito a hneď si myslieť, že najlepší premiér v dejinách Slovenska a nielen Slovenska, to len takto skromne ja píšem, ono sa šepká v kadejakých kuloároch kadečo, sú zmieňované Európa, svet, Slnečná sústava, galaxia, a tak ďalej, a tak ďalej … že najs premiér vymýšľa samé koko … a vidíš to, hneď sa mi derú na um tieto škaredé slová, nechám to tak, povedzme, že akcie nevšedného rázu, veď čo už si len možno predstaviť pod ale vuóóóóóóóóóbec nie amerikánsky, nabubrelo, pioniersky, budovateľsky a veľkolepo znejúcim heslom Spoločná Zodpovednosť!

.   Kupředu levá, soudruzi, kto nie je s nami, ten je proti nám. Kto nebude počúvať, päťadvadsať po holej, krásnym dievčatám od dvanásť do dvadsaťpäť vykonáva trest osobne Predseda Slovenského Parlamentu, veľké písmená neviem kam patria, ale tak sa mi zapáčila myšlienka dlhou tvrdou palicou devy trestajúceho Borisa, že som ich dal pre istotu všade! Ale vráťme sa späť k Igorovi a jeho skvelým nápadom, ktoré sa nie mnohým pozdávajú, značnej časti ľudu sa zajedajú a istí jedinci, rozvracači našej nádhernej prosperujúcej a rozkvitajúcej vlasti, krajinky, Raja na Zemi! hovoria, že sú to absolútne nezmysly. Ale prosím vás! Hovorím vám, že sa treba na to všetko pozrieť z nadhľadu a s istou dávkou obrazotvornosti, nezaujate a s kľudom Mariána Kočnera obvineného zo skromnosti a úctivosti.

.   Že Igor povie niečo na kamery, do mikrofónov, že vyzerá, že aj tomu, čo hovorí, verí, že dúfa, že všetko prebehne tak, ako zamýšľa, plánuje a predpovedá Mozgový Trust zoskupený okolo jeho Veličenstva Matovičovitosti, až ma bolia kosti, ako som sa to slovo snažil po jeho napísaní aj vysloviť … no všetko tamto z úvodu vety ešte stále neznamená, že to tak aj naozaj bude. No ono to bude celkom určite inak. Ale len trošku. Chcú zisťovať nakazenosť korono „pliagou“, zistia nakazenosť ofcoposlušnosťou, chcú odhaliť ohniská rozširovania Covidu-19, no áno, zistia, ale to, kde ešte horia plamienky živého Ducha, kde sa ľudia ešte nedali celkom zmagoriť a oblbnúť, kde neveria každej pakovine, čarovným formulkám „Vedci, odborníci, špecialisti (i.e. MY, ako inak,) povedali!“, „OSN, NATO, ZSSR, V3S a TNT tvrdia, že“ a sú schopní samostatne uvažovať, vyhodnocovať fakty, spájať si súvislosti a nie slepo nasledovať Vodcu, „pána“ Premiéra, „Uznávanú kapacitu“, MŇA! Mňa, mňa, mňa! Mňam, mňam, mňam, to je predsa to najchutnejšie, najsamlepšie, moje Ego, moja Múdrosť neskonalá, moja Dokonalosť a Neomylnosť, obdivujte Ju všetci a tleskejte mi, mám to velice rád!

.   Ukáže, preukáže sa veľmi veľa. A hlavne to, čo vôbec, ani v najhorších snoch o svojej hviezdnej budúcnosti nepredpokladajú chlapci z Hradného Vŕška, fakty, ktoré v plnej nahote ukážu, že Cisár je nielen nahý, ale aj …, …, samozrejme, že …, no a hlavne …, to ho odrovná úplne, že nieže bude liezť po kanáloch, ale sa premenuje, dá si prešiť ksicht, zmení pohlavie a presťahuje sa na iný kontinent. Ak nie rovno planétu.

 

TAKŽE CHLAPCI A DIEVKY, HOR SA TESTOVAŤ!

TEST INTELIGENCIE A HLAVNE … BLBUVZDORNOSTI NÁRODA.

všetko najlepšie, s pozdravom … Bee

 

.   P.S. to BEE, to nebol výsmech, ani nič také, to bolo po anglicky, že VČELA. Pracovitá, užitočná, medík z kvietkov znášajúca. A znášajúca aj všetky tie ústrky, výsmech a zlobu, čo poslednou dobou prekvitajú jedna radosť. To nie ja, samozrejme, to ONA!

 

 

 

 

Tak sa striedajte! SNS pol roka, HLAS ďalšieho pol.

05.06.2024

. A keby ste to už silou-mocou potrebovali dávať na Riša s Igorom a ich povestné koalično-milostné výstupy, tak to dajte na veľkých grandov (áno, sú to slová rovnakého významu, ale práve preto), ukrutne sa „pohádajte“, kto dá prednosť tomu druhému, ešte lepšie Hlas urobí, keď po svojom doterajšom polročnom parlamentnom predsedaní presunie [...]

SNP – Smrteľne Nebezpečná Pravda.

29.05.2024

. Slovenky a Slovákov začala baviť Pravda. Čo baviť, ony/i začali byť na Nej závislé/í. Nebezpečne závislé/í. Nebezpečne v zmysle, že keď sú bez Nej pridlho, dostavujú sa príznaky ako pri dlhotrvajúcej hladovke. Pravda ako potrava pre dušu a ducha, nie taká tá pravda, ktorú máme každý „svoju“ a ktorou sa poniektorým dosť dlho darilo [...]

Fico a Cintula nás zachránili pred občianskou vojnou!

17.05.2024

. Ozaj, … má tam byť výkričník alebo otáznik? Naozaj zachránili alebo len dali šancu? . Apropó, keby ešte stále niekomu nebolo jasné, kto môže za stredajšiu streľbu … čím niekto hlasnejšie kričí, že ten, či onen, čím niekto dôraznejšie a usilovnejšie prstíkom ukazuje, kritickým perom popisuje, menovite označuje vinníkov, [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:50

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, ak smiem na ceste k NEJ sprevádzať KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 292
Celková čítanosť: 1440270x
Priemerná čítanosť článkov: 4932x

Autor blogu