Založ si blog

Igor dostal nápad. „Ofce pó-zor! “ Ofcourse, sir!

 

 

 

.   Mňa ti ten Igor ale že strašne baví! Nesmiete sa na tie jeho zdanlivo bláznivé nápady pozerať len tak mírnichs dýrnychs prvoplánovito a hneď si myslieť, že najlepší premiér v dejinách Slovenska a nielen Slovenska, to len takto skromne ja píšem, ono sa šepká v kadejakých kuloároch kadečo, sú zmieňované Európa, svet, Slnečná sústava, galaxia, a tak ďalej, a tak ďalej … že najs premiér vymýšľa samé koko … a vidíš to, hneď sa mi derú na um tieto škaredé slová, nechám to tak, povedzme, že akcie nevšedného rázu, veď čo už si len možno predstaviť pod ale vuóóóóóóóóóbec nie amerikánsky, nabubrelo, pioniersky, budovateľsky a veľkolepo znejúcim heslom Spoločná Zodpovednosť!

.   Kupředu levá, soudruzi, kto nie je s nami, ten je proti nám. Kto nebude počúvať, päťadvadsať po holej, krásnym dievčatám od dvanásť do dvadsaťpäť vykonáva trest osobne Predseda Slovenského Parlamentu, veľké písmená neviem kam patria, ale tak sa mi zapáčila myšlienka dlhou tvrdou palicou devy trestajúceho Borisa, že som ich dal pre istotu všade! Ale vráťme sa späť k Igorovi a jeho skvelým nápadom, ktoré sa nie mnohým pozdávajú, značnej časti ľudu sa zajedajú a istí jedinci, rozvracači našej nádhernej prosperujúcej a rozkvitajúcej vlasti, krajinky, Raja na Zemi! hovoria, že sú to absolútne nezmysly. Ale prosím vás! Hovorím vám, že sa treba na to všetko pozrieť z nadhľadu a s istou dávkou obrazotvornosti, nezaujate a s kľudom Mariána Kočnera obvineného zo skromnosti a úctivosti.

.   Že Igor povie niečo na kamery, do mikrofónov, že vyzerá, že aj tomu, čo hovorí, verí, že dúfa, že všetko prebehne tak, ako zamýšľa, plánuje a predpovedá Mozgový Trust zoskupený okolo jeho Veličenstva Matovičovitosti, až ma bolia kosti, ako som sa to slovo snažil po jeho napísaní aj vysloviť … no všetko tamto z úvodu vety ešte stále neznamená, že to tak aj naozaj bude. No ono to bude celkom určite inak. Ale len trošku. Chcú zisťovať nakazenosť korono „pliagou“, zistia nakazenosť ofcoposlušnosťou, chcú odhaliť ohniská rozširovania Covidu-19, no áno, zistia, ale to, kde ešte horia plamienky živého Ducha, kde sa ľudia ešte nedali celkom zmagoriť a oblbnúť, kde neveria každej pakovine, čarovným formulkám „Vedci, odborníci, špecialisti (i.e. MY, ako inak,) povedali!“, „OSN, NATO, ZSSR, V3S a TNT tvrdia, že“ a sú schopní samostatne uvažovať, vyhodnocovať fakty, spájať si súvislosti a nie slepo nasledovať Vodcu, „pána“ Premiéra, „Uznávanú kapacitu“, MŇA! Mňa, mňa, mňa! Mňam, mňam, mňam, to je predsa to najchutnejšie, najsamlepšie, moje Ego, moja Múdrosť neskonalá, moja Dokonalosť a Neomylnosť, obdivujte Ju všetci a tleskejte mi, mám to velice rád!

.   Ukáže, preukáže sa veľmi veľa. A hlavne to, čo vôbec, ani v najhorších snoch o svojej hviezdnej budúcnosti nepredpokladajú chlapci z Hradného Vŕška, fakty, ktoré v plnej nahote ukážu, že Cisár je nielen nahý, ale aj …, …, samozrejme, že …, no a hlavne …, to ho odrovná úplne, že nieže bude liezť po kanáloch, ale sa premenuje, dá si prešiť ksicht, zmení pohlavie a presťahuje sa na iný kontinent. Ak nie rovno planétu.

 

TAKŽE CHLAPCI A DIEVKY, HOR SA TESTOVAŤ!

TEST INTELIGENCIE A HLAVNE … BLBUVZDORNOSTI NÁRODA.

všetko najlepšie, s pozdravom … Bee

 

.   P.S. to BEE, to nebol výsmech, ani nič také, to bolo po anglicky, že VČELA. Pracovitá, užitočná, medík z kvietkov znášajúca. A znášajúca aj všetky tie ústrky, výsmech a zlobu, čo poslednou dobou prekvitajú jedna radosť. To nie ja, samozrejme, to ONA!

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Prešov, výbuch plynu

Polícia potvrdila zastavenie stíhania v súvislosti s asanáciou bytovky v Prešove

30.09.2022 12:15

V decembri 2019 došlo v Prešove k výbuchu plynu v bytovom dome a k následnému požiaru. Tragédia si vyžiadala životy ôsmich ľudí.

SR Košice UNLP nemocnica ilustračná snímka KEX

INESS: V prípade výpovedí 1900 lekárov sa kvalita zdravotnej starostlivosti zníži

30.09.2022 11:48

Lekárske odborové združenie informovalo, že výpovede podá minimálne 1948 lekárov.

NBÚ

NBÚ od októbra nemôže blokovať škodlivý obsah, nový zákon sa prijať nestihol

30.09.2022 10:44

Cieľom bolo zabrániť šíreniu dezinformácií a iného škodlivého obsahu na internete.

Ukrajina Záporožie civilisti konvoj ostreľovanie

Rusi pri Záporoží zaútočili na konvoj civilistov, zahynulo 23 ľudí

30.09.2022 10:16, aktualizované: 11:42

Proruský predstaviteľ Záporožskej oblasti pripísal zodpovednosť za ostreľovanie ukrajinským jednotkám.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1338976x
Priemerná čítanosť článkov: 4782x

Autor blogu