Založ si blog

No a Igor M. skončí v base a nové voľby budú kedy?

 

 

.   Kdo čím zachází, tím také schází … takto nejako znie česká verzia a dejiny potvrdzujú pravdivosť a oprávnenosť týchto slov, hoci niektorí praobyčajní, povolaní a vyvolení k veľkým veciam majú dojem, že „Moja je Pomsta aj Odmena“ platí pre najsam“moc“nejšieho Igora Hrozného Veľikého (aj s mäkčeňom na zmäkčenie jeho nad-diamantovej tvrdosti), pred ktorým sa majú triasť mocní tohto sveta, menovite tí Slovenskí. No … trasú, asi aj áno, od smiechu nad tým, ako si veľknieža Igor vélice šikovne počína vo svojej historickej úlohe, rozhodnutý držať sa Radičovského „Padni, komu padni!“.

.   Nuž, padajú obvinenia, zatýka sa vo veľkom štýle, „čistka“ už nie je škaredé slovo pripomínajúce nechutné päťdesiate, ale najnovší naratív, ktorého sa držia pomstychtiví, pardon, spravodliví, najsamspravodlivejší, bez brvien, smietok, s očiskami sťa horské studničky, bez akejkoľvek poškvrny, či náznaku znečistenia.

.   Otázka teda neznie, ČI, ale KEDY, lebo podľa predchádzajúcich dejinných skúseností všetko naznačuje tomu, že najviac aktívni pri zatýkaní kohokoľvek za čokoľvek sú PRÁVE a PRESNE tí, ktorí majú najviac masla na hlave, a nielen toho. Tí si na svoje krky priviazali ako najväčší hlupáci mlynské kamene a na hlavy si dali Dankom a spol. zakázané parlamentné pomôcky s obrovskými nápismi: MY SME TÍ ČISTÍ, BEZ AKEJKOĽVEK VINY, SAMOTNÝ JEŽIŠ KRISTUS MÔŽE UŽ KONEČNE DRUHÝKRÁT PRÍSŤ A UVIDÍ KONEČNE TÝCH, KTORÍ SA ODHODLALI HÁDZAŤ KAMEŇMI – SÚC BEZ NAJMENŠEJ VINY, AKO INAK …

 

Notyvole, ako hovoria české/í sestry a bratři, tohle je opravdu síla!!!

 

 

 

Počúvať Igora, či zdravý rozum? A teď babo raď!

24.10.2020

. Desatoro nám nestačí, skrátená verzia od Abd-Ru-Shina neubližujte a myslite jasne už vôbec nie, my, teda … my ako my, poniektorí z nás, momentálne pri „moci“, … my potrebujeme vykazovať činnosť a presvedčiť davy, že to, čo robíme, je v ich prospech, je im na úžitok a keby nebolo nás, tak to rovno môžu zabaliť a nechať sa [...]

Igor, NAKA si raz príde po oboch vás! A dcéry sa budú ale že strášne hanbiť!

23.10.2020

. Ja viem, ja viem, ty si starý, skúsený a veľmi dobrý herec. Na javisku treba robiť vždy všetko preto, aby v hľadisku neopadla pozornosť, z klobúka treba vytiahnuť vždy väčšieho a väčšieho holuba, neskôr kačicu, na ktorú sa ani novinári nechytajú, časom mladé teľa, za ktoré považuješ každého tvojho poslucháča a diváka, nakoniec to bude [...]

34950 Sk mesačne každé batoľa i babička. Nepriateľ nespí!

22.10.2020

. Ako tak pozerám, peňazí máme ako pliev. Že vraj 16500 USD na hlavu ročne, pri včerajšom kurze 1.1852USD/EUR niečo tesne cez 1160 eur na obyvateľa, obyvateľku Slovenska mesiac, čo mesiac. Aj, nie len, v rámci NATO na obranu pred nepriateľmi, nepriateľom? Čína, Rusko? Kim zo Severnej Kórey, mimozemšťania, Yeti? Ako je tu Koróna, už nám ani [...]

testy, Orava, koronavírus

Pilotné testovanie dopadlo dobre. Ale nie bez chýb

26.10.2020 06:00

Ak nebude dostatok zdravotníkov, testovanie bude, ale nemusí byť všade na celom území Slovenska.

Jaroslav Naď, koronavírus

Naď chcel Danka povolať ako provianťáka, lekárov volá ako dobrovoľníkov

26.10.2020 05:30

Minister obrany Jaroslav Naď chcel pred časom Andreja Danka povolať za "provianťáka", teraz volá do služby lekárov v parlamente.

Česko, koronavírus

ONLINE: Česko je najhoršie na svete, aj inde vírus prepisuje rekordy

26.10.2020 05:15

Šírenie koronavírusu v Českej republike dosahuje krajne nebezpečné rozmery. Krajina je na tom dokonca najhoršie na celom svete.

tehotenstvo, tehotná žena, menštruácia

Incident v košickej pôrodnici: Rodila žena, ktorá odmietla rúško aj test

26.10.2020 05:00

Tehotnú mamičku tesne pred pôrodom vraj nechceli prijať v košickej nemocnici. Žena totiž odmietla test na koronavírus. Vylúčené nie sú trestné stíhania.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 275
Celková čítanosť: 1185592x
Priemerná čítanosť článkov: 4311x

Autor blogu