Založ si blog

Zuzka Čaputová, hlásim sa sťa týraný chlap na to Vaše ochranné bývanie!

.   Slza mi ukápla, napráskaná peňaženka sama otvorila, okamžite nechám postaviť len zo svojho denného vreckového aspoň 30, slovom tridsať ako judášskych strieborných, plne vybavených domov(ov), ochrankou zabezpečených, vodnou priekopou s hladnými aligátormi obohnaných, slúžiacich ako ochranné bývanie. Pre chlapov, chlapcov, chlapčatá vo veku pätnásť až stopätnásť rokov, ktorí to už nemôžu vydržať. Héj, héj, vážení neosprostení mainstreamom, alternatívou a ani mojimi trápnymi blogmi, poznáte štatistiky bezdomovectva, alkoholizmu, sebevrážd na našom milom malom Lovensku?!? Podiely muži:ženy v každej konkrétnej kolonke? Áno, muži dávajú ženám pekne na frak v každej z nich. Zrkadielko, zrkadielko, povedzžemi, kto je najmúdrejŠIA na svete a prečo musím ja, biedny, slabý, bezbranný chlapček vekom päťdesiat utekať STOVKY kilometrov pred svojou ľúbeznou ženuškou do Dínomdánska, pred štedrou, tichou, skromnou, vždy ochotnou, svätým, presvätým Pokojom vládnucou a zároveň Najvyššiemu tak nadšene a ochotne slúžiacou (ahoj, A HOJ, Vandička) Najs ses-tricky-tričkou aspoň toť do Krásavice na Dunaji, PREČO, PREČO, PREČO?

.   A Zuzka stále nie a nie otvoriť všetky vráta dokorán, chápem, že má šikovného a múdreho priateľa, ale u takej ochrankyne ľudských práv by sme radi hoci aj slúžili, dokonca i „len“ za stravu a ubytko. A dva úsmevy a nanuk denne pre najlepších služobníkov mesiaca. Kokso, jak tam stáli všetky štyri včera a tvárili sa ako utlačované a slabšie pohlavie. Ale isteže, fyzicky možno, ale je tu večná otázka ešte spred 89-eho. Hmota alebo duch/duša? Rany na čom sa hoja ťažšie? Všetky tie bla-bla-bla žvásty sa vytiahnu, len keď Fero včera škaredo pozrel na Anču, zrúkol a ona sa ohrozená išla vyžalovať svojej najlepšej kamoške znechutenej nízkym, život ohrozujúcim bídáckým tisíc€urovým platom svojho sponzora a jeho neochotou odovzdať jej aj svoje kurvavysoké mesačné vreckové celú DVACKU, ŽGRLOŠ JEDEN, chúdence nemajú čo do ústočiek, po Satinskovsky nebíčkopapuľky.

.   Tak kedy ma, Zuzka, prijmete na Audienciu, nech si vypočujete a ja Vám porozprávam, ktože tu koho a koho to bolí viac. A kto reve po nociach a zatína päste, a … všetko ostatné, ale HLAVNE, ABY TO NIKDY NIKTO NEVIDEL, LEBO VEĎ HANBA HANBÚCA NA STO ROKOV!!!

.   No a tak sa my tu máme v tejto našej malej kRAJinke, Pane Bože, takto sa my tu ako v Tvojom Raji mávame. Niekedy Ti aj zamávame, aby si videl, že sme ešte živí a … zdraví veru nie. To veru ešte určite nie …

 

p.s. preklad slovíčka TRICKY, milé jsesTRICKY, would You mind?!? …

https://translate.google.sk/?hl=en&tab=wT#view=home&op=translate&sl=en&tl=sk&text=tricky

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Antony Blinken / Miroslav Wlachovský /

Blinken označil Slovensko za kľúčového spojenca v NATO a partnera

01.06.2023 23:36

Americký minister zahraničia to uviedol na neformálnom zasadnutí Severoatlantickej rady v Osle, kde sa stretol aj so šéfom slovenskej diplomacie Miroslavom Wlachovským.

jadrová zbraň strela nuclear

USA ďalej obmedzujú spoluprácu s Ruskom po jeho pozastavení účasti na jadrovej dohode

01.06.2023 23:25

Ide o ďalšiu reakciu na februárové rozhodnutie Ruska pozastaviť účasť na dohode Nový START, ktorá obmedzovala počet aktívnych jadrových zbraní a ich nosičov.

USA / Vlajka / Diplomacia /

USA otvoria svoje prvé diplomatické zastúpenie severne od polárneho kruhu

01.06.2023 23:07

USA, Rusko, ako aj Čína čoraz viac vnímajú Arktídu ako strategickú oblasť, pretože klimatická zmena spôsobujú úbytok ľadu v Severnom ľadovom oceáne.

Kim Čong un

Juhokórejská tajná služba: Kim Čong-un váži 140 kíl a má vážne poruchy spánku

01.06.2023 22:57

Tajná služba sa zaoberá aj možnosťou, že sa Kim dostane do "začarovaného kruhu" väčšej závislosti od alkoholu a nikotínu, prípadne že sa jeho nespavosť ešte zhorší.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1370214x
Priemerná čítanosť článkov: 4894x

Autor blogu