Založ si blog

Ej bisťubohu, či ho tá len vyjetoto von z dvorka!

 

 

.   Udalosti naberajú na prudkom spáde, budúci Premiér (zatiaľ je verejnosti neznáme, kto to bude a je dosť dobre možné, že ani nie ten najbližší, t.j. Peťo Pelegrini, momentálne najsúcejší kandidát na tento čestný Post) sa vybral na návštevu, takú iba informačnú, či budúci pán minister Práce budú môcť ísť dnes večer von na pár desiatok minút aspoň, predsa len, minister Práce by mal predovšetkým makať, žiadne kecy a tak. No a tak pán, no … pán, služobník je to, služobník budúci Premiér obišiel zdržiavajúce schody spredu a rovno sa, hej sa, sa, seba sa, ako vždy predtým, dozadu, veď ak sú v tomto teple doma, tak je isto otvorené a … stačí len pekne pozdraviť Dobrý Deň a prípadne „zatelefonovať“ dovnútra Haló, haló, ste doma? a on, ona už niekto príde. Psík sa tváril prístupne, aj mu Prvý (to je len eufemizmus samozrejme, on je len posledným z Malých) hovoril, že by mohol aspoň náznakom zaštekať, ale psík Ochranca domu vrtel chvostíkom ako na najlepšieho ľudského kamoša.

.   Zatiaľ nič srdcervúce, ani zaujímavé, ale počkajte, hneď to bude. Domáca pani, ktorej meno Posledný Prvý dávno zabudol, ale indiánske meno funguje vždy … „Tá, čo rozumie drsným chlapským, aj pred ženskými nevhodným ftípkom a nepokazí žiadnu dobrú zábavu, navyše je schopná sem tam aj kvalitnú vyprodukovať!“. Že či! Žiadny pozdrav na úvod, podlízavé vtieranie sa hosťovi, či úsmev na tvári à la Hosť do domu, Boh do domu. Veľké kulové!

.   „To si ako predstavuješ, vliezť návšteve drzo do obývačky, tam vpredu sú dvere so zvončekom!!!“ Jeb ho tam medzi oči! Služobník PP nadvihol brvy, tisícinu sekundy zaváhal, ale pochopil veľmi dobre. Pani domáca už dlho nikoho nezjetoto pod čiernu zem, domáci sú všetci otrlí alebo preč, no tak skúsia toho prišelca nešťastníka, možno z toho kápne troška zdvihnutého sebavedomia, ktoré je tak zúfalo už notnú dobu výrazne nižšie než by malo byť. Budúci PP začal hrať Jej hru bleskurýchle a okamžite. Pokúšal sa vykonať slová ospravedlnenia, ale márne, ďalší škaredý zjebung dostal na solar, ledva to ustál na nohách. Márne sa snažil, krutoprísny pohľad ho dostával do polohy žiačika Prváčika, ktorý sa ešte len učí, čo sa sluší a patrí! „S…s… sľubujem, že to bolo poslednýkrát, ospravedlňujem sa, beriete to, pani Domina?!?“ … nesmelo sa spýtal, či pán minister Práce, budúci, sú doma … MÁ ROBOTU, dostal chudáčik posledný K.O. úder a vypotácal sa von za Bráničku.

.   A tam sa kurevsky schuti rozosmial, aká skvelá jednoaktovka a ako to pani domáca s tými chlapmi vie a ako ich dobre baví, až ich bruchá pobolievajú. Joj, skvelá to Žena, takú by chceli všetci!!!

 

P.S. Kua, chlapi, jak sa volá tá Vladova žena, neviete niekto?!?

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Očkovanie v juhokórejskom Soule

ONLINE: Zaočkovaný Izrael sa vracia medzi nebezpečné krajiny

28.07.2021 06:15, aktualizované: 06:39

Americké CDC zaradilo Izrael do druhej najvyššej kategórie nebezpečných krajín a odporúča tam ísť len úplne zaočkovaným.

kolobežka, pariž

Muž z parížskeho klenotníctva ukradol šperky za takmer 3 milióny eur

27.07.2021 23:58

Ozbrojený maskovaný muž ušiel na kolobežke.

letectvo, usa

Americký analytik prezradil tajné informácie. Dostal takmer 4 roky väzenia

27.07.2021 23:40

Daniel Hale v 11-stranovom liste opísal hrôzu, ktorú cítil pri sledovaní videí zachytávajúcich útoky na afganských civilistov.

záplavy, nemecko

Povodne v Nemecku budú poisťovne stáť možno až 5,5 miliardy eur

27.07.2021 23:18

Celkovo škody budú zrejme najvyššie od roku 2002.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1279405x
Priemerná čítanosť článkov: 4569x

Autor blogu