Založ si blog

Muža choroby a nákazy, Ženy zdravoby a nápravy! Či naopak?

.   Tak mi napadli Hugolínove, zdravím, Dáška Piačekovie, René mládenca príhoďi a skúsenosti. Reku že či aj ťí naši (ľudia, obyčajní aj neobyčajní) niečo také majú. Že či! Jasné, že majú! Igor poťažmo chaloši samé zloby, Zuza a toť ďiofky len a len DOBROBY, ako inak! Všetko zvalíme na chlapcov, dievčatká musia ostať tie krásne, pekné, voňavé, načančané, príjemné a milé, za blba vždy predsa má byť chlap! Ja som si teda už zvykol. Cvičia, nacvičujú u nás doma babka aj big Sista všetky možné tanečky, divadelné kusy všakovakých vôní aj vzozretí, radosť pozrieť! Zasa, ako kedy! Niekedy diváci v očiach s desom, priam až smrťou, utekajú ozlomkrk(oš)ky kade ľahšie a uvažujú, čo to vlastne videli a počuli. Toť som ako divák kvapkol tri červenomelónové kvapôčky dedka vševedka na obývačkový koberec a už bol oheň na streche a nielen tam. Chŕlil z úst Marta(i)nskej dračice, že vraj tanierik si MUSÍŠ. No nemusím! A nedám! Pozri, sto kvapiek! Ešte väčší ohňomet? Nič to, nevadí, vezmem ja aj celú polku melóna a drbnem ho na ten koberec, reku nech celý nezhorí, kúsočky lietajú kade tade, plač preveliký, padli Turci na poníky, veru treba aj slzičkami ohnisko obrovský pokropiť. No čo revete, Týna i Jasmýna, pred chvíľou ste boli strašné hrdinky, neohrozené dračice, zrazu usmoklené a ufňukané, slzičky roniace malé sopľane! A to lietal len melón, ani len miliarda či bilión! Hrdinky! Tie úplne, ale že maximálne najviac úplne najmaximálnejšie najsamväčšie!!!

.   Že vraj zasa tie moje afekty a mánie! No jasné, že moje, čie iné! To vôbec nebol môj dokonalý teatrálny výstup, vôbec, ale vôôôóóóbec som ti nezahral teba samú! Bé, bé, Kroko(ško)dílie slzy ako hrachy, prdlajs, melóny!!! Tak zasa ja idem, aby vás neklepla pepka! Do Viedňa aj ku kľudným, mierumilovným ľuďom. Smerom pán Dr. Uška. Ten vie počúvať aj povedať čo treba, nič navyše, aby uši nebolelo! A jeho žienka o to viac, prezlatá to osôbka, nehovoriac o ich troch kráľovských dcérach! Jaj, či sa mi dobre spalo v kráľovskej záhrade! Hudba hrá, vtáčiky spievajú, kopec  žien, komárích, krv mi pijú jedna radosť! Zas som po odbere, Jánskeho plaketa ma neminie, to veru nie, každý chlap by mal diamantovú, povinne!, dostať a aj polku kráľovstva, tri klobásky a aj AJfóň, teda dva, aj na foň aj na tnuká, dostať!

.   Hoďte všetku vinu a zlobu na mňa, na chlapcov a chlapov, my to už nejako dáme, každej dáme osobitne, s láskou a ÚCTOU, ako tu toť najmladšia a najmilšia hovoria, však Igor?!? A kočky nech sú za dobré a pekné. Mne to takto vyhovuje, som šťastný a vďačný.

 

Vďaka Ti, Pane! …

 

 

 

Kňažko chorý, „Utwowte kovidov! “ – žiačik cituje Tribúna z 89-eho.

29.09.2020

. Machrujú Amíci (a aj tí, čo o tom už vedia) s tými ich Simpsonovcami, že mnohé epizódky zo svetoznámeho animovaného seriálu predikovali udalosti, ktoré sa mali stať a aj naozaj stali mnoho, premnoho rokov neskôr. Všetka česť autorom, buď boli a sú skvelí jasnovidci a proroci, alebo majú vo svojich rukách naozaj veľkú moc a robia všetko preto, aby sa o [...]

Evanjelium – dobrá správa, Matovič má správy zlé!

28.09.2020

. Igymu sa Evanjeliá nejako zajedajú, plebsu dobrých správ netreba až toľko, veď aj v kostole im čo to prezradia, aj kamoši a rodina s úsmevom referujú o úspechoch svojich a nezabudnú potešiť blížneho svojho pochvalou a ocenením za tú všetku drinu, ktorú hlavne pre nich, rád, ochotne a s láskou, veď … prečo nie, tak sa sluší a patrí. . No a [...]

Fico, Haščák, Pelle. Ó, aká to mafia podľa Blahorečeného svatého I. M.

28.09.2020

. Nuž, chlapčiatku narástli svaly! Síce len tie okolo sánky, ale o to sú mocnejšie, výraznejšie, pohľad nám zdrsnel, všetci sme dostali strach a trasieme sa! No, všetci … vlastne, bojí sa tu vôbec niekto niekoho a niečoho?!? Mám dojem, že pri podobných výkrikoch do tmy a na FB napísaných vlhkých snoch sa pousmeje nielen dospelák a puberťák, [...]

pocasie-30-9-2020

Málo dažďa? Tak ešte pridáme. Kde áno, a kde už nie?

29.09.2020 22:00

Počasie ešte stále skúša, koľko vody Slovensko znesie. Zrážky nebudú všade, ale niekde môžu byť poriadne intenzívne.

drogy

NAKA v rámci protidrogovej akcie Firma obvinila sedem osôb

29.09.2020 19:32

Obvinení mali dávať opakovane prepraviť drogy z Ukrajiny cez štátnu hranicu na Slovensko a následne ich ďalej distribuovať a predávať na východe krajiny.

MUDr. Igor Bukovský

Bukovský odkazuje politikom: Nezaobchádzajte s ľuďmi ako so škôlkarmi

29.09.2020 18:22

Prečo treba na Slovensku núdzový stav? Pýta sa v rozhovore pre TV Pravda Igor Bukovský, lekár a odborník na zdravý životný štýl.

Jozef Čentéš

Ombudsmanka navrhla na kandidáta na generálneho prokurátora Čentéša

29.09.2020 17:46, aktualizované: 19:03

Poslanci Národnej rady SR majú voliť kandidáta na generálneho prokurátora na schôdzi, ktorá sa začne 24. novembra.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 254
Celková čítanosť: 1132177x
Priemerná čítanosť článkov: 4457x

Autor blogu