Založ si blog

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

 

 

 

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú!

 

.   Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie najzasvätenejšie infošky smerujúce nielen z nadsvetia, ale aj podsvetia, dokonca i samotného pekla, … . Vyvoleným, teda priamo vám, dokonca, bisťunohu, rovno od Lucifera, vládcu všetkých pekiel. O infoškách až pikoškách direkt z Nebies, tých máme dosť deň čo deň od Igora Veľkého Trnavského bodka. To slovo na ká sa tam ozaj nehodí, za .o.ota je tu predsa len, … moja maličkosť, práve ku káve, AVE ja!

.   Dnes, v dvadsiatomprvom storočí, si niekto pýta vopred peniaze za veeeľmi neistý výsledok, to je celkom veselé, vtipné a prinajmenšom odvážne! Dnes, keď sa neplatí za už mesiace dodaný KVALITNÝ, PRVOTRIEDNY TOVAR, predáva Schrödingerovu mačku vo vreci/krabici za peniaze kto?!? Zúfalec? Blázon? Večný optimista, snilko, rojko, fantasta?!? boho-rovné až -vyššie Smečko s tým zjavne žiaden problém nemá! Veď prečo by aj! Čitateľ tvárny, blbý, poddajný, ľahko ovplyvniteľný, oooooo, ohohó, pŕŕŕŕŕŕŕ, pardoooooon, čo to tu píšem za kraviny, s kritickým myslením, inteligentný, vzdelaný, rozhľadený, múdry, jemne ironický, nie náš človek, teda, nie „ich“ náš človek, ale „náš“ náš človek, skrátka a dobre, ten pravý predplatiteľ najdokonalejších novín sveta, veď my SME predsa „DALI DOLE TOHO ODKUNDESA A VRAHA SYNOV MATIEK S FUCKACÍMI KYTICAMI … MEČIARA!!!

 

.   Ja ich mám rád, ľúbim ich a držím im palce aj päste! Len nech najprv urobia robotu a až potom i za ňu pýtajú peniaze! Za dobrú aj tri eurá na týždeň, za priemernú nyšt, za zlú doplatiť čitateľovi, … za míňanie jeho drahocenného času plus za duchapusté klamanie a oblbovanie! A tvárenie sa a pokrytecké predstieranie, že … pořád dobrý až vynikající! Že čierna je biela a biela len najsamsvetlejším odtieňom čiernočiernej, navrhnutej samotným Arnoldom Schwarzeneggerom s bieloskvúcim sa úsmevom!!!

 

… a pořád, a pořád, a pořád, a pořád …

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

putin

100 a 45 dolárov. EÚ zastropovala ruské produkty z ropy

03.02.2023 20:05

Podľa návrhu by cenové stropy mali začať platiť od nedele 5. februára.

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352828x
Priemerná čítanosť článkov: 4832x

Autor blogu