Založ si blog

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

 

 

 

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú!

 

.   Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie najzasvätenejšie infošky smerujúce nielen z nadsvetia, ale aj podsvetia, dokonca i samotného pekla, … . Vyvoleným, teda priamo vám, dokonca, bisťunohu, rovno od Lucifera, vládcu všetkých pekiel. O infoškách až pikoškách direkt z Nebies, tých máme dosť deň čo deň od Igora Veľkého Trnavského bodka. To slovo na ká sa tam ozaj nehodí, za .o.ota je tu predsa len, … moja maličkosť, práve ku káve, AVE ja!

.   Dnes, v dvadsiatomprvom storočí, si niekto pýta vopred peniaze za veeeľmi neistý výsledok, to je celkom veselé, vtipné a prinajmenšom odvážne! Dnes, keď sa neplatí za už mesiace dodaný KVALITNÝ, PRVOTRIEDNY TOVAR, predáva Schrödingerovu mačku vo vreci/krabici za peniaze kto?!? Zúfalec? Blázon? Večný optimista, snilko, rojko, fantasta?!? boho-rovné až -vyššie Smečko s tým zjavne žiaden problém nemá! Veď prečo by aj! Čitateľ tvárny, blbý, poddajný, ľahko ovplyvniteľný, oooooo, ohohó, pŕŕŕŕŕŕŕ, pardoooooon, čo to tu píšem za kraviny, s kritickým myslením, inteligentný, vzdelaný, rozhľadený, múdry, jemne ironický, nie náš človek, teda, nie „ich“ náš človek, ale „náš“ náš človek, skrátka a dobre, ten pravý predplatiteľ najdokonalejších novín sveta, veď my SME predsa „DALI DOLE TOHO ODKUNDESA A VRAHA SYNOV MATIEK S FUCKACÍMI KYTICAMI … MEČIARA!!!

 

.   Ja ich mám rád, ľúbim ich a držím im palce aj päste! Len nech najprv urobia robotu a až potom i za ňu pýtajú peniaze! Za dobrú aj tri eurá na týždeň, za priemernú nyšt, za zlú doplatiť čitateľovi, … za míňanie jeho drahocenného času plus za duchapusté klamanie a oblbovanie! A tvárenie sa a pokrytecké predstieranie, že … pořád dobrý až vynikající! Že čierna je biela a biela len najsamsvetlejším odtieňom čiernočiernej, navrhnutej samotným Arnoldom Schwarzeneggerom s bieloskvúcim sa úsmevom!!!

 

… a pořád, a pořád, a pořád, a pořád …

 

 

 

Kňažko chorý, „Utwowte kovidov! “ – žiačik cituje Tribúna z 89-eho.

29.09.2020

. Machrujú Amíci (a aj tí, čo o tom už vedia) s tými ich Simpsonovcami, že mnohé epizódky zo svetoznámeho animovaného seriálu predikovali udalosti, ktoré sa mali stať a aj naozaj stali mnoho, premnoho rokov neskôr. Všetka česť autorom, buď boli a sú skvelí jasnovidci a proroci, alebo majú vo svojich rukách naozaj veľkú moc a robia všetko preto, aby sa o [...]

Evanjelium – dobrá správa, Matovič má správy zlé!

28.09.2020

. Igymu sa Evanjeliá nejako zajedajú, plebsu dobrých správ netreba až toľko, veď aj v kostole im čo to prezradia, aj kamoši a rodina s úsmevom referujú o úspechoch svojich a nezabudnú potešiť blížneho svojho pochvalou a ocenením za tú všetku drinu, ktorú hlavne pre nich, rád, ochotne a s láskou, veď … prečo nie, tak sa sluší a patrí. . No a [...]

Fico, Haščák, Pelle. Ó, aká to mafia podľa Blahorečeného svatého I. M.

28.09.2020

. Nuž, chlapčiatku narástli svaly! Síce len tie okolo sánky, ale o to sú mocnejšie, výraznejšie, pohľad nám zdrsnel, všetci sme dostali strach a trasieme sa! No, všetci … vlastne, bojí sa tu vôbec niekto niekoho a niečoho?!? Mám dojem, že pri podobných výkrikoch do tmy a na FB napísaných vlhkých snoch sa pousmeje nielen dospelák a puberťák, [...]

pocasie-30-9-2020

Málo dažďa? Tak ešte pridáme. Kde áno, a kde už nie?

29.09.2020 22:00

Počasie ešte stále skúša, koľko vody Slovensko znesie. Zrážky nebudú všade, ale niekde môžu byť poriadne intenzívne.

drogy

NAKA v rámci protidrogovej akcie Firma obvinila sedem osôb

29.09.2020 19:32

Obvinení mali dávať opakovane prepraviť drogy z Ukrajiny cez štátnu hranicu na Slovensko a následne ich ďalej distribuovať a predávať na východe krajiny.

MUDr. Igor Bukovský

Bukovský odkazuje politikom: Nezaobchádzajte s ľuďmi ako so škôlkarmi

29.09.2020 18:22

Prečo treba na Slovensku núdzový stav? Pýta sa v rozhovore pre TV Pravda Igor Bukovský, lekár a odborník na zdravý životný štýl.

Jozef Čentéš

Ombudsmanka navrhla na kandidáta na generálneho prokurátora Čentéša

29.09.2020 17:46, aktualizované: 19:03

Poslanci Národnej rady SR majú voliť kandidáta na generálneho prokurátora na schôdzi, ktorá sa začne 24. novembra.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 254
Celková čítanosť: 1132165x
Priemerná čítanosť článkov: 4457x

Autor blogu