Založ si blog

Je toto ešte OK alebo už čisté psycho?

 

 

 

.   Ja som teda videl už „všetko“, myslím hlavne najrôznejšie prejavy ako zdravej, otvorenej mysle, tak aj opačné extrémy, … to, čo dokáže vyprodukovať mozog dlhodobo otravovaný a ničený drogami či už pouličnej alebo špáratkovovrecúškovej proveniencie, poťažmo tých, ktoré majú slúžiť ako „liečivo“ a majú pomáhať psychiatrickým pacientom dostať sa ak už nie rovno do stavu „normálu“, tak sa k nemu aspoň v maximálnej možnej miere priblížiť.

.   Jedna za mnohé, typická a predsa taká odlišná. Príhoda, ktorá ovplyvnila a ešte ovplyvní tak mnohé … nebudem dlhý, načo aj.

 

.   Bol som poslaný do Tesca, vraj treba chlieb, jahody, mandle a štvrť kila slaninky. V poriadku, ale najprv pôjdem do vzdialenejšieho supermarketu, nakúpim tam a ak budem mať miesto v ruksaku, stavím sa aj v Tescu, ak nie, najprv domov a potom to Tesco. Logické! Len nechoďte s touto krutou vednou disciplínou na jednoduché ženičky. Prídem domov s nákupom z Lidla, z Tesca zatiaľ nič, z päť pädesiat neminutý ani len cent. Vybalím teda Lidlácky nákup a pýtam sa, reku čo z toho chceš. Neriešim cenu, dovozné, cenu práce, … toto nechcem, toto nechcem, ani toto a ani tamto … hovorím si, asi má dojem, že budem chcieť peniaze, alebo čo. No dobre, radšej to všetko odnesiem, nech nie som krvi-peňazí-lačná beštia a nech nie je zbytočne zlá krv. Veď ja by som jej ten nákup celý aj dal, plus dvacku k nemu navrch, no problema. Utekám rýchlo kade ľahšie, lebo vo vzduchu visí to staré známe zo včerajšieho blogu, … ako si, ty špinavý roboš, dovoľuješ robiť niečo, s čím ja súhlasím, chcem to, žiadam ťa o to, prikazujem ti to, ale ty, neschopák smradľavý, to robíš inak ako si výslovne prajem ja, ty to síce robíš správne a perfektne, ale stále nie podľa mojich predstáv!

„Prečo nakupuješ TO, ČO SOM TI NEKÁZALA, AKO SA OPOVAŽUJEŠ MÍŇAŤ MOJE PENIAZE !!!“

 

.   Počkať, počkať, aké „moje“, ja som si dovolil vytiahnuť z mojej peňaženky mnou zarobené prachy, kúpiť si pre seba, čo potrebujem a chcem a … no posledné týždne počúvam len a zásadne len dve veci:

 

AKO SI TY DRZÁK DRZÝ DOVOĽUJEŠ NEPRISPIEVAŤ NA DOMÁCNOSŤ?!?

plus

PREČO PRISPEVAŠ TAK VEĽA?!? … ZAVADZIA TO TU! OKAMŽITE TO ODNES! VŠETKO! VECI, PRACHY … ZMIZNI!

 

 

… a k tomuto všetkému ako darček telefonáty na psychiatriu, že … „Poďte si poňho! Vystrája a vyhráža sa mi!!! Že jeho matka je láskavá a milujúca Žena, ale tá ohava a striga na gauči že je niekto iný! Jeho matka vraj neseká jedovatými zubami ako kobra, či zmija a nemá z toho zvrátenú radosť! A ešte na mňa, na vlastnú mater, bezprecedentne dvíha hlas!

 

NO MNE SA Z TOHO CELÉHO CHCE DVÍHAŤ ŽALÚDOK, VRAJMAMA !

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

putin

100 a 45 dolárov. EÚ zastropovala ruské produkty z ropy

03.02.2023 20:05

Podľa návrhu by cenové stropy mali začať platiť od nedele 5. februára.

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352803x
Priemerná čítanosť článkov: 4831x

Autor blogu