Založ si blog

Je toto ešte OK alebo už čisté psycho?

 

 

 

.   Ja som teda videl už „všetko“, myslím hlavne najrôznejšie prejavy ako zdravej, otvorenej mysle, tak aj opačné extrémy, … to, čo dokáže vyprodukovať mozog dlhodobo otravovaný a ničený drogami či už pouličnej alebo špáratkovovrecúškovej proveniencie, poťažmo tých, ktoré majú slúžiť ako „liečivo“ a majú pomáhať psychiatrickým pacientom dostať sa ak už nie rovno do stavu „normálu“, tak sa k nemu aspoň v maximálnej možnej miere priblížiť.

.   Jedna za mnohé, typická a predsa taká odlišná. Príhoda, ktorá ovplyvnila a ešte ovplyvní tak mnohé … nebudem dlhý, načo aj.

 

.   Bol som poslaný do Tesca, vraj treba chlieb, jahody, mandle a štvrť kila slaninky. V poriadku, ale najprv pôjdem do vzdialenejšieho supermarketu, nakúpim tam a ak budem mať miesto v ruksaku, stavím sa aj v Tescu, ak nie, najprv domov a potom to Tesco. Logické! Len nechoďte s touto krutou vednou disciplínou na jednoduché ženičky. Prídem domov s nákupom z Lidla, z Tesca zatiaľ nič, z päť pädesiat neminutý ani len cent. Vybalím teda Lidlácky nákup a pýtam sa, reku čo z toho chceš. Neriešim cenu, dovozné, cenu práce, … toto nechcem, toto nechcem, ani toto a ani tamto … hovorím si, asi má dojem, že budem chcieť peniaze, alebo čo. No dobre, radšej to všetko odnesiem, nech nie som krvi-peňazí-lačná beštia a nech nie je zbytočne zlá krv. Veď ja by som jej ten nákup celý aj dal, plus dvacku k nemu navrch, no problema. Utekám rýchlo kade ľahšie, lebo vo vzduchu visí to staré známe zo včerajšieho blogu, … ako si, ty špinavý roboš, dovoľuješ robiť niečo, s čím ja súhlasím, chcem to, žiadam ťa o to, prikazujem ti to, ale ty, neschopák smradľavý, to robíš inak ako si výslovne prajem ja, ty to síce robíš správne a perfektne, ale stále nie podľa mojich predstáv!

„Prečo nakupuješ TO, ČO SOM TI NEKÁZALA, AKO SA OPOVAŽUJEŠ MÍŇAŤ MOJE PENIAZE !!!“

 

.   Počkať, počkať, aké „moje“, ja som si dovolil vytiahnuť z mojej peňaženky mnou zarobené prachy, kúpiť si pre seba, čo potrebujem a chcem a … no posledné týždne počúvam len a zásadne len dve veci:

 

AKO SI TY DRZÁK DRZÝ DOVOĽUJEŠ NEPRISPIEVAŤ NA DOMÁCNOSŤ?!?

plus

PREČO PRISPEVAŠ TAK VEĽA?!? … ZAVADZIA TO TU! OKAMŽITE TO ODNES! VŠETKO! VECI, PRACHY … ZMIZNI!

 

 

… a k tomuto všetkému ako darček telefonáty na psychiatriu, že … „Poďte si poňho! Vystrája a vyhráža sa mi!!! Že jeho matka je láskavá a milujúca Žena, ale tá ohava a striga na gauči že je niekto iný! Jeho matka vraj neseká jedovatými zubami ako kobra, či zmija a nemá z toho zvrátenú radosť! A ešte na mňa, na vlastnú mater, bezprecedentne dvíha hlas!

 

NO MNE SA Z TOHO CELÉHO CHCE DVÍHAŤ ŽALÚDOK, VRAJMAMA !

 

 

 

Muža choroby a nákazy, Ženy zdravoby a nápravy! Či naopak?

06.08.2020

. Tak mi napadli Hugolínove, zdravím, Dáška Piačekovie, René mládenca príhoďi a skúsenosti. Reku že či aj ťí naši (ľudia, obyčajní aj neobyčajní) niečo také majú. Že či! Jasné, že majú! Igor poťažmo chaloši samé zloby, Zuza a toť ďiofky len a len DOBROBY, ako inak! Všetko zvalíme na chlapcov, dievčatká musia ostať tie krásne, pekné, voňavé, [...]

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

26.07.2020

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú! . Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie [...]

„A vy všetci žeriete seno“, vraví Lipšic!

23.07.2020

. … že vraj: „Motív mohla mať iba jedna jediná osoba. Je ňou Marian Kočner„ To vari len súdruh Lipšic nemyslia naprosto vážne! To takí „priatelia“ doktora Fica, tí nemali absolútne ani ten najmenší dôvod odstavovať Roba Fica!?! Vymyslieť to celé tak, aby to na Kočnera nielen pasovalo, ale aj celé podozrenie padlo jedine [...]

Joie Biden

V tandeme s Bidenom bude v USA kandidovať senátorka Kamala Harrisová

11.08.2020 23:08

V prípade Bidenovho volebného víťazstva by sa Harrisová stala americkou viceprezidentkou.

Covid-19

Pandemický plán počíta s viacerými fázami, Slovensko sa nachádza v prvej

11.08.2020 22:17

Pandemická komisia navrhuje zvolať epidemiologické konzílium, ktoré bude jej poradným orgánom.

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

Trump / Oblek / Diplomacia / Diplomat /

Šándor: Vyhostenie ruských diplomatov je primerané riešenie

11.08.2020 17:40

Podľa informácií slovenských spravodajských zložiek bola ich činnosť na Slovensku v rozpore s Viedenským dohovorom o diplomatických stykoch.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 241
Celková čítanosť: 1073910x
Priemerná čítanosť článkov: 4456x

Autor blogu