Založ si blog

sLOVEnsko – lóve, a či Láska?

 

 

.   Já ti, Karle, přiznám se úplně bez mučení, vůbec nevím. Ďalej budem po slovensky, ved ty rozumieš niekedy až móóóc dobre, oveľa lepšie ako natural born Slovenky a Slováci, o čom je reč! Niekedy ideš len tak po ulici, sleduješ, čo sa deje, nestíhaš otvárať ústočká, po Satinsky papuľku, hovoríš si, kua, to je ONO, už som TAM! Ľudkovia vysmiati, šťastní, krásni, sťaby len včera prepustení z basy alebo manželstva, ktovie, kde to boli väčšie muky a trápenia! Hahaha, že vraj „ktovie“! Všetci veľmi dobre, že, no predsa, no, … ako kde! Ale (klasická to odpoveď Slovenky, Slováka) „u mňa“ celkom určite V MANŽELSTVE!!! Ten sráč, tá sviňa! Ten prútnik, „to“, prepytujem, *urvisko!!! Ani len ženský rod nepoužije, ebne tam rovno stredný, ona nie je TÁ, ale len TO! No, zas nie je *urvisko ako *urvisko. Lebo poniektoré *urviská sa len tak pretŕčajú a predvádzajú a sem tam aj dajú a tie iné zas zahýbajú tým najstrašnejším spôsobom. No a to už ako?!? Zahýbajú nie svojim partnerom, ale zrovna tomu najdôležitejšiemu zo všetkých, veď vy viete, komu. Len tak trošken, mirnychs dýrnychs nedodržiavam jeho pravidlá, axiómy, postuláty … a vlastne je len jedno, jediné základné … neubližovať iným (viď prednáška Ideálni Ľudia [v češtině] )

.   Milý Karle, ja by som to nevidel až tak zle! Prachy sa už okukali, zovšedneli, minuli, ukradli „nám“, Národu sLOVEnskému, ich! A my sme to bez nich nielenže prežili, ale my sme i bez nich aj zvykli, je nám bez nich dobre, aspoň nikto nepýta, nežobre, len vyvrátime vrecká a AHA, NO NY HO, NEMÁM! No ale LÁSKA, to už je jiná! Po Drahoslavovsky, to je, citujem klasika Ondrušku, „použitie celkom iného kalibru … a kľudne i do toho genitívu dajte „a„!

.   Milý priateľu, Igor Matovič, … a aj ty, hocikto iný, … ak by si chcel vidieť a vedieť, ako sa to má robiť, choď na návštevu do roboty alebo domov k „NIM“, ľuďom o pravidlách, Božích Zákonoch nekecajúcich, ale ich ak nie na 100%, tak na 999‰ určite, a tentokrát to eufemizmus nie je, žijúcich. Malé Kráľovstvo nebeské na Zemi, … s kráľom, kráľovnou a troma dcérami, samozrejme – Veronikou, Tamarkou Kamakou a Karolínkou. Ahoj Adriana! Máš skvelého manžela! A on ešte skvelejšiu manželku!

 

Vy sa máte!

 

Pretože … VY SA MÁTE (jeden druhú, jedna druhého, lebo Prvý vždy Bol, je a bude len Jeden …)

 

 

P.S. … vďaka, Drahoš a kočky – Kamaka a Veronika, za Amazing Day …

 

 

 

 

 

Muža choroby a nákazy, Ženy zdravoby a nápravy! Či naopak?

06.08.2020

. Tak mi napadli Hugolínove, zdravím, Dáška Piačekovie, René mládenca príhoďi a skúsenosti. Reku že či aj ťí naši (ľudia, obyčajní aj neobyčajní) niečo také majú. Že či! Jasné, že majú! Igor poťažmo chaloši samé zloby, Zuza a toť ďiofky len a len DOBROBY, ako inak! Všetko zvalíme na chlapcov, dievčatká musia ostať tie krásne, pekné, voňavé, [...]

Áno, Sme čítať budem! Ak mi dajú 1€ na týždeň!

26.07.2020

Vlastne dve … ak neprestanú s tou stupídnou a otravnou reKLAMou na samých seba, akože neprestanú! . Že vraj zaplaťte si „len“ jedno euro na týždeň a môžete, „smiete“, ty kokso, je vám dovolené, dokonca ste tým povolaným/povolanou, ktorému/ktorej je dopriate z miest najvyšších, aby ste si mohli prečítať tie [...]

„A vy všetci žeriete seno“, vraví Lipšic!

23.07.2020

. … že vraj: „Motív mohla mať iba jedna jediná osoba. Je ňou Marian Kočner„ To vari len súdruh Lipšic nemyslia naprosto vážne! To takí „priatelia“ doktora Fica, tí nemali absolútne ani ten najmenší dôvod odstavovať Roba Fica!?! Vymyslieť to celé tak, aby to na Kočnera nielen pasovalo, ale aj celé podozrenie padlo jedine [...]

Joie Biden

V tandeme s Bidenom bude v USA kandidovať senátorka Kamala Harrisová

11.08.2020 23:08

V prípade Bidenovho volebného víťazstva by sa Harrisová stala americkou viceprezidentkou.

Rusko, zástava, vlajka

Rusi zneužili slovenské víza. Museli odísť

11.08.2020 22:30

Trojica Rusov s rodinami podľa agentúry RIA - Novosti opustila Slovensko. Moskva odkázala, že bude postupovať recipročne.

Covid-19

Pandemický plán počíta s viacerými fázami, Slovensko sa nachádza v prvej

11.08.2020 22:17

Pandemická komisia navrhuje zvolať epidemiologické konzílium, ktoré bude jej poradným orgánom.

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 241
Celková čítanosť: 1073950x
Priemerná čítanosť článkov: 4456x

Autor blogu