Založ si blog

sLOVEnsko – lóve, a či Láska?

 

 

.   Já ti, Karle, přiznám se úplně bez mučení, vůbec nevím. Ďalej budem po slovensky, ved ty rozumieš niekedy až móóóc dobre, oveľa lepšie ako natural born Slovenky a Slováci, o čom je reč! Niekedy ideš len tak po ulici, sleduješ, čo sa deje, nestíhaš otvárať ústočká, po Satinsky papuľku, hovoríš si, kua, to je ONO, už som TAM! Ľudkovia vysmiati, šťastní, krásni, sťaby len včera prepustení z basy alebo manželstva, ktovie, kde to boli väčšie muky a trápenia! Hahaha, že vraj „ktovie“! Všetci veľmi dobre, že, no predsa, no, … ako kde! Ale (klasická to odpoveď Slovenky, Slováka) „u mňa“ celkom určite V MANŽELSTVE!!! Ten sráč, tá sviňa! Ten prútnik, „to“, prepytujem, *urvisko!!! Ani len ženský rod nepoužije, ebne tam rovno stredný, ona nie je TÁ, ale len TO! No, zas nie je *urvisko ako *urvisko. Lebo poniektoré *urviská sa len tak pretŕčajú a predvádzajú a sem tam aj dajú a tie iné zas zahýbajú tým najstrašnejším spôsobom. No a to už ako?!? Zahýbajú nie svojim partnerom, ale zrovna tomu najdôležitejšiemu zo všetkých, veď vy viete, komu. Len tak trošken, mirnychs dýrnychs nedodržiavam jeho pravidlá, axiómy, postuláty … a vlastne je len jedno, jediné základné … neubližovať iným (viď prednáška Ideálni Ľudia [v češtině] )

.   Milý Karle, ja by som to nevidel až tak zle! Prachy sa už okukali, zovšedneli, minuli, ukradli „nám“, Národu sLOVEnskému, ich! A my sme to bez nich nielenže prežili, ale my sme i bez nich aj zvykli, je nám bez nich dobre, aspoň nikto nepýta, nežobre, len vyvrátime vrecká a AHA, NO NY HO, NEMÁM! No ale LÁSKA, to už je jiná! Po Drahoslavovsky, to je, citujem klasika Ondrušku, „použitie celkom iného kalibru … a kľudne i do toho genitívu dajte „a„!

.   Milý priateľu, Igor Matovič, … a aj ty, hocikto iný, … ak by si chcel vidieť a vedieť, ako sa to má robiť, choď na návštevu do roboty alebo domov k „NIM“, ľuďom o pravidlách, Božích Zákonoch nekecajúcich, ale ich ak nie na 100%, tak na 999‰ určite, a tentokrát to eufemizmus nie je, žijúcich. Malé Kráľovstvo nebeské na Zemi, … s kráľom, kráľovnou a troma dcérami, samozrejme – Veronikou, Tamarkou Kamakou a Karolínkou. Ahoj Adriana! Máš skvelého manžela! A on ešte skvelejšiu manželku!

 

Vy sa máte!

 

Pretože … VY SA MÁTE (jeden druhú, jedna druhého, lebo Prvý vždy Bol, je a bude len Jeden …)

 

 

P.S. … vďaka, Drahoš a kočky – Kamaka a Veronika, za Amazing Day …

 

 

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

putin

100 a 45 dolárov. EÚ zastropovala ruské produkty z ropy

03.02.2023 20:05

Podľa návrhu by cenové stropy mali začať platiť od nedele 5. februára.

petr pavel

Petr Pavel: Ukrajine dajme všetko, okrem jadrových zbraní

03.02.2023 19:45

Novozvolený český prezident Petr Pavel sa domnieva, že jediným obmedzením zbrojných dodávok Ukrajine by malo byť, že Kyjev nedostane jadrové zbrane.

František Mrázek

Kráľa českého podsvetia asi zabil nájomný vrah zo Slovenska

03.02.2023 18:40

Policajný zdroj povedal, že po 17 rokoch je už jasné aj to, kto si vraždu objednal.

stadion2

Banskú Bystricu čakajú radikálne úsporné opatrenia. Odskáče si to hokejový klub

03.02.2023 18:22

„Stáli sme pred hrozbou zatvorenia zimného štadióna, čo bola skutočne krajná možnosť,“ povedal primátor Ján Nosko.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352840x
Priemerná čítanosť článkov: 4832x

Autor blogu