Založ si blog

Bude Fico premiérom a Matovič s Pellegrinim v opozícii?

 

 

(A)HA !!!

 

 

.   Je v súčasnej situácii a pri dnešnej konštelácii najžiarivejších hviezd na slovenskom politickom nebi takéto niečo vôbec možné?!? Tomu snáď neverí nielen samotný Róbert Fico, ale hádam ani len najväčší optimista, … alebo teda, počkať?!? Veď to je bežný, priemerný Slovák, Slovenka, ktorí nieže vždycky veria, že s tými novými bude lepšie, oni to dokonca VEDIA. Namiesto veriacich VEDIACI, priam PRESVEDČENÍ, kľudne povedzme Kresťania, lebo nakoniec … pravý Kresťan, Kresťanka sa nepozná podľa toho, či chodím do kostola a na sväté prijímanie, ale či sa riadim Desatorom a predovšetkým … radami a doporučeniami samotného Syna Božieho Ježiša Krista. Práve tu by pohoreli mnohí papieroví kresťania a vynikli by tí Praví … Kresťania srdcom, dušou, životom, konaním, myslením, cítením, rečou.

.   A sme doma. Ani s Matovičom to nebude až také pozemsky-rajské, ako Slovač predpokladala. Volili sme h, vkladali do tie najväčšie nádeje a … on sa nám takto oplatil. Takto, tatko. Otec národa. Vlado Mečiar, Robo Fico, do tretice všetko dobré. Ale Matovič? TI JEBE? Sorry, cenzor, ale musel som, toto vykríkli stovky, ak nie tisícky dôverčivých občanov, doteraz voličov a budúcich jasných nevoličov. Tak Kto to má byť, ten náš OTEC, ktorý nás spoľahlivo vyvedie aj z tých najväčších šlamastík. Ale no, netvárme sa že nevieme, vieme veľmi dobe, tušíme, nádejáme sa, chceli by sme, nesmelo o to prosíme a tešíme sa neskutočne. Skutočne neskutočne.

.   Ateisti sa, podľa ich vlastných slov: „Vďaka Pánu Bohu, že sme ateisti!“, podobnými úvahami zaoberať nemusia, zato tá pobožnejšia časť národa Holubičieho, Národa Holubice, by o tom predsa niečo len vedieť mala. Ktože to je ten náš OTEC a do Starostlivosti Ktorého sa máme naplno zveriť, samozrejme zachovávajúc svoj podiel zodpovednosti, činu, spravodlivosti, lebo … pomôž si sám, Človeče a … aj Pán BOH ti pomôže. A naozaj až vtedy, presne v tomto poradí, pomôž sám sebe zbavením sa vlastných hriechov a previnení, pomôž človeče sám svojmu druhu, celému Človečenstvu, pomáhaj, čo to len dá a ide a nakoniec sa dostane vytúženej odmeny aj tebe samotnému, nikdy nie skôr.

.   Ako tak pozerám okolo seba, je vás, milí Ľudkovia, naozaj veľmi veľa. A už sa to nedá zastaviť, nie Mečiar, Matovič, bloger/ka, ale … ty sám, ty SAMA si zdrojom šťastia svojho a hlavne ľudí okolo seba, len od teba závisí, koľkých urobíš deň čo deň šťastnejšími alebo prinajmenšom presvedčenými o tvojej neochote ustupovať zlu. Lebo tomu sa nemá ustupovať, ale ČELIŤ! Pozrieť sa mu priamo do očí a ono, … no nemá šancu. Každý ste to zažil aspoň raz v živote a boli ste za to na seba hrdí ešte dlhý, predlhý čas.

 

 

.   Ten zdanlivo nezmyselný titulok je takto ľahšie pochopiteľný … premeníme dobrým slovom, skutkom, myšlienkou sami seba a potom, potom to už bude vlastne úplne jedno, kto bude TAM HORE, či v koalícii, opozícii, vo „vysokých“ funkciách, nie oni budú určovať nám, ako máme žiť, ale to my budeme mať pod kontrolou, skutočnou kontrolou morálne prevyšujúceho Č(e)LOVEka, činnosť tých, ktorí ešte potrebujú prevychovať, dovzdelávať, doučiť, dobehnúť zameškané. Oni, ony nemajú slúžiť nám, kam by sme to dospeli, slúži sa zásadne a len Vyššej Entite, nazvite si ju po svojom ako len chcete.

.   SCI-FI v priamom prenose, nemožné skutočnosťou, zázrak za zázrakom nás čakajú, pokiaľ … dvihneme prdel a hlavne svoj zrak a prestaneme ho klopiť a pozrieme sa slobodne do očí tým, ktorí si príliš dlho mysleli, že je to tak správne. No nie! Teraz už vážne nie …

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Diviak lesný

Po Karlovej Vsi sa túlali diviaky, jedného poľovník usmrtil

27.01.2023 22:08

Na námestí sa vyskytlo niekoľko dospelých diviakov, pričom jeden bol zranený.

vojna na Ukrajine, vojak, Bachmut

Neutralita neexistuje. Zelenskyj pozval šéfa MOV Bacha do Bachmutu

27.01.2023 20:53

V meste v Doneckej oblasti sa už celé mesiace odohrávajú urputné boje medzi ukrajinskými obrancami a ruskou armádou.

zoo Bojnice, karantena, vtacia chripka kačica, vták, hus

Bratislavskú zoo dočasne zatvoria, u jednej z husí potvrdili vtáčiu chrípku

27.01.2023 20:44

Zoologická záhrada bude dočasne zatvorená na 30 dní.

Británia Londýn nehoda múž pisoár usmrtenie

Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

27.01.2023 20:39

Podľa médií ide o technika, ktorý mal na starosti údržbu týchto hygienických zariadení.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352165x
Priemerná čítanosť článkov: 4829x

Autor blogu