Založ si blog

Igor, načo to hranie sa na Boha? A stále krvavejšie oči ľudí . . .

 

 

.  Vieš, čo sa prebúdza v niektorých, mnohých?!? Zaujímavú vec som si všimol, tých, ktorým ide naozaj o spravodlivosť, povedzme ohľadom Kičuru, je dosť málo a čoraz častejšie sa z hlbín dejín vynárajú tie tak nenávistné pokriky na samotného Syna Božieho. Nebudem porovnávať Kajetána Kičuru s Ježišom, aj keď by sa dalo, ale načo, chcem len upozorniť na to, že špirála nenávisti Oko za Oko, Zub za Zub sa rozbehne, rozbehneš ju – pomôžeš ju rozbehnúť, milý môj kamarát, veľmi nenápadne, pozvoľna, ale keď naberie tempo a na sile, nezastaví ju ani samotný Pán BOH. Niežeby to nedokázal, On to nechá tak, chceli ste , máte mať. A aktivity typu Roxorové VaskyJugend Pogromy na hriešnych a ešte hriešnejších nezastavíš, ani keby si mal jedného policajta a dvoch vojakov na jedného obyvateľa Slovenskej Republiky. A buď si istý, že ešte aj tí vojaci a policajti začnú dostávať dosť divné chúťky, veď to ppoznáš veľmi dobre, máš v rukách moc, prstíček ukazováčik mieri na všetkých zlých, LeboFica, to inak znie ďaleko hviezdnejšie než LeBron (James), mňa, lebo ti tu vypisujem hlúposti, moju mamku, ako ma to vychovala, no proste pôjdeme do basy všetci, na koho ukážeš ty a tvoji verní. Či neverní?!? Nevyznám sa dokonale, ale mám ten dojem, že drvivé percento ľudí v kostoloch, kam chodievaš aj ty sám s tvojou ľúbeznou Pau(v?)línkou a dcérkami, chápe naprosto jasne vetu: „Môj je Trest, Moja je Odplata!“ Vieš veľmi dobre, Koho Slová to sú. Ak sa chceš považovať za Jeho zástupcu na Zemi, tak: „Ideš BERGER!„, ako zvykol hovorievať môj aj minulý aj terajší a ktovie ako bude zajtra najlepší priateľ Ďuri z TS, momentálne z BB. Keď budem NAKA-ou zatknutý a uväznený za tieto drzé reči, bude mi nosiť banány a zemiakové lupienky, ak mu to ovšem nezakážeš z titulu pozície Najvyššieho. Vieš, to je ti taký rozdiel, Nemci v tom majú niekedy hokej, ale Slovenčina to nádherne rozlišuje, najvyšší, to si momentálne ty … a NAJVYŠŠÍ, to bol, je a aj už navždy BUDE, TEN, ktorého meno zatiaľ vyslovovať smieme. Lebo je v tvojej moci a silách aj toto zakázať nejakým nariadením, leboKríza.

.   Mrkni sem, milý IGOR, https://ourworldindata.org/grapher/total-covid-deaths-per-million?year=2020-04-15&country=RUS&region=Europe, sme najúspešnejšia krajina v celej Európe, neraz to sám pripomínaš, a die zásluh, menší, väčší, najväčší, máš aj ty sám, ale ak by si dostal chuť vylepšiť naše príliš nízke čísla úmrtnosti tým, že sa tu začneme hasiť hlava nehlava, tak nedbám. A ohľadom toho Kičuru, aj to je len uhol pohľadu! Ja hovorím, keby nás ako štát aj mal okradnúť spolu s rodinou a jeho NašimiĽuďami o neviemčo, o to máme my ostatní menej a musíme sa začať spoliehať sami na seba a pomáhať si jeden druhému, ako len najlepšie vieme. Čo sme s aj za Kajetánovej éry veľmi úspešne začali, to je ťažko popierateľné! Takže „zlým skutkom, ktorý sa stal!„, prispel k desiatkam a stovkám nemŕtvych, čo nemŕtvych, priam živých a zdravých ako rybičky, Slovákov a Sloveniek. Máš doma babinec, ja mám doma momentálne babinec v počte TRI, ak mi Kičura svojim „zlodejstvom“ záchránil mamku, sestru, neterku, či milenku Čimilenku… čo i len jedinú z nich, pôjdem mu osobne odovzdať celoživotné úspory a myslím, že by sa takých zopár ďalších desiatok, stoviek, tisícok atď. našlo, ale to by sa kupodivu stalo aj v prípade, keby nás takto „odrbával“ pre zmenu tvoj „nášČlovek zlodej dobrodej XYZ„!

. Až by si teda mal, dostal chuť dať to na Dolfiho, vymýtiť z povrchu Zemského to najväčšie Zlo, ICH, tých druhých, druhoradých, nehodných a zatratených, nieNašich, tak Pán BOH ti v tom, no doplň si,čo máš zapotreby. Držím ti, ako vždy, palce a pästi v múdrych rozhodnutiach a budem ťa brániť vždy, keby niekto dostal chuť robiť niečo podobné tebe a tvojej hviezdnej rote, len v inofarebných dresoch. Nonono, vy leboMatovičOvci. Dobré ráno prajem, vtáčiky mi tu vyspevujú, a jak pravil klasik:

POKOJ A BRATSKÁ, SESTERSKÁ LÁSKA NECH JE MEDZI VAMI. DAJTE SI ZNAK POKOJA!

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер       

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Alternatíva pre Nemecko / AfD /

Najmenej od júna. Krajne pravicovej AfD klesajú preferencie, stále je však pred Scholzom

20.02.2024 23:29

V prípade, že by sa voľby konali v nedeľu, opozičná Kresťanskodemokratická únia (CDU/CSU) by získala 30 %.

charkov

Tri štvrtiny z USA, 16 % z Európy. Kimove rakety vraždiace na Ukrajine sú zo západných súčiastok

20.02.2024 22:56

Severná Kórea si západné komponenty pre svoje zbrane zaobstaráva napriek prísnym sankciám, následne ich používa Moskva.

protest farmárov, Poľsko

Nahnevaní poľskí roľníci v uliciach. Traktorista žiadal Putina: Urob poriadok s Ukrajinou i Bruselom. Vyšetruje ho polícia

20.02.2024 22:40

Poľskí roľníci pokračovali v protestoch proti dovozu ukrajinských potravín a politike Bruselu. Pomohli si aj kontroverzným plagátom.

Vladimir Kara-Murza

Kara-Murza tvrdí, že Navaľného dal zabiť Putin: Bol jeho osobným väzňom. Pripomenul 307 obetí z roku 1999

20.02.2024 22:14

Pomstychtivý, zbabelý, chamtivý starec zničí každého, v kom vidí ohrozenie svojej moci, napísal o Putinovi väznený politik.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1393689x
Priemerná čítanosť článkov: 4977x

Autor blogu