Založ si blog

Príčina K-vírusu? Matovič! aKo inaK! Jeho Kámo Ja(ich bin, I’M, je suis, yo soy) na obzore, utekajme! Už ide!

 

 

.   mal tam Igor kdesi na FB status o jeho Kámovi JK, že či môže von bez rúška, ale nemôžem ho nájsť, neviem, či bol politicky príliš korektný a teda išiel do skrytu, alebo to len ja neviem dobre vyhľadávať. A možno to len niekoho zdieľal. I tak še da!

.   Donedávna za všetky čertovstvá, úklady pekelné, môj malý plat a ešte menší TenKtoréhoMenoSaNesmieVysloviť, po slovensky spoluKocúr, mohol Dottore, ale I.M. už nejaký ten piatok späť veľmi úspešne prebral a grandiózne berie na seba všetku vinu. K-áčko je jeho vlastný nástroj, vynález a cesta, ako sa dostať k absolútnej, neobmedzenej, nikdy na svete nevídanej moci.

.   Tých teórií je pekne veľké množstvo. Niektoré len kĺžu po povrchu, iné sa celkom približujú k onomu veľkému odhaleniu a zopár ich takmer dokonale popisuje príčiny, následky, kto ochorie, kto nie, okolo koho len prevanie ako jemnulinký vánok a koho priková k posteli, a koho z prikovaných odošle na druhý breh a kto ešte dostane šancu nejaký čas pobývať na tejto strane reality. Síce troška menej farbistej, boľavejšej, v mnohom zložitejšej, ale taká už škola života je. Žiadne ľahké hodiny, profesori prísni až k zúfaniu, utiecť zo školy sa nedá, lebo však vyskoč z okna z dvadsiateho ôsmeho a vrátia ťa bez pardónu do triedy pre zlých žiakov, ktorí si nevážia, čo majú a myslia si, že skokom sa zbavia zodpovednosti. To by tak bolo! Naspäť a … vyštuduješ za psychiatričku a budeš pomáhať liečiť boľavé duše takých ako si bola ty pred tristo rokmi. Uspeješ, postupuješ do ďalšieho ročníka, či len do krajšie vyzdobenej a navoňanej triedy. Niekedy je aj to nesmierne veľa. Skákať obtriedu sa nedá, všetko pekne poctivo, každý predmet treba zvládnuť, so systémom sa vy..bať nedá. Kľudne tam vy puritánsky založení dajte BABR, írečitá Slovenka tam babrbne JE!

.   Vedci vedia, ale častokrát len o dosť úzkom výseku reality – túto hrubú hmotu majú rozsekanú na atómiky a ešte viac, ale čím idú hlbšie a hlbšie, tým je to menej o hmote a viac o žiarení, jemnejších štruktúrach. Kopec fyzikov a iných vedcov sa tomu venovalo, venuje, ale veď to poznáte … podporujeme LEN seriózny výskum, žiadne hysterické ezoterické choromyseľné výplody neúspešných a zneuznaných géniov – kričia … ONI SAMI! Teda áno, oni sú svetovo uznávanými kapacitami, nositeľmi Nobeloviek, riaditeľmi výskumných ústavov, ale … stále zúfalo málo, takmer nič. Ako keď zavretí v kutici prekutrete každý jej kút, vytvoríte odbornú odpornú terminológiu pre každý element v nej, ostatní kutičiari vás potľapkávajú po pleciach, že výborne, pán KutnoMil, zdravím Českou Konferenci, všetci zborovo, ochotne a nadšene híkame, keď bludní balvanisti odhalia ďalšieho pošahanca, lebo veď predsa oni sú povolaní samotným Bohom, pardon, to bol zlý nápad, púšťať sa týmto smerom. Vlastne, ale vôbec nie! Oni tak zúrivo dehonestujú a obhajujú a oceňujú, že až … robia presný opak. V tomto opačnom svete. Ja nechápem, čo ten Emil stále narieka. V živote mu nikto neurobil lepšiu reklamu než oni. Až doteraz. Teraz mu takú malinkú urobím ja. Ale presne jeho štýlom ho odkážem na poctivé vypracovanie domácich úloh a … to podstatné, najpodstatnejšie. Sú tu po Zemi kapacity, na ktoré nemá. Nevystrkujú sa, nevyplakávajú, nefňukajú jak malé priečne rozmaznané decká. A … nerúhajú sa samotnému Najvyššiemu, že … na ľudstvo bolo poslané len toto? Nejaký K-vírusík? To chcelo niečo veľkolepejšie, okázalejšie, Grálovsky teatrálne, burácajúce, do rozkladov aj skladov posielajúce.

.   A, napodiv, slúžia aj oni. Nevedomky, presne ako majú napísané v ich Svätej Knihe. Ešte aj to posraté Temno musí slúžiť Svetlu. Lebo „vďaka“ nemu Ono oveľa viac vyniká, vonia, vanie, oblažuje, hladí, lieči, dáva Nádej, že bude lepšie. Tak, tak, Milé Hnutie. HNUTIE! Nie ležanie, spanie, podriemkávanie, chrápanie, klipkanie očičkami a nadutá pýcha a presvedčenie o svojom prednostnom práve na Kráľovstvo Nebeské. Ale áno, prednostné právo, ale v postavení samého seba, samej seba tam úplne nadol, na najnižšie stupienky a pomáhať, pomáhať, pomáhať. Nie kecmi ako ja tu teraz, ale radostným činom! Ach, radostne vysmiaty Grálovec, Grálovka, tak zriedkavý to jav. Čo naposledy pamätám, Milka, Dáša, ale tí ich chlapci nezbední im vysvetlili, čo za úlisníka to obdivujú a milujú. OK, nebude sa tisnúť, kde nie je vítaný, pôjde sa so sykotom hadovsky lísať inam. Áno, tam hore, tam sa po nociach, odľahčení od in-carné tiel, rehoceme jedna radosť, ale hneď po návrate hodíme fejs á la Eindžela Merkelovie, prípadne krutoprísny pohľad Nositeľa Zlatého aj kríža aj meča s Kameňom, z ktorého možno pred večnou smrťou zachránenca nevedno či mrazí alebo teší, – však keď tento pošahanec má isté miesto v Raji, tak hádam ja by som tam mal doputovať tutti grandi, no problema!

.   Áno, áno, áno, všetko to bububu fujky fuj som ja sám, Luciferov služobník, dvom pánom sa slúžiť nedá, však, bývalý súdruh vedúci Dušan? Slúžili sme vraj každý inému, len sme sa nedostali k tomu, že kto ktorému. Som jasný SvetloNoš, takže nie je o čom, всё ясно как глаза ребёнка.

 

 

OteVÍRání STUDánek by ВандаВондер      

17.diel zvončekových slávností 🙂

 

Sami si pýtate: „Povedz Pravdu!“ a keď ju dostaneš, hneď kričíš, au, au, páli, choď preč, nenávidíme ťa. Nie ja, trtko! ON! Ja som len kuriér, od hliny zapráskaný traktorista. Ahá, to tajomstvo KoronaVírusu. Konajte dobro, pomáhajte jeden druhému, druhej, tretej, každému, každej – ja sám, sama nakoniec. Také ľahké, ale pochopia len blázni. Těm je blaze, jako v Praze! Realisti, skutoční vedci, všetci s nohami na zemi a hlavou v nej pokračujú v preťažkom výskume. APAGE SATANAS!

 

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

superpočítač, počítač, pc, procesor, CPU, intel, výpočtová sila, komputing

Nemecká rada pre etiku žiada limity na používanie umelej inteligencie

20.03.2023 20:36

Používanie umelej inteligencie by malo posilniť ľudský rozvoj, nie ho znižovať.

Francúzsko

Francúzska vláda prežila dve hlasovania o vyslovení nedôvery

20.03.2023 19:29, aktualizované: 19:47

Francúzska vláda v pondelok prežila dve hlasovania o vyslovení nedôvery v parlamente.

Remišová

Hlas vystavil Remišovej faktúru na 600 miliónov. Prihodil aj predražené vešiaky

20.03.2023 18:21

Nečerpá eurofondy a nakupuje predražené vešiaky, tvrdí Hlas o ministerke Remišovej. Podľa rezortu ide o osobnú pomstu.

Rusko Čína prezident návšteva

Si prišiel k Putinovi. Ako veľký brat

20.03.2023 18:17

Si Ťin-pching pricestoval do Moskvy len tri dni potom, čo Haag vydal na Vladimira Putina zatykač pre podozrenie zo spáchania vojnového zločinu.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1360332x
Priemerná čítanosť článkov: 4858x

Autor blogu