Založ si blog

Odje*** už toho ***áka, oberá vás (hlavne MŇA) o prachy!

 

 

.   Keby tamtá pamätná veta nechodila po rozume stovkám, tisíckam najslušnejších a najspravodlivejších, človek by povedal, že Marián opäť spoza mreží vo veľkom úraduje a keď už teda má dostať to mnohými tak kýžené doživotie, tak nech je to so všetkou parádou. Ale, čudujsasvete, tie legendárne slová sa už tlačia dokonca aj na jazyk tým, ktorí nemajú na srdci nič iné, ako blaho a len tie najsamsvetlejšie zajtrajšky svojho milovaného národa. Ale veď zasa už toľko nedramatizujte, je predsa všetkým nad Slnko Žiarivé jasnejšie, že nejde o fyzickú likvidáciu !!!

To je len také malé odstráneníčko nebezpečného blázna z verejného života. Zavrite ho tam, kde podľa profi diagnostiky predsedov Rady Najslušnejších a Najspravodlivejších mal byť už dávno. A … zverte to do rúk nám. V preklade: MNE, TERAZKY SOM TU VRCHNÝM DIAGNOSTIKOM A RIEŠITEĽOM VŠETKÝCH PROBLÉMOV SLOVENSKA 🙂 JA 🙂 !

 

.   Samo sebou, že ja, topdiagnostik a odborník na crisis management, nič predsa nezaobaľujem do pekných fráz, takže trocha drsnejšie a hrubšie moje vyjadrenia sú, podstatné je, že moje najpozoruhodnejšie rady sú nanajvýš odborné … z toho musia priamo svietiť moje najčistejšie úmysly. Toho Matoviča v texte spomínam zhodou okolností len preto, aby si moje najgeniálnejšie riešenia všimol aj tím okolo neho a nakoniec aj on sám a mohol nakoniec aj on uznať moje nesporné kvality a poslať mi ďakovný list. A na záver mojej kariéry ma vyznamenal najvyšším štátnym vyznamenaním za zásluhy pri záchrane rodnej vlasti a jej ľudu.

.   MY (najnovší pseudonym zámena JA) to už dáme všetko do poriadku a ťažko skúšaný ľud si bude môcť konečne vydýchnuť, keď uvidí, koho bude mať na svojom čele. MŇA, mňam, mňam, mňam, prepáčte, trošku mi ubehla slinka, ako som sa tak zamyslel nad Mňačkovou „Ako chutí? MÓÓÓÓÓC!“ kuchárskou knihou, chcel som povedať nás! A, milý pán premiér, nezabudni si prečítať aj debaty pod slovenskými blogmi, tam sú tiež podnetné rady a množstvo dobromyseľných doktorov s dlhoročnou praxou, tí hodnotia a diagnostikujú od karanténnej klávesnice jedna radosť. Tým tiež patrí miesto v tvojom poradnom tíme!

 

OTEVÍRÁNÍ STUDÁNEK  od … Ван-да-Вон-дер

 

 

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1346784x
Priemerná čítanosť článkov: 4810x

Autor blogu