Založ si blog

Zrušiť Matoviča a naspäť Fica, Kisku a Danka? Či Kotlebu s Pellem?

 

 

.   Alebo ešte lepšie Archanjela Michaela, za šéfa nápravno-výchovných zariadení samotného Lucifera a úplne najvyššie, na samotnom Čele republiky, t.j. „Veci Verejnej“, kto? Ja som ten úplne najlepší, moja žena ešte lepšia odo mňa, detváky akoby nám z oka vypadli, nebeské ratolesti, zaslúžime si my veru niečo horšie? ako samotného … no, neber Meno Pánovo nadarmo, ale keď už toť zmŕtvychvstal, nemusel by hneď po štyridsiatich dňoch domov odchádzať, ale trošíčka to oddialiť a nám tu všetko do poriadku dať, keď už je Všemohúci. Zaslúžime si to? Akoby nie! Po toľkých rokoch strašného trápenia, hlad, bieda, psota, všetky neduhy sveta boli na nás zoslané a to sme ten najlepší Národ na svete! Ten nás okrádal, tamten nám klamal, onen vysmieval rovno do očí, hentí hanbu robili, kam len po celom svete zašli. Už si my veru zaslúžime *Kráľovstvo Nebeské* na Zemi našej Slovenskej!

.   Dobre, milé deťúrence, máte Ho mať! Taká drobnosť, Pôjdem si pekne Domov po štyridsiatich dňoch & budem tomu veliť a dohliadať na to Odtiaľ Zhora, predsa len – tu dole to je na Nebeské pomery divoké, … ale urobím všetko preto, aby sa vám to čo najviac podobalo na Raj, vám stačí splniť jednu MALILILILINKOMINIDROBNOSŤ. Vykašlete sa na Igora, Roba, Andreja, Mariána, Petra, hahaha, som vás nachytal, že? Nevykašlete sa na nich, ale na všetky skutočné, ale najmä ich domnelé vaše vlastné chyby, zopakujem formuláciu, lebo je dosť divná a nie ste na ňu stále zvyknutí, ICH DOMNELÉ VAŠE VLASTNÉ CHYBY.  Budete si váš Raj na Zemi Slovenskej budovať celkom sami, síce s Mojou veľkou pomocou, ale … vy sami. Sami sa pričiníte, sami si zaslúžite.

.   Športové súboje v podobe slovných šarvátiek a ekvilibristických verbálnych exhibícií si samozrejme môžete ponechať, len pozor, účastníci súbojov budú mať najprísnejšie obecenstvo a nenechajú nitku suchú na niekom, kto by chcel klamať či podvádzať. Akýkoľvek náznak odchýlenia sa od Pravdy bude ihneď odhalený a potrestaný. Blogermi, diskutujúcimi pod blogmi, slobodnými médiami, ktoré mažú len vulgarity a zbytočnosti.

 

🙂 TRALALA, TRALALA, MILÁ SOM JA OD MALA! ( ВандаВондер ) 🙂

 

OTEVÍRÁNÍ STUDÁNEK        

 

     

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

Benjamin Netanjahu

Netanjahu odvolal ministra, ktorý žiadal pozastavenie justičnej reformy

26.03.2023 21:33

Galant v sobotu vyzval na okamžité pozastavenie kontroverznej vládnej reformy súdnictva v Izraeli.

protest prezidentský palác peace no war

Všetci chceme mier, ale vieme, aký?

26.03.2023 19:00

Mierom sa dnes oháňa kadekto, a neraz s nekalými motívmi. Predstavte si teda, že máte moc rozhodnúť o tom, ako by mal vyzerať spravodlivý mier medzi Ukrajinou a Ruskom. Ako by vyzeral?

tula

Rusko tvrdí, že v Kirejevsku explodoval ukrajinský dron naložený trhavinou

26.03.2023 17:22, aktualizované: 22:30

V centre mesta v Tulskej oblasti mohutný výbuch vyhĺbil veľký kráter, zranili sa najmenej traja ľudia.

bielorusko

Budú Putinove taktické jadrové zbrane v bezpečí pred bieloruskými partizánmi?

26.03.2023 16:05

Po ruskej invázii na Ukrajinu začali bieloruskí partizáni vo svojej krajine vykonávať sabotáže.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1361428x
Priemerná čítanosť článkov: 4862x

Autor blogu