Založ si blog

Civilizovaný svet, povedz už US „majiteľom Zemegule“, nech si tú ich USdoll báb(i)kovú menou strčia! Hoc aj do vitrínky (:

 

 

.   „Na letiskovej ploche Američania vytiahnú „peniaze“ a zaplatia trikrát alebo štyrikrát viac ako sme ponúkli my“ … len jeden z mnohých príkladov, ako sa momentálne na americký spôsob nakupuje najžiadanejší tovar. A čím je vlastne tá ich mena krytá? Čoraz viac nimi samotnými spochybňovanou slepou vierou v to, že USA je svetová veľmoc č.1 a ako bonus k tomu US+NATO výbavičkou hustých chlapcov, ktorí sa radi predvádzajú pred dievčatami ľahkých mravov, chlapcov, ktorí tasia skôr ako myslia, chlapcov, ktorí majú na otázku: „Hej ty, prečo zabíjaš tých ľudí? Veď ti nič nespravili!“ nonšalantnú odpoveď: „NO NIE! ALE MOHLI BY!“.

.   Nie, nemám krvavé oči, nenavrhujem napadnúť Spojené Štáty zvyškom sveta, nakoniec, žije tam veľmi veľa slušných, pracovitých, poctivých ľudí, ktorým sa praktiky ich vrchnosti už notnú dobu bridia. Ale keď panstvo, čo sa nevie od samej dobroty pomestiť do kože, nechce prestať podobrotky, treba mu dať najavo, nech na tých svojich tlačiarničkách radšej začnú tlačiť užitočnejší papier, vraj ho tam začínajú mať značný nedostatok. A keď robia všetko preto, aby sa už totálne zhnusili celému civilizovanému svetu, tak prečo by sa im ten mal stále klaňať a doprosovať. Pištolníci ružolíci, dajte sa na výrobu US doll$ (bábiky), tie budú určite svetu užitočnejšie, než vaše len údajne IN GOD WE TRUST, lebo to už dávno nie, alebo ste potom nenápadne vymenili Meno Najvyššieho za skratku Game Of Dollar, posledné desaťročia najobľúbenejšiu hazardnú hru na svete.

.   Len ich nebime prosím, pomôžme im, nešťastníkom, budú to potrebovať. Ukážme im, ako sa to robí, ako sa to sluší a patrí. Že tu existuje aj silnejšia sila ako tá ich už príliš dlho zneužívaná a nadužívaná. Láska? Možno, Spravodlivosť ale celkom určite a ani nie tak tá naša, my sa radi mýlime, našťastie Majiteľom Zemegule je Niekto celkom iný. A celkom dáva najavo, Kto je tu Pánom!

„Zavri hubu a makaj! “ – „Hovoriť striebro, mlčať Zlato“ – Blahoslavení Tichí, lebo Oni budú Dedičmi Zeme!

03.06.2020

. Tak to dnes Janka vychytala! Že je Groot, sme viacmenej vedeli všetci, viete, ten zo Strážcov Galaxie, najmilší Stromček na Svete, ktorý súc tichým len skromné oznamuje: „Ja som Grút!“ Všetci to vedia, všetci to plne rešpektujú, všetci sa na tom ujebávajú, lebo to dokáže zabiť v tej najúžasnejšej chvíli. Pre mnohých najobľúbenejšia postavička u [...]

Čože to drží Matoviča v kresle Premiéra?

03.06.2020

. Jeho milióny, sorry Igor, „nakradnuté“ z čias podnikania a činnosti v politike za posledných necelých desať rokov? ?!? Ten otáznikovýkričnikootáznik preto, lebo … Naozaj ukradol čo i len jediný cent? Otázka uhla a výšky pohľadu. Mimochodom, na daniach odviedol za tie roky nie stovky, tisíce, bolo to rádovo podstatne vyššie číslo, šikovníci si vedia [...]

Najmocnejší oligarcha Slovenska je:

22.05.2020

. Keď už sme pri tej úzkej skupinke najmocnejších, najsilnejších, najbohatších, alebo poďme rovno ešte vyššie, KTO je vlastne tým/tou najvplyvnejšou postavou v zákulisí, neviditeľnou a napriek tomu veľmi mocnou, ovládajúcou ako na špagátikoch tých, ktorí nechajú toto so sebou robiť a na druhej strane pomáhajúcou, budujúcou, bojujúcou s [...]

nôž, agresia

Útok nožom v supermarkete v Číne si vyžiadal tri obete a sedem zranených

05.06.2020 11:42

V Číne sú strelné zbrane pod prísnou kontrolou, takže väčšina útokov sa vykonáva nožmi alebo podomácky vyrobenými výbušninami.

hranice, Berg

Slovensko otvorilo hranice s niektorými susedmi

05.06.2020 11:00

Štátne hranice medzi Českom, Maďarskom, Rakúskom a Slovenskom sú od piatka 5. júna 08.00 h pre občanov týchto krajín otvorené bez obmedzení.

Generálna prokuratúra

Hľadá sa šéf prokurátorov. Koalícia chce diskutovať, ale odborníkov nepočúva

05.06.2020 11:00

Dve novinky v novele zákona o prokuratúre postavili do pozoru nielen opozíciu, ale aj odborníkov, mimovládne organizácie a prezidentku.

NAKA úplatok Polícia Lesy

Dvaja obvinení v kauze štátnych lesov skončili vo väzbe

05.06.2020 10:56

Špecializovaný trestný súd rozhodol o väzobnom stíhaní bývalého obchodného riaditeľa štátneho podniku Lesy SR a konateľky firmy.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 215
Celková čítanosť: 885435x
Priemerná čítanosť článkov: 4118x

Autor blogu