Založ si blog

Civilizovaný svet, povedz už US „majiteľom Zemegule“, nech si tú ich USdoll báb(i)kovú menou strčia! Hoc aj do vitrínky (:

 

 

.   „Na letiskovej ploche Američania vytiahnú „peniaze“ a zaplatia trikrát alebo štyrikrát viac ako sme ponúkli my“ … len jeden z mnohých príkladov, ako sa momentálne na americký spôsob nakupuje najžiadanejší tovar. A čím je vlastne tá ich mena krytá? Čoraz viac nimi samotnými spochybňovanou slepou vierou v to, že USA je svetová veľmoc č.1 a ako bonus k tomu US+NATO výbavičkou hustých chlapcov, ktorí sa radi predvádzajú pred dievčatami ľahkých mravov, chlapcov, ktorí tasia skôr ako myslia, chlapcov, ktorí majú na otázku: „Hej ty, prečo zabíjaš tých ľudí? Veď ti nič nespravili!“ nonšalantnú odpoveď: „NO NIE! ALE MOHLI BY!“.

.   Nie, nemám krvavé oči, nenavrhujem napadnúť Spojené Štáty zvyškom sveta, nakoniec, žije tam veľmi veľa slušných, pracovitých, poctivých ľudí, ktorým sa praktiky ich vrchnosti už notnú dobu bridia. Ale keď panstvo, čo sa nevie od samej dobroty pomestiť do kože, nechce prestať podobrotky, treba mu dať najavo, nech na tých svojich tlačiarničkách radšej začnú tlačiť užitočnejší papier, vraj ho tam začínajú mať značný nedostatok. A keď robia všetko preto, aby sa už totálne zhnusili celému civilizovanému svetu, tak prečo by sa im ten mal stále klaňať a doprosovať. Pištolníci ružolíci, dajte sa na výrobu US doll$ (bábiky), tie budú určite svetu užitočnejšie, než vaše len údajne IN GOD WE TRUST, lebo to už dávno nie, alebo ste potom nenápadne vymenili Meno Najvyššieho za skratku Game Of Dollar, posledné desaťročia najobľúbenejšiu hazardnú hru na svete.

.   Len ich nebime prosím, pomôžme im, nešťastníkom, budú to potrebovať. Ukážme im, ako sa to robí, ako sa to sluší a patrí. Že tu existuje aj silnejšia sila ako tá ich už príliš dlho zneužívaná a nadužívaná. Láska? Možno, Spravodlivosť ale celkom určite a ani nie tak tá naša, my sa radi mýlime, našťastie Majiteľom Zemegule je Niekto celkom iný. A celkom dáva najavo, Kto je tu Pánom!

Do kazajky s ním! Lieky a pokoj! Pokoj s ním.

31.10.2020

Zastaví Koróna pliagu menom „ľudstvo“? … to bol pôvodný titulok a teraz podTitulok … . Jasné, že do zvieracej kazajky Igora Prvého Najmúdrejšieho Vševedného GenyJÁJÁJÁlneho NIE! Nie, nie a ešte raz dôrazné a rezolútne NIE!!! Kto si také myslel a kvôli tomu to otvoril, do kazajky s ním, nasadiť lieky a … [...]

Chcete nas. ať Igora? Choďte na test!

31.10.2020

. Iba tak trošku som škodoradostný. Vlastne, … ani nie, nie je to škodoradosť, ale neuhasiteľná túžba vidieť, aké to je, keď sa veci vyženú do krajnosti, do maximálneho absurdného konca. Čím viac sa blíži veľké testovanie národa, a vôbec to nie je o zisťovaní, či sme Koróna pozitiv alebo negativ, tu ide o úplne iné veci, tým viac sa [...]

Bastardi Fico, Pellegrini, riekol čistokrvný . . . oný!

30.10.2020

. No len tak pre … nie zábavu, ale serióznu štatistiku, zisťovanie názorovej rôznorodosti medzi čitateľmi, prieskum realizovaný agentúrou zaoberajúcou sa, akým jedným slovom charakterizujú občania tohoto štátika svojho premiéra. Áno, dal som si tú námahu, minul som pol Giga dát, miestami som podriemkával, lebo nič nové a zásadné som sa [...]

vojna na Ukrajine, vojak, Bachmut

Neutralita neexistuje. Zelenskyj pozval šéfa MOV Bacha do Bachmutu

27.01.2023 20:53

V meste v Doneckej oblasti sa už celé mesiace odohrávajú urputné boje medzi ukrajinskými obrancami a ruskou armádou.

zoo Bojnice, karantena, vtacia chripka kačica, vták, hus

Bratislavskú zoo dočasne zatvoria, u jednej z husí potvrdili vtáčiu chrípku

27.01.2023 20:44

Zoologická záhrada bude dočasne zatvorená na 30 dní.

Británia Londýn nehoda múž pisoár usmrtenie

Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

27.01.2023 20:39

Podľa médií ide o technika, ktorý mal na starosti údržbu týchto hygienických zariadení.

Izrael streľba Jeruzalem synagóga

Streľba v synagóge v Jeruzaleme si vyžiadala päť obetí

27.01.2023 20:26, aktualizované: 21:15

K streľbe došlo vo štvrti Neve Jaakov vo východnom sektore Jeruzalema, ktorú Izrael anektoval.

krkOSKAR bRÁNka

Ja PRAVDU milujem. A úplne najšťastnejší som, keď ma na ceste k NEJ sprevádza KVANTUM KRÁSNYCH SLOVENIEK, Quantum Of SOLACE. Solace, from Old French solas, from Latin sōlācium "consolation", meaning comfort or consolation in a time of distress. Consolation - útecha, potecha, distress - zármutok, nešťastie, bieda, núdza, nebezpečenstvo, tieseň, vyčerpanosť, vysilenosť, únava ... VEĽKÁ VĎAKA TI, PANE, Bože! :o) (o:

Štatistiky blogu

Počet článkov: 280
Celková čítanosť: 1352154x
Priemerná čítanosť článkov: 4829x

Autor blogu