. Včera som bola úplne, že Šialená, lebo Láskou k Nemu, Môjmu Milému idem zošalieť a niekedy mám dojem až presvedčenie, že sa to už stalo. A niekedy mi z toho všetkého, čo sa okolo nás, nás Dvoch, deje, celkom šibe. Akože dosť šibe. Akože … šibe v Maximálne možnej Miere. Viac už sa nedá. Nikomu na celej Planéte, na ktorej som pristála, nešibe […]
Pokračovanie článku
